Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen valami hasonlóra gondoltam. Ha megvalósítható a dolog mand, hogy mia dolgom. Ha kell méretezem, bár nekem nincs ilyenem, vagy valakitől szerzek egyet. Szerintem már ebből csak jövőre lenne valami de azért beszéljünk róla.
Üdv: Szabi
Szabi cimbi!

amugy ilyen érdekelne?

Mert itt tényleg csak méretek kellenek.....azt utána úgy hajlitja mindenki ahogy akarja......
Aki megveszi az ÚJ Motorrevüt, és van Scannere az bemásolná és elküldené nekem az 1250-es tesztet?

Tartósteszt: Suzuki Bandit GSF1250SA Bandit - Másfél évnyi házasság

A 2007 júniusában létrejött frigy boldogan kezdõdött. Közösen éltünk meg jót-rosszat, végeredményben a Bandit egy korrekt társhoz méltóan utolsó csepp véréig kitartott mellettünk, még ha voltak is apró-cseprõ összezördülések.
A MAMInál (Magyar Motorkerékpár Szakközépiskola és Szakiskola) atomjaira szedték a Suzuki túramotorját, hogy megtudják mi van belül...





Az ok:
GYÜJTÖM ugyebár:
http://akmtmedia.extra.hu/gsfc...
ok már csak a méretek kellenek
Ha arról is lecsúszol, szóljál, megírom hol lehet megvenni a tartozékokat, aztán csak össze kell dugni. Kb 4e az összes anyag(az enyémhez).
JA, de az már az illegalitásba hajló profilmélység, még szép, hogy csúszik. Ezt a pilot sportot egyszer kipróbálnám. Én még arról a gumiról jót senkitől nem hallottam. Mivel nekem a macadammal sincs bajom, biztos jó lenne
Banyek, már eladtam...
DE, a hirdetnek egy szinte ugyanolyat mint az enyém, a bandit.hu-n, 5e-ért. Keresd Korit. Én róla másoltam.
egy órája elvitték a csimmám....és...mivel magamnak kell rendelnem egy új csimmát....rendelhetjük együtt akár idén akár januárban...
szóval akit érdekel sidi vertigo...vertigo corsa...esetleg vortice szóljon és ha kell neki csimma most megrendelhetjük így a csizmákból tudok alkudni illetve a postaköltség is fele/harmada lesz....
Szóval hajráááá akinek kell....a héten szeretném elküldeni a rendelést...bár az ünnepek miatt lehet jobb lenne január elején....szóval akit érdekel...jelezze....
Színeket csak úgy kedvcsinálónak bedobtam
Hali! 9226-os hozzászólásomnál van a kép,amire gondolok.
Ja bocs....Én láncvédőre gondoltam:-)
Heloka! Egy 1.2-es 2003-as sportdobbal felszerelt banditot használok, és azt olvastam hogy ezek a masinák gyárilag is erosebbek mint a papirokban megjelolt 98 ló. Azt tudom hogy ezen a modellen már voltak bizonyok változtatások, pl. a max.nyomatékot kitolták 4500 helyett 6500-as fordulatra, kivédendo az "egykerekezési hajlamot" /ha jol tudom/. Sportdobbal 110-115 ló koruli teljesitményrol hallottam, nem tudom ezek az infók mennyire reálisak.?
Ibituba


Kész a cimbidé is, most küldte Robi
Szerintem ez ugyan igy müködne..........

Engem is érdekel...csináltam pár alapot is.........de még nem tetszik egyik se igazándiból
Hali Blue ! Egy olyan dolog érdekelne, hogy a vágós ismerősöd más témába is tudna segíteni,nekem valami szép rendszám tartó kellene. Gondolom egy darabos megrendelésnél az ár biztosan megugrana de lehet, hogy tudnék pár db.ra szerezni embereket. Minden fajta konkrétum nélkül szerinted lehet erről szó?
Hali Zöldi!
Már írtam 1-2 napja is,hogy ha megvan még a szinkronozód,akkor igényt tartanék rá,csak eddig nem nagyon voltam gépközelbe és nem tudtam válaszolni.Nos? Aktuális még a dolog vagy sem?
Üdv
Én is,cak kitértem a műszaki részre is.........

azért annál nem lenne nagyobb szopppppppika, ha rendlsz valamit és pont a te mocidnál volt másnapos a hegesztő:-)
Ördög! Ruháról beszéltem, nem műszaki dolgokról. Persze mindenhol lehet eltérés, ezért bízom az ismertebb márkákban , talán ott adnak a méretekre is
Az uj téligumi profilmélysége közel 1 cm! Ha a tied is ilyen volt, akkor még majdnem 30 ekm-t mehetsz vele. Lehet hogy megéri neked, de 4mm alatt már nem tekintik a gumit(használható) télinek.
Nekem a 190D mercin 100 e km-nél többet birt a nyári, csak már kivénült (9 éves volt a végén)
Régebben volt autom amin a nyárigumi 18 évet birt, aztán szépen leengedett, finitó- ja és 3mm profilmélység volt+repedések a kordig )
Én 3 éve vettem téli gumit az autóra (Dayton DW500) télen,nyáron az van rajta és semmi gond vele.
Jól vizsgázott télen is és nyáron is.
Sokan mondják hogy nyáron nyikorog a téli gumi,de ez egyáltalán nem.
A kopásról meg annyit hogy igaz csak 20 000 km.-t mentem vele,de még most is 6 mm. a borda mélység.
Úgyhogy még pár évig jó lesz.
Ez sem rossz,de inkább marad az eredeti elképzelés.
Igen de amikor már annyira kopott mint amiről én beszélek kb.1-1,5 mm a minta az enyémen nagyon csúszkált az eleje pedig michelin pilot sport van fenn. Sokszor rám ijesztett
ez van......


a poén hogy gyári cucc se biztos hogy azonos.

Pl a Gs-re csináltunk anno konzolt....
1x használtam mire Bexi haverom jelezte hogy megvenné, mert neki kell.....
Mondom neki, hogy nyugodtan vegye kölcsön.....nem kell megvenni - de Ő erősködött.....Ám legyen

Lejött..... neki TÖK UGYAN AZ VOLT A MOCIJA MINT NEKEM, csak az ővé 1 hónappal öregebb volt.

és?
Sok felfogatási pont nem egyezett.......mm....és cm különbségek voltak a 2 ugyan olyan gépen.


Na most mi van akkor ha ez a tartó a netről jön pl a GIVI raktárából?
Én igen:-)

Épp ezért mondom hogy a motorgumi nem 3 fokra van fejlesztve..........sok gumi még esőben sem biztonságos.........

Én már csúszkáltam Bridgestonnal.......nem épp életbiztosítás.
A poén hogy a GS-en még a Heidenau is jobbna tapadt hidegben vagy esőben , mint a Brigi

Contim meg még nem volt, de nagyon Ok eddig.
Ugy érted hogy csuszkál a kopott gumi, mert már nincsen "husa"? Elvileg a bekoptatott gumi jobban tapad nem?
Igaz amit irsz Ördög. Ha rendelek ruhát csak úgy teszem ha már próbáltam valahol konkrétan azt a kesztyűt, sisakot,csizmát,stb. és olcsobb a neten csak akkor érdemes, különben mehet a póstázgatás oda vissza a mi számlánkra és máris drágább lesz az olcsobb