Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szisztok!
Ma megyünk és amiket írtatok megpróbálunk mindegyiknek utána nézni!
Egy biztos,törött,leharcolt szarokat meg sem nézünk,nem bontókba megy az ember (azokat sem lepapirozni sem eladni nem lehet)
olasz motorokról meg csak annyit, hogy nekem is egy olaszból behozott zx9r-em van 5éve, eddig semmi de semmi baja nem volt!
Mindenhol lehet jót és rosszat is venni(még Németországban is)
És a totálkáros motorhoz,hogy csinálnak olasz papírt amivel itthon lehet kezdeni vmit?
Isti! 660e-es olasz Hornet nem tulajtól van, hanem bontóból! Szinte minden itthoni olasz papíros gépet bontóból vesznek! Amit ott totálkárosnak minősítettek! Hát így ülj fel olasz papíros gépre! Ami tulajtól van, az csak picit olcsóbb kint mint itthon, pont nem éri meg hazahozni, mert mire mindent befizetsz, ugyanott vagy! Németből érdemes motort hozni tulajtól, de nem az ára, hanem az állapota miatt! Mert ott kulturáltabban vezetnek, mint itt.
Hello Szegisa. Kimennék szívesen én is. Csak most még nincs meg a pénz a motorra amit venni akarok,mert most hírdetem a mostani mocim (husaberg fe 600), és abból amit kapok érte, meg teszek mellé akarok venni egy HONDA HORNET 600 2003-2005 évjáratú gépet.

Az érdekelne mennyibe megy ez a típus kint olaszba?
Meg az érdekel ,hogy hol néztek ti motorokat,honnan lehet olcsóbban gépeket venni olaszból?

Ithhol külföldi papírokkal 660ezerért is láttam 2004 gépet,akkor kint kb 500-550 ezer lehet max.

KÖSZI AZ INFÓT ELŐRE IS...
H!i ha lehetséges én szivesen kimennék veletek.
Érdekelne kint milyen vasak vannak,és milyen állapotban.
Ha van még hely dobj egy emailt.rabi003@citromail.hu
Szia szegisa!
Én szívesen mennék, ha szombaton nem csaptam volna telibe egy vaddisznót! :( De ha megnéznétek, hogy mennyiért megy kint az enyémhez hasonló ZXR750 94, bármilyen állapotú, csak ne törött és lehetőleg fekete azt megköszönném! Illetve Triumph 675 daytona 2006.
Előre is köszi!
Üdv,
Péter
Helló Szegisa!
Én nagyon szívesen kimennék veletek körülnézni, mert mi szeptember elejére terveztünk egy fuvart olaszba és 2-3 motort akarunk behozni, de sajnos nincs most időm. Egyébként én is Debrecen környékén lakom. Megoldható lenne, hogy ha hazajöttetek, felvesszük a kapcsolatot és kérnék tőletek egy kis tanácsot meg kereskedés esetleg motor piac címeket. Sokat segítenétek, mert akkor nem kellene bejárnunk feleslegesen észak-olaszországot
Sziasztok!
Egy barátommal,transporterrel megyünk 06,15 én Olaszországba(
Kedd éjszaka indulás debrecenből.vissza csütörtök. Ha vki gondolja van még 1 hely,vagy ha lenne vmi igény utánna nézünk kint .
Keress meg minket, és mi forgalomba helyezzük neked amennyiben minden ehhez szükséges okmánnyal rendelkezel.
www.darazsgarazs.hu
Ha valakinek segítség akkor hajrá: http://www.darazsgarazs.hu/nod...
Hello! Most papíroztam le,Yamaha XTZ 750-t.Svájcból lett behozva,ezáltal a létező minden díjat behajtották rajtam,mert nem uniós országból származik.A költség 118 ezer ft volt 1991-es évj.
Tavaly olaszból hozott motornál ez a költség 68 ezer volt.Meggondolandó dolog hogy az unión kívülről hozott járművet
honosítani.Minden eredeti dokumentummal rendelkezett és semmibe vették a forgalmit,a vámpapírt is.Úgy lett forgalomba helyezve,mint egy abszolút semmilyen papírral,származással rendelkező lenne.
Sziasztok.

Szeretnék behozni olaszból egy Honda hornet-et 2003-2006 évjáratú gépet. Hallottam,hogy létezik olasz motor vásár, ahol olcsón lehet venni motorokat, azt szeretném kérdezni mikor vannak ezek a motor piacok. És ha sikerülne kijutnom mire kell odafigyelni?

Nézem a használtmotort minden nap és rengeteg külföldi papítor Hornet van fenn, és arra gondoltam ha nekik megéri behozni kereskedni vele akkor nekem is megérne behozni egy gépet,mert biztos keresnek 100-150e egy motoron. Hogy nézhet ki egy ilyen motor piac? Esetleg ha vki ezzel foglalkozik,megköszönném ha tudna segíteni,nem akarom elvenni mástól az üzletét, én csak 1 motort akarok behozni...Előre is köszi
Az lesz... Biztos nem fognak elküldeni a picsába, végülis ők is motorosok mert ebben a topikban a 117 oldal között volt minden csak az nem, hogy meliyk városban érdemes venni és azon belül is hol...
Szerintem vedd csak fel a kapcsolatot,megéri Esetleg utasként is jó lehetsz és akkor tuti nincs bojongás
Mennyi idő volt míg ezt beírtad ide? 2 perc? 3? 110-es oldalig meddig tart visszalapozni? 1 perc?
A topic címe: motor behozatal külföldről és van 117 oldalnyi hozzászólás. neked lehet csak ennyi dolgod van, hogy visszaolvasgass...
Lusták vagytok...olvassatok vissza! ! ! ! ! ! ! !
Üdv Mindenki!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok(lehetőleg akinek van tapasztalata), hogy szeptember környékén tervezünk behozni 2 mocit Olaszországból. Már szinte mindennek utánajártam, ami papírmunka, de azt még nem sikerült kideríteni hogy hol érdemes(kersekedés, magénszemély, bontó) szétnézni. Felszeretném venni a kazincbarcikai Grande-moto val a kapcsolatot, hátha tudnak ezzel kapcsolatban tanácsot adni. de lehet nem éri meg nekik segíteni. ezért is írok itt. lehetőleg enyhén-közepesen sérült motort hoznék és angol nyelven kommunikálnék. ha valakinek van ebben némi tapasztalata, nagyon megköszönném, ha segítene. További szép napot!
Sziasztok!
Honda Sevenfifty-t szeretnék behozni/behozatni Németországból.
Van valaki aki ezzel foglalkozik? Van kapcsolata, stb...
Bármilyen tanácsot szívesen fogadok ezügyben.
Köszi, Péter
Sziasztok! Venni fogok egy motor,amit kulfoldrol hoztak be es ezzel kapcsolatban lenne par kerdesem! A mocit amerikabol hoztak be es a vam ki van fizetve ra! Mik lennenek a kovetkezo lepesek ahhoz hogy forgalomba allitsam?Surgos lenne! Segitsegeteket elore is koszi !
Sehogy
hello!
olvass vissza pár oldalt
Hello!
Ha olyan motort veszek, aminek semmilyen papírja sincs,
hogyan lehet rendszámoztatni, forgalomba helyezni?
Köszi!
Sziasztok!
Hol lehetne megnézni hogy egy Német vagy Görög motor nincs-e behajtás alatt vagy körözés alatt vagy hasonlók?
125/50 kimagyarázása topic... rongyosra járatott téma...