Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elolvasnám de mit ?Az oldal nem található !
ha komolyan kérdezed,akkor itt olvasgass
Helló! Egyre inkább tetszenek a nagyrobogók és elkezdtem nézelődni az interneten és oda volt írva hogy 150cm3 külföldi papiros ...de adásvételivel 50-esként is használható.EZ TÉNYLEG IGY VAN ?Ti mit tudtok erről?
ha kiderül majd beírok...
Azt értem, hogy a fénysugár az út jobb oldalát távolabbra megvilágítja mint a balt
Érdekel valakit egy forgalomba helyezhető Honda cbr600f2? Eredeti okmányokkal forgalomba helyezhetően,vagy exportra 280e ft.Ezért már nem kell több 1000km utazni.Kép infó keki@euromail.hu
A kormányt hátra kell rakni.
ki kell cserélni még a kormányt is, ugyebár az angoloknál minden fordítva van
autóknál ki kell cserélni a fényszórókat, motornál nem tudom
Csak angolban nem................pont fordítva állnak asszem a balra tarts miatt.
Bár motornál passz.
Mit értesz aszimmetrikus fényszóró alatt? A legtöbb motornak aszimmetrikus a fényszórója, nincs ezzel gond.
Hali!
Angliából behozott motoron ki kell cserélni az első fényszórót (asszimetrikus), hogy magyar forgalomba kerüljön ?
Köszönöm kielégitő válaszodat!
Igy már érthető az egész
Hát akkor szerencséd volt, engem átlag félévente lekapcsolnak ellenőrzésre...
A német behozatalnak a módja a következő: ha megegyeztél a tulajjal (adásvételi aláírva), akkor köss a motorra egy ideiglenes biztosítást (a neten a legközelebbi netkávézóban is meg tudod kötni, vagy akármelyik biztosító fiókjában, AXA, Huk-Coburg, stb). Ez csak pár napig érvényes! Majd el kell menni az eredeti forgalmival a legközelebbi Strassenverkehrsamthozt, a motort a forgalomból kivonatni, és a rendszámot leadni. Ott beleütik a forgalmiba, hogy export miatt kivonva. Erre az eredeti forgalmira szükséged lesz itthon! És ott tudsz kérni egy ideiglenes rendszámot kifejezetten a kivitelhez, ami szintén csak pár napig érvényes. Így biztosításod és rendszámod is van, hogy lábon haza tudd hozni. Ha előre megnézed, hogy hol van biztosító és STVA a közelben (nyitvatartási idő!), akkor egy nap alatt elintézhető az egész, mert ott nem kell órákig sorba állni. Ha lehet, akkor vigyél kétnyelvű adásvételit, hogy ne kelljen utána hiteles fordítást csináltatni.
figyu miota motorozom a 10 év alatt egyszer igazoltattak akkor is benzinkúton.......
Tuti
akkor inkább így motorozom vele és bekaphatja a rendszer!
Sziasztok!

D 45473 Mülheim an der ruhr felé valaki mostanában esetleg ?
Szerezz egy motorhibás, papíros magyart.. aztán házasítsd össze! Máskülönben ezt a motort soha nem használhatod már legálisan.
ez tuti így van? nem lehet ezt az olaszoknál megdumálni, hogy állítsák ki újra a dolgokat?
Eredeti papirok nélkül nem,sajnos.Ha meglessz a kocsi és a papirok mákod van.
Mondjuk a következő a helyzet: veszek egy motort kint, megvan minden papírja, de a papírokat ellopják az autómmal együtt, akkor már sohasem tudok semmit sem kezdeni a motorral?
Csak eredeti okmányokkal tudod forgalomba helyezni.Azt pedig csak egyszer állítják ki.Sajna
De a Klipphauseni ami legjobban tetszik és árban is megéri.
Van 3 amit néztem
01665 Klipphausen
76689 Karlsdorf-Neuthard
87767 Niederrieden