Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kép értékére kiváncsi,meg akarva venni:)
mért jövő tavaszal ha eladó sorba kerülne a géped érdekelne
ez egy kép. nem.
nagyobbra? meg akarsz ölni?
Egyébként eszemben sincs, mé?
ne haragítsd magadra mert felszámolja a HONDA-"t aztán nem lesz hova hordanod a "szekeret"
Na jó, ennyi elég volt mára a jóból
Zseby nem akarsz nagyobb motorra váltani vagy másikra?
offtopic

PIA?HOL?
szerintetek ez ér 24.000Ft-ot?
ha megnézed az előzményeket, akkor nem de mindegy, még a végén nem engedünk teret italymot-nak, aztán jajjj lesz nekünk
italyamot rögeszméje hogy döme nem létezik
Már nem azért de a Dokk állatira nem VIP hely. Talán az E-club az ahol még alacsonyabb szintű (szerintem nincs is) a szűrés. Elég sok diszkós barátom van akik mindig azt mesélik hogy egyik helyről a másikra kell költözniük időről időre mert egyszerűen szépen szisztematikusan minden valaha trendi szórakozóhelyet elfoglalnak a brazilok és a csoró játék-gengszterek.
ki iszik enyit? elvesztettem a fonalat
nah látod, te kavartál bele!
de italymot benne sem volt, te az enyémre reagáltál
bazze, ilyen fiatalon minek isztok már ennyit?
Én asszem keresek valami alkoholt a hűtőben...
igen, én meg erre válaszoltam vagy erre válaszolt Z te meg neki, nem értem ki a ludas?
na megint teleirtuk a Topicot hülyeségekkel
Ne viccelj már, egyszer azt írta nekem, hogy egyszer majd olyan feleséget szeretne magának, mint én... Egyem azt a látens "suicid" lelkét...
beszél össze vissza infláció, kamat, profit, diszkontálás...... asse tudja mit beszél be van baszva
mi ?
reagáltam dömének hisz ő nem létezik max egy hamisitvány a bulis dolgot meg italymotra értettem mért szolnék be neked azt se tudom ki vagy
ÉN figyeltem. nem jól vágod,higgy nekem!
Na az én régi ismerösöm! Megint egy jot nevethetek!