Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy szerintem ha ilyen mennyiségű dzsuva rakódik rá, az egy idő után jövő újabb dzsuvamennyiség semmit nem ront a helyzeten, mert az alsó már egyfajta védőréteget képez. Ha egyszer lemosod, csinálj előtte-utána képet, biztos tuti lesz.
Kölcsönadtam egy kollégámnak, ha itt van nála, lefotózom.
Azért lett 1 órás, mert K_Istvánnal közösen arra a megállapításra jutottunk, hogy ha 4 órásat gyárt az ember, akkor egymáshoz képest nagyon pontos órákra van szükség, hogy ne állítsuk ferdére a szinkront, így viszont az egyetlen óra esetleges pontatlansága mindegyik hengernél ugyanaz, így pontosabb a mérés.
Helyes hozzáállás! Én is így vagyok vele, hiszen úgy tartom az összetartozás nem áll meg ott, hogy intek a másik bikernak az úton.


elküldtem a teljes anyagot amit tudok....
Leveleztem valamit a Mailer-Daemonnal, de akkor megkaptad ezek szerint. A másiknak nemtudom mikor állok neki, valószínűleg nem lesz meg ma, sem holnap, de igyexem. Ha valaki megcsinálja a közgáz beadandómat, az gyorsítja . Ja, meg a méretek nem ártanának, mert akkor az alapján csinálom meg. meg hogy mi kell nekik, a sima vonalak, vagy a lemezzé konvertált.
Segiteni meg segitek akinek tudok, mindegy hogy milyen mocija van
Üdv: &rash
Lazer a sugar(külföldiül), de legyen lézer hogy jól el tudd olvasni
Nem kötegelődöm! De ma meg én csinállak ki!
most ktegszel vazze?

láttod itt is kimaradt a Ö betü mégis tudod miről van szó:-)
Vagy laser!
Na, ma kapott vizet rendesen, felhőszakadásban jöttem haza!
Egyébként megnézted azokat a képeket?
Szerinted mit érnék egy kézi spriccelővel?
Azőta mégrosszabb a helyzet.
Nem fogom kézzel csiszatolni a homokot rajta, mert több kárt csinálnék mint hasznot!
Csak hogy tudd: a LAZER az a sisak, amiről te beszélsz, az csak simán lézer.
Akkor mégis az én kérdésem volt helyénvaló .....le tudod fényképezni vagy linkelni valahonnan?
4 cső rámegy egy közösítő csapsorra, amit egyesével lehet zárogatni. 1 óra van rajta
Nem azé', csak lassan írok. Amikor elkezdtem, a tiéd még nem volt ott!
igazad van, így jobb feltenni
Hülye kérdés ezen a fórumon?: 4 műszeres?
szinkronteszter? ..... hány csatis, 2 vs 4?
Akar valaki karácsonyra szinkontesztert? 3500-ért viheti.
Akinek van valami tapasztalata Bridgeston BT014-essel kapcsolatban , ossza már meg velem legyen olyan jó, mert ebben a gumában is gondolkodom.
Üdv: Szabi
Nyakunkon a Karácsonyi ajándékozgatás ideje, úgyhogy jöhet a lové!
JAj ne......
Elfogyott a haverpénz?
Utaljak még?

Szerintem tökéletes.
Ezer köszönet addig is.
Ördög ha ezt felteszed a motorodra vége a "barátságunknak"
Gondolom most ,hogy ezeket írom elkezdett foglalkoztatni az érfelvágás gondolata
De tényleg, biztosan ez kell arra a szép motorra?
Tudom, hogy ízlés dolga de............................
Ezzel nagyon sokat letakarsz a hűtőfelületből.
Nyáron nem fog örülni a motor neki.
Elküldtem, este 9után érek haza, ha lesz időm-energiám, akkor nekiállok.
Ja... és ez nem vízes...hanem LAZER