Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

d emondom, ahogy idézzek vkit, " ezt már senki sem fogja megtudni..."
nem közelített senki, semmit, nem tom miről besszész itt záróidő meg faszom, de ez a kép 14:58 perckor készült egy gyenge teljesítményű géppel.
elmondom miért mert fotózok....
a háttér fehér... ilyen akkor szokott lenni amikor pl estefele fotózol és a kinyitott rekesz miatt az ég kiég. tehát estefelé készült a kép. amikor iyen a háttér akkor már eléggé alacsony záridővel kell fotózni. na most egy iyen kanyart amiben te letérdelsz (és a gatyádat a térdakalácsoddal együtt elhagyod) 1/80-as záridő alatt el nem kapsz... max magas fényérzékenységgel de nem zajos a kép. a másik meg ahonna fotózzák vagy már rádközeleítettek amitől még homályosabb kéne h legyen a kép, vagy ott áll előtted és mindjárt elütöd:)
szal sztem nagy kamu az a kép:)
jó ksi motor


kicsit csúszott hazafelé
"háát ezt már pedig soha nem tudjátok meg, eltűűnik a süllyesztőőben"
sztem sem igazi a képed
boccs
Miről maradtam le, jah hogy kamugép vagyok, állítja a kamugép, és szánalmas pöcs, nem is keménykedő, puhapöcsű motorommal együt?


én 3 x kérdeztem meg ki kérdezett, nem válaszoltál, ebből vagy az jött le hogy béka segge alatt vagy kis szellemi aktivitást sem mutatsz, vagy jó bulinak gondolod.

erről ennyit.
attól még h megszünik az 1 meg 2 forintos nem csak 5re végződő jegyűek lesznek... tök mind1 mit veszel 4 forintnál többet nem bukhatsz rajta akárhány tételt is vásárolsz... szal minden marad régiben:) egyébként a papir 200as is lehet h ki lesz vonva.

na de amiért jöttem.
rocky gondolkoztam h multkor ugy morfondíroztál a 600as kategóriában való versenyzéssel... rájöttem mi kell neked. nem tartod meg a cbr-t hanem annak az árából veszel egy 400as pályagépet. azzal tudsz jönni ssp-be versenyezni és semmi plussz költség mint a cbr-re mert rendszám nélküli. azzal tudsz kakucsozni. a cbr ugyis felesleges lesz mert amint ráülsz a nagygépre le fogod szarni, hiába fogyaszt kevesebbet, utcára akkor is a naggyal mész a ha másért nem, arcoskodni:D
és lenne mellette egy zsír versenygéped meg versenyezhetnél.... na?
Na ,jó,megtudtuk, a nagy ojságot,hogy Italymot nincsen, viszont mindenképpen elévülhetetlen érdeme ennek a nicknek, hogy elnevezte Rocky "emós vajdának":)
csáó , jóéjt
hát én megyek! Csáó!
mai nap= LOL
ja most néztem bele hát....
Jah bocs a nevét meg kihagytam valami szivatsz vagy mi .
má megint föltette azt az atom babettás vidit
heee?
kire gondolsz?
Én is itt vok Félig meddig
kik?
Láttátok hogy mekkora címeres paraszt él még köztünk . .hát beszarás..........
most komolyan élőben még ilyet nem láttam LOL még a Frédi Bénibe is külömbek .
Nincs már itt senki sem?
ok. csáó
Na meek majd este még leszek!csáóóóó!
Bitos haver!Aza lényeg hogy Te érted