Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
Hello!
47es lábra passzol!
Sziasztok!
A segítségeteket kérném, hogy tudtok olyan boltot, ahol lehetne kapni Askew X7 vagy X8-as sportcsizma, és részt vesz kiállítóként a 2011-es Hungexpo-i Motor Kiállításon?
Segítségeteket előre is köszönöm: Béci
www.bikers13.hu

Náluk van!
De, azt hiszem, hogy a Louis-ban is.

Üdv KillBill.
Eladó Dainese T3 piros-fekete-szürke 4 éves kétrészes bőrruha.
Apróbb hibával az alkar/könyök részen
Ár: 65.000 forint
Eladó Auner XL-es fekete cordura kabát.
Ár:15.000 forint
Köszi, körbenézek :)
Kösd oda valamihez.
De, tudsz venni motoros boltban hozzá erős mágnest, pontosan erre a célra. Egy cipész simán bevarrja neked!
Nem nagy ügy, és így van olcsón egy jó tank táskád!
Hajrá...
Üdv KillBill.
Sziasztok az után érdeklődnék, hogy tud-e valaki valamit a BOLDER márkájú textilruhákról? Ha valakinek tapasztalata vagy infója lenne vele kapcsolatban és azt megosztaná velem azt nagyon megköszönném!
http://www.kepesmotor.hu/texti...
ÚJ motoros csizma: Forma Aero kék 41-es

Eladó a képen látható ÚJ motoros csizma: Forma Aero kék 41-es
Teljesen új, hibátlan állapotú.

Ára: 21 000,- Ft
Sziasztok!

Lidl-ben vettem egy tanktáskát 7ezer pénzért. Kurvajónak tűnik, jó nagy, csak egy baj van... Szerintem 130 fölött ezt úgy le fogja vinni a szél, hogy öröm lesz keresgélni a bokorban.
Valakinek van ilyenje? 5let, hogy hogyan tegyem biztonságosabbá?
Arra gondoltam, hogy kicserélem a mágneseket erősebbre, de az biztos, hogy nem lenne túl egyszerű manőver...
Csutka ha erre jársz ígértél nekem árajánlatot március elején... dzseki meg kesztyű ügybe
fekete-fehér, teljesen fekete, kék-fehér, piros-fehér.
iwiwen elküldtem
Van olyan gyártó, aki a krossz, és zárt bukóknál ugyanazt a héjat használja, csak a kölöncök mások rajta.
kb 3 üzenetet írtam....ráadásul felvettelek msnre is, ú.h. ne bujkálj tovább
Nem szép dolog
Lehet . Egy ismerős vett egy ilyen bukót L-es párnával , de neki nem jött be annyira , ezért vett egy Xs-es párnát , és a barátnője hordja
Milyen színek vannak? Szürke-sárga?
Írjon email-t akinek kell Alpinestars Gp Pro vasárnap estig a kért színnel és mérettel. Hétfőn megrendelem és 1-1,5 hét alatt itt van. Páran már jelentkeztek. 20.000/1 pár.
Helló hányas méret ? Engem érdekelne!
óó, köszönöm:))))) aranyos vagy
Sok sikert!
Most mondjam azt, hogy ott is felvettelek ?
egy 125, és egy 250es:)))))
Az egyikben nagyobb az erő, a másik viszont szebb:)))) ú.h. nem könnyű a választás
Zsííír 125ccm 2T?