Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
A lap alján hibátlan női sisak postával 12000Ft!
Sziasztok!

Női motoros cordura ruhát keresek, kb S-es ( olyan 36-38-as) méretben, ami kétrészes, és összecipzározható. Sokféle márka érdekel. Sürgős lenne...itt a fórumon, vagy emailen várom a visszajelzéseket, köszi!

E-mailem: adam.horvath87@gmail.com

Valamint még egy kérdés: A képes mototornál az apróhirdetések között találtam valami Bolder márkájú kétrészes cordura ruhát...hallott erről már valaki valamit? Mert én most látom életemben először.. Árban viszont nem vészes egyáltalán, ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, akkor ossza meg velem..

Köszöntem szépen

Széles utat!
Sziasztok!

Eladóvá vált egy Berik egyrészes,52-es méretű,egy szezont használt,megkímélt bőrruha kihasználatlanság miatt.
Az irányára 85eft ami alkuképes ésszerűség határain belül.
Akit érdekel a 30/9089573-as számon vagy a balu88@mailbox.hu címen érdeklődhet.
Üdv!
Balu
Elfogadható állapotban lévő női bukosisak érdekelne. Valakinek esetleg?
Szia érdeklödnék hogy menyiért adod a Overált?
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Szia!

Milyen méret?
Üdv. Kill.
Eladó jó állapotú Berik ruha motorhiány miatt! 75 000 FT
Az ár alkuképes.
Debrecenbe szállítás megoldható!
Tel:06209146605
Fekete/fehér bőr és cordura kesztyű. FLM S-es

Eladó a képen látható használt, de nagyon újszerű állapotban lévő kesztyű. Szintén 4-szer volt használva.
Fekete/fehér színösszeállítás, Bőr és cordura vegyesen.
Nagyon kényelmes viselet. XS-es méret van beleírva, de én inkább S-es méretre ajánlom.

Tiszta új, nincs rajta semmilyen sérülés!
Ára: 7 500,- Ft
Arlen Ness G-2126 bőr, protektoros verseny kesztyű

Eladó a képen látható ÚJ! Bőr, protektoros Arlen Ness G-2126 motoros versenykesztyű.
Mérete: S
Eredeti ára: 29 900,- Ft
Én itt most akár 19 500,- Ft-ért eladom.
Eredeti, ÚJ!
ÚJ! Férfi Cordura motoros nadrág M-es méret

Eladó a képen látható Férfi Cordura nadrág, fekete, M-es méret
Kivehető béléssel!

Térdprotektorral, és csípő protektorokkal
Dereka szűkíthető, és alul a lábszár is.

Ára: 14 000,- Ft
ÚJ! Férfi Cordura kabát M/L

Eladó a képen látható férfi cordura kabát! ÚJ!
S-es méret van beleírva, de inkább M/L méret!
Hosszított fazonú.

- Szél és vízálló
- CE-protektorokat tartalmaz a háton, könyöknél és vállon
- Lélegző
- Nagyon jó kidolgozású
- A legjobb minőségű, Cordura D600
- bélés 100% poliészter
- Eredeti YKK cipzárak
- Alkalmas a téli motorozásra
- Termál mellény védelmet ad a hideg ellen, a cipzár segítségével kivehető, így ideális a nyári motorozásra is.
- Egyénileg szabályozható tépőzár, patent és cipzár segítségével a a derék, nyak-és ujjak

Eredeti ára: 43 000,- Ft volt
Jelenlegi ára: 25 000,- FT
Helló

Még annyit meg tudunk tenni , hogy odaadom 19 ért neked a sisakot , és elviszem a pólusig , a benzin nekem bő 1000Ft. , tehát már így is minuszban leszek rendesen . Ha érdekel csörgess meg , és még ma felviszem . Üdv.

70 / 214 24 83
20.000 pénzért , az lemaradt
1 Szezont használt LS2 Delta S-es méretű , pár használatból eredendő karccal , kivehető mosógépben is mosható béléssel , beépített napszemüveggel, szellőző nyílásokkal , sötétített plexivel , de adom a gyárit is . A sisak új ára 35-40 ezer Ft. között mozog + a sötétített plexi 8000Ft.
teszt :
motorosvagyok.hu

70 / 214 24 83
Helló

Végül is a feleségem használta a bukót , 20 ezernél semmiképpen nem adja oda olcsóbban . Már ez is elég jutányos ár , mert ha figyelembe veszed újonnan 38 ezer a sisak + a plexi 8000 Ft. Üdv.
szia árut is tudsz hozni ha megbeszéljűk
3XL Shox terdkoptatos bornadrag feneken csuszott, cipopasztaval visszapolirozott allapotban jelkepes osszegert elado. Legyen mondjuk 9000Ft.

nadrág, shox, 3XL, XXXL
Szia!
Szonbaton ott leszek a délalőtt folyamán.
szia a kiállitáson fent leszel
Eladó AGV K3 Top Ghotika Black Rosi Replika egy szezont használt hibátlan S-es bukósisak viztiszta + sötét plexivel.Karcmentes!Új ára 56000+ sötét plexi 13600!
Ár:40000Ft
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
kőszőnőm
Meglátom mit tehetek...
Igyekszem!
Árban megegyezünk!