Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát Drága, 2 ki van nézve, de még választanom kell:))))
Multkor kerestél motort is. Találtál valamit?
Sziasztok tud-e valaki nekem cross csizmát 44es kellene! Valami jó áron! Használt is Jó!
Hm?
Motor is lesz?
küldtem;)
Már írtam, de ott nem válaszoltál:)))
Ezüstért 50es tudok adni.
+ még 25-öt, ha tudsz hozzá szerezni egy hasonló motoros nadrágot:)
Hm?
Kéknek mi az ára?
Shox Warrior kordura kabát 1 szezont használt eladó! Nagyon megkímélt állapotban van! XL méretű 11.990ft!

- rövid, sportos fazonú cordura dzseki, amely határozott, agresszív külsőt kölcsönöz viselőjének
- az elasztikus SW könyök-, váll- és gerincprotektorok hatékony ütéscsillapító képességgel rendelkeznek, ugyanakkor kényelmes mozgást is engednek.
- a vállat és a könyököt külső műanyag protektorok is védik.
- a külső cordura réteg alá elhelyezett kemény hab betétek pótlólagos védelmet biztosítanak gyakorlatilag az egész felsőtestnek.
- négy darab szellőző cipzár a frontoldalon, kettő a karokon fokozott hatékonyságú szellőzés.
- a bal mellrészen elhelyezett nagyméretű külső zsebet két kisebb rejtett zseb, egy belső zseb, valamint egy további, a bélésben elhelyezett zseb is kiegészíti.
Húha, 55.000 az nekem kicsit sok most. Protektor hol van benne? Milyen színben vannak?
Lehet összejön érdeklődj egy LS2-vel foglalkozó boltban, hogy milyen héjméretek vannak.......ha csak 1 vagy két féle héjméretben gyártják akkor szerencséd lesz.
Általában 1-2 héjmérettel készítik a bukókat és a belsejük változik. De szeintem nem csak a párnázat más...
Hi! Én is nézegettem a kesztyűt, meg a sisakokat (a felnyithatós tökjól néz ki amúgy, de nyilván a márkásabbakhoz képest elég hitvány minőség ), de szerintem annak a kesztyűnek nagyobb a szellőzése, mint az én hasonló, de full bőr kesztyűmnek, ráadásul azt az 5körüli árat megéri...(enyém 10volt)ránézésre inkább tavaszi/őszi kesztyűnek tűnik, max 15-20fokig, afelett már tuti belerohad az ember keze. Addig viszont szerintem simán használható, és bizony jó, hogy kemény protektorok vannak benne.
Hát ez poén . Kiderült az Ls2 Delta bukóról ( amivel ugye becsaptak ) , hogy a héj szerkezet nem változik , csak a belső párnázaté . Magyarán ha veszek egy L-es belső párnázatot , és az S-est meg kiveszem. Van egy L-es bukóm Nem tudom , hogy ezt ki tudta itt , meg ki nem , de ez nekem új .
Sziasztok!
Lányra keresek kétrészes bőrruhát (172 cm, 63 kg)
Kb. 70.000 Ft-ért, pirosast, vagy fekete-fehéret
hellóka!

Bőrkabi+ nadrág együtt mennyi lenne? 172 cm, 63 kg, lányra
Még1 kérdés !
Ma kezdték árulni az egyik multiláncban (L......i) motoros cuccokat. Nekem kellene kesztyű nézegettem is de valahogy nem igazán fogott meg, mert nincs szellőzése, amúgy jó anyagból van, pofás is, protektoros. Nézte valaki már?
Hali!
Nekem komoly kérdésem lenne, mert van 1 nagy problémám! Kaptam ajándékba 1 bőrnadrágot (kecskebőr) de a dereka kicsi. Tud valaki olyan szakit aki a derekát meg tudja bővíteni? Sok bőrnadrágot láttam már ami bővítve volt V alakban hátul de oldalt is. Köszi a segítséget előre is !
Csörgök ha megvan!
Ok
Hali!
Még semmi!Szerintem kb jövő hét vége.
Szia"Apa"
Nem jött még meg a cuccom?
Az adatlapomon a képek közt van ahol látható nézd meg milyen.Jövő hétvégén a motorkiállításra ha kimész tuti kapsz és nem kell rendelgetni.
Szia!
K3-asom van, viszont iridium plexit szeretnék venni. Eddig azt hittem, hogy azok jóval világosabbak mint a sima sötét plexik, ezért is szerettem volna azt. Viszont ha ez nem így lenne (egy ismerősömnek sincs, szóval nem tudtam leellenőrizni), és nincs sok különbség a sima sötéthez képest, akkor meg sötétet vennék, mert az jobban mutat a bukón. :)
Szóval lecsekkolom a közeljövőben az iridiumosat egy üzletben, és ha az is sötét, akkor írok és megboltolhatjuk a tiédet, feltéve ha jó az enyémre.