Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a bukócső. Hasonlóban gondolkodom most én is. Ha netán úgy járnék mint tegnap, akkor ne érjen le az idomos oldal. Kipróbáltad már: Ha ezzel oldalra dőltöd a motor, először gondolom a cső ér le, az index meg csak akkor ha lenyomod a kormányt jó nagy erővel?
A végeredmény lemaradt!
Ma végre sütött a nap!
Megszabadítottam szegénykét a rászáradt dzsuvátol, aztán elvittem egy szárító körre!
Teljesen igazad van , de remélem láttad melette a smilet is, nem véresen komoly a téma.
Nekem ez szórakozás, lazítás.
Ha kell a teszter, akkor szólj, leveszem a többi helyről.
Amit írtak.....


HA fényvisszaverős kell, akkor www.foliavagas.hu

Ha sima....akkor itt a Matricás topicban keresd Gergoe-t....vagy a motormatricás oldalt (?)
Nem nevezném konkorenciálásnak azt ha többen szállnak rá egy témára.....inkább egy lehetőségnek az akadályok megbeszélésére.

Hiszen ha nem tudsz valamit, meg tudod kérdezni, de ha csak TE ismersz valamit, és hiányosan - akkor kitől kérdezzel?
Ejj, sajnalom! Nézd ugy hogy ennyivel megusztad.

Én itt lattam matricakat:
http://motormatricak.hu
http://foliavagas.
hu/
Valamikor volt szó a matricákról, de nem találtam a bejegyzést, hogy hol lehet hozzá jutni (Bandit S felirathoz).
El Diablo tudsz segíteni ?
Hajajj, aCAD konkurenciám is? Hát hogy már segíteni sem lehet nyugodtan, abból is piaci verseny van
Amúgy azon filóztam, hogy minél részletesebben szerkesszem meg a kontúrokat, vagy minél ívesebbek legyenek?!
lényegesen esztétikusabban néznek szerintem ki, ha nem szaggatott a széle. Meg kevesebb kosz tapad meg.

Üdv, &rash
No emberek!


Alakul a hűtővédő project


&rash, demrob rászállt a témára........és csak úgy lökik az igét:-)
Meg még lett szólva már manusnak, akik viszont nem ilyen gyorsak.......

Szóval lassan kész lehet a prototipus?
A lényeg hogy Nálad minden OK!

Ezt ne feled.
MInden más csak pénz kérdése!
Nem, nekem nem lett semmi bajom, csak majd szétvetett a düh . A csóka elhúzott a helyszínről, gondolom bedobott még valamit a legközelebbi csehóban. Próbáltam megkeresni, hogy szétszaggassam az arcát, mint üzbég paraszt a tangóharmónikát, de bottal üthettem a nyomát. Sebaj, legközelebb leverem rajta ezt is.
Részvétem....Lényeg, hogy ép maradtál!
Na vazzz....sajnálom! Neked lett vmi bajod? Az idomot műanyagos megcsinálja és utána fújni.
Szevasztok !
Szép idő volt, gondoltam nem ártana motorozni, de csak óvatosan, tudom, nem tapad már úgy a gumi, dehát a kiszámíthatatlan sors közbeszólt, így mai kiruccanásom költségesre sikerült.
Egy kissé alkesz embertársam egy az egybe szemből nekem akart jönni, és meg nem hagytam magam (jobbkanyar után ő a nekem balra eső sávból kamikázét játszva -gondolta jó poén - csinált előttem egy max kört ). Első fék be, így nem ütköztünk össze, csak nincs ABS-em, és rajta maradt a kezem a féken, majd oldalra dőltem, csak az volt a baj, hogy csúszott az út szél, és kénytelen voltam letenni a vasat. Bánta a jobb indexem (ripityára tört), meg a jobb oldali fejidom (lehorzsolódott, végigrepedt 5 cm hosszan, és elmozdult), az oldaldekninek nem lett baja (jó hogy van bukógomba). Hogy lehet megcsinálni az idomot (várom az ötleteket) ? Indexet arra gondoltam hogy tükörbe építettet veszek/szerzek be (hogy kiégesse a szemét a vakoknak is).
El is mondom, hogy működik. Felteszed a csatlakozókra a 4 csövet. Szelepek beállítva, motor meleg, alapjárat előírás szerint felemelve. Az összes kis csap elzárva. 4-es henger csapja kinyit, a műszer alatti golyóscsappal úgy beállítom a folytást, hogy a mutató ne oszcilláljon, de reagáljon a kis gázmozdításokra is. Leolvasom, elzárom a 4-est, megnyitom a 3-ast, leolvasom. Ha nem stimmel, szinkroncsavar teker. 4-es leolvas, 3-as leolvas.....stbstb. K_István ugyanígy csinálja, meg Kraven is. Meg egy páran.
Akkor én véghezvittem voln a lehetetlent?
Ha már szinkronizáltál akkor tudnod kellene!
Nem véletlenül négy órás a négyhengeres szinkron teszter!
Ma már pontos orákat lehet kapni!
Egy órával nem egyszerű a szinkronizálás! Szinte lehetetlen!
Hali!
Ha nincs más jelentkező,engem lehet,hogy érdekelne a szinkronozó Bár ha valakinek az élete múlik rajta,hogy megvegye,akkor nem fogok rajta azért összeverekedni
Üdv:Bandy
Próba2
Próba
Jó ötlet, erre nem is gondoltam....