Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Most hoztam egyet valakinek 600-ra. Igaz akkor még (1 hete)nem 190 Ft volt 1 USD. Ha kicsit lejebb megy a dollár keress meg az adatlapomon az elérhetőségem...
sziasztok! nem tudja vki hogy honnan tudnék jardine gp 1 es kipuf. rendelni gsx-r k-7 hez?
Sziasztok.Furcsa pattogós,recsegős hangja lett a motoromnak,ezért szétszedtem és ezt találtam Szerintem nem lesz baja ha így használom, de gondoltam megkérdezlek titeket,akik értenek hozzá szóval nem teszem tönkre ha így járok,vagy esetleg lehetne valamit csinálni vele? előre is köszi
Na erre kéne....
Hello "AlexCBR" !
Olyan kérdésem lenne, hogy Yamaha R6 -ra 2003-2005-ös évjáratra mennyit kóstálna egy TWO BROTHERS, vagy egy YHOSHIMURA rendszer(carbon triovál érdekelne) - , mivel a motorom szine fekete:)
Előre is kösz a választ! Ja és képet is tudnál küldeni?
suzuki tl 1000 r -re való gyári dobok a takarólemezeikkel együtt , csak egyben eladó ár 25000 ft. 0620/598-2538
Igen, de megnézem mégeccer, van egy- két beragadt szett...
155ezer...a Z-re?
Elnézést elirtam. 155.000.- Ft Dobozban.
Szállitási idő: 15 munkanap.
Köszi de mindenképp finster kéne!
224.000. Ugyanez nálunk Számlával, garanciával.
Feltudok ajánlani egy gyári E-s dobot érték egyeztetéssel
2008 Z-1000 . Two Brothers M2 V.A.L.E. dual carbonfiber kivitel.
Ár: 199.900.- Ft Dobozban tartozékokkal,
Szállitási idő: 15 munkanap.
Hellosztok!

Lenne egy Leo Vince x3-as dobom csővel hogy nem -e lene valaki aki elcserléné egy finster folytóval ellátott dobra Drz 400-ra lenne!


ha valaki tud irjon! email-címem: oraveczmate@freemail.hu
Üdv: Mátéé
Szia ! 2008-as a nagy ZIZI?
Sziasztok! Valakinek jó ötlet új Z1000-re?
hello köszi szolók ha aktuális lesz remélem minnél hamarabb! amugy : kasa93@freemail.hu
Ez kép lemaradt....
GSXR 750 2004-2005 Racing full-system.....

Yoshimura RS-3 racing full-system könnyitett leömlökkel oval carbonfiber dobbal, tartozékokkal dobozban.
Ár: 218.000.-Ft

Yoshimura TRS racing full-system könnyitett leömlőkkel TRS (TRI-OVÁL) carbonfiber dobbal, tartozékokkal dobozban.
Ár: 221.000.- Ft
Yoshimura racing TRI full-system könnyitet leömlőkkel TRI ( dupla kivizetéssel a dobon belül) carbonfiber dobbal, tartozékokkal dobozban.
Ár: 243.900.- Ft

Szállitási idő: 15 munkanap
A rendszerekhez power commander mindenképpen ajánlott! Teljesitmény nővekedés 8-11 LE között.

Gumi melegitők 220 V kivitelben tároló zsákban 65.000.- Ft
Szia Kasa!

Adj egy mail cimet oda elküldöm az árakat és képeket a kipuff rendszerekről illetve a gumimelegitőről....

Elérhetőségem az adatlapomon...
Sziasztok, kérdésem lenne.
Vki pontosan el tudná mondani, hogy hogyan lehet kivenni a Bazuka b120-ből a fojtást a kipufogó dobból. Lekapom a szegecseket a végéről és onnantól mit kell kivenni? Esetleg vki képes illusztrációt:D Hangja kb mennyivel lesz nagyobb?
Előre is köszi.
Széles utat.
hello alexcbr érdekelne engem gsxr 750 2004-2005 ig milyen kipufogórendszereket és mennyiért tudnál hozni meg mennyilenne egy szett gumimelegitő
jah
Oké benézek! De ott olyan izoláltan "éltek" azért remélem másik topikokat is olvastok
Szia Alex! gyere át néha a "ducati-club" forumba nézszét mert néha vkinek kell kipu a gépekre! csak szolnék!