Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak hogy LX-et megnyugtassam, találtam róla képeket a fotómasinámon a kezdeti nehézségek ellenére
Fel fognak engedni.
Vasárnap esti motorozásról van szó!NEm értem a ezt a licenszest...
Fel. A licencesbe azért ne próbálkozz.
sziasztok!
cordurában felengednek a ringre?
2részes cordurám van koptató is van rajta, csizma, kesztyű, sisak:P
. Tibor! ! ! Hát van ilyen is? ? ? Sebaj, majd legközelebb.
Na megjöttem a mai Svéd-féle pályanapról. Felemás napon vagyunk túl, én meg... csalódott vagyok. Elindulok itthonról csendes esőben. Eurocenter magasságában már teljesen száraz volt az út. Szépen kiértem a ringre ahol biza egész kellemes időjárás fogadott. Szépen megérkezik mindenki. Elkezdjük begyűjteni a cumót(karszalag, matrica) majd leadjuk Svédnek a 20 eurót verseny+transzponder ürügyén.(Ennek még lesz jelentősége). Első menet. 3 teljes körig tartott. Egyetlen mért köröm 2:11-es lett aminek kifejezetten örültem hiszen még szinte gumit melegítettem. Aztán megyek a Mansellbe előttem egy R6R majdnem high-side-ol egyet. El is vettem a gázt megyek az uszodába aminek a kijáratánál két fehér motor csúszik egymás mellett. Nagyszerű mondom ez sem tartott sokáig. Piros zászló. Mint kiderült ZVadász mocija valamilyen úton módon eleresztette a hűtővizet amin elesett Ő is meg a mögötte lévő is. Szar ügy.
Következő menet. Nagyba kirongyolok mint állat tolom ahogy kell jönnek is az egyre jobb köridők (elég sok lassú volt a csoportunkban) 2:12-2:10-2:09-2:06,5. Nem csináltam semmit nem erőlködtem csak úgy kicsúszott. Ehhez hozzátartozik, hogy ez az idő még a saját Kawa mérőm szerinti nyomkodós de ekkor már fent volt a transzponder is. Totál vidáman jövök le kurva jó volt! Elmegyek a mosdóba, kilépek esik az eső. Egyre jobban. Mindenkinek minden baja van, keresik a megoldást. Na jön a hír, hogy Pesten már tisztul (13 óra tájt). El is áll az eső kezd száradni a pálya. Megyek megnézem mit mutat a gép mennyi is az annyi. Teljes névsor kinyomtatva Tibi sehol. Há mondom nagyon jó lesz ha az egyetlen értelmes köröm nincs hitelesítve. Brunekker Árpinak sincs mért ideje. Izzítjuk a Svédet. Kiderül, hogy mért a tranyó csak nem tudták kinek a nevén van. Na ki is derült, hogy az a 2:06,5 valójában 2:06.777. Ez az új PB-m.
Egy menetünket elmosta az eső. Átkértük magunkat a Pro csoportba mert, hogy a milyenk nagyon lassú volt meg az később is jött talán jobban felszárad a pálya. Időmérőre félig meg is történt ez. Na mondom tolom neki mert ki tudja milyen lesz a következő menet most még relatíve használható az aszfalt. Csúszott az eleje hátulja mindene. 2:39. (Svéd 2:32, Atom 2:19, Jani, Hajni, Árpi, Tacsi 3 perc körül-felett). Ez az időm összesítéseben a 39-ik volt. Elvileg simán rajtrácsot ér mert ugye ez a két csoport egyben. Na utolsó menetre kisütött a Nap fullra felszáradt a pálya. Itt is mentem elég jókat 2:07,5 volt a legjobb.(Ez már nem számított bele az időmérőbe). Elindul a 600-as verseny. Én tök nyugodtan biluxolok, tankolok intézem a dolgaimat. Majd eszembe jut, hogy meg kéne nézni honnan is rajtolok. Megyek keresem magam. Tibi megint sehol. 4 kör van a 600-as versenyből. Kérdezem a Svédet mi a fasz van itt? Mire Ő: "Nem regisztráltál a versenyre?" Mondom a 20 eurót mire adtam? Hát, hogy külön be kellett volna mondani, hogy a versenyen is indulni akarok. Nagyszerű. 50 fő a rajtrácson 6 perc indulásig, esélytelen bármit is intézni.
Ennyi volt számomra a nap. Versenyen Dávid ment egy 1:59-et de aztán nem erőlködött mert szar volt a moci, Atom 1:56,5, Jani 2:03,3!, Hajni 2:09, Svéd 2:07. Többieket nem tudom.
A végén még ingyen kaja feledtette a bánatomat.
Sajnos azt kell mondjam, hogy kibaszott nagy pénzkidobás volt a részemről. 3X20 percért fizettem 30 000Ft-ot. Ja azt ne is mondjam, hogy a végén nem kaptam papírt az időmről mert Rezső hazament és bezárt mindent. Majd fent lesz a honlapon valamikor.
Ha figyelmesebben nézitek a két képet feltűnhet, hogy nem ugyanaz a két kép. Ez BIZONY NEM A VÉLETLEN MŰVE. Kb három hónapja kimentem a garázba és igyekeztem csinálni egy lájtos 2.00 alatti köridőt a kijelzőmön, hogy megtréfáljam az LFP-s majmokat. Most meg Predi pontosan ugyanazt a köridőt motorozta ezredre. Beszarás.
Ne:
ne- bénák.
zoltán....a kép elforgatása ....hát hogy is mondjam....nem bonyolult.sztem még te is megjegyeznéd ha vki megmutatná ugy 1000-szer
Hazudik a ganééééé! Sosem tudott 1.59.410-et. Sosem láttam!
Gratula!
Kedden remélem nem jössz be a csigák közé!
szeva szeva én lucas - carbonossal megyek és brutál a fékhatás,jobb mint a ferrodo olcsóbb és nem eszi úgy a tárcsát.de utcára felejtő....
Gratula!
annyira már nem új!de teljesen zsír!nem tudsz vkit aki tud "olcsón"olajat?mondjuk hétvégén mer ugye kedden motorkázás!már kerestelek ezügyben de nem reagálsz bazmeg!ezt kell csinyáni e!?
az új olaj, mi? jobban megy a gép tőle
Gratula!
mondtam már h üdvözlöm magam a 2.00 alattiak klubjában!?más úgy is leszarja!
Sziasztok! Tegnap fotózott esetleg valaki az esti motorozáson?
Nagggggyon jó ötletnek tartom! Az én motorom sajnos eléggé "fotóálló".
Mortis,

Tegnap kiszállitották kint hozzám, jövőhét szerdán itt van Mo-n!

Telefonszámodat dobd át...
Megkaptam, feladta az eladó ha hozzám kint odaért, szólok, illetve akkor amikor itt van.
- Rá nézek a tracking info-ra hogy hol jár...
Megkaptad a lóvét? Kaptató miko jön meg?