Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kényelmetlenségért kárpótol a high-tech, a gyorsaság, a fordulékonyság. Az más kérdés, hogy lóvém nekem sem lenne rá.
Ülj fel a motorra, jobb kedved lesz.
Basszus, egy ilyen kell nekem, mekkora már?
De komolyan. Simán beleteszel minden csomagot és csókolom.
Nekem ez sem szempont!Kocsiban benn a GPS. Az autó nélkül nem szoktam vezetni,tehát kénytelen vagyok beleülni. Már szuper telefonra sincs igényem,mert egy szar melós vagyok.
Sajnos én sok mindenre nem tudnék egy R6R-t használni.Nem bírnám hallgatni a tutulást és a kényelmetlenséget.Meg a buxám sem bírná.
Ma vettem egy Pille utánfutót... Motor mögé való. Holnap letakarítom..teszek majd fel róla galériát. Madarat lehetne velem fogatni.. pedig a szopórollerre még csak most szálltam fel
Ndrive, CoPilot. Én ezeket használom. A mobilos IGO nagyon buta.
Viszont az Airis navin lévő IGO az jó, sok mindent tud.
Én meg nem,CSAK ha csaj követeli.
Hali

Mi pl. ami jobb az IGO nál véleményed szerint?

Köszi,
L.
R6R-t én is vennék DE nem a csajok miatt!
Mindig megy le az ára a kombinált készülékeknek (telefon, GPS, internet), amelyeknek az az előnyük, hogy minden egyben bennük van. (Hátrány, ha elveszted vagy ellopják, egyben. )
1et értek, csajoknak villogni 25 éves korig szoktak a srácok, utána már csak nevetség tárgya az egész felhajtás. Prolongált gyerekkor, hiányosságok kitöltése.
Nekem 30ezer volt a GPS-es telefon az egyik legbutább díjcsomagban. Amúgy akár 10-ért is megkapod.
Olcsóbb, mint külön egy GPS és egy telefon, ráadásul ez mindig nálam van és nincs olyan, hogy "jaj pont most kellett volna".
SZIASZTOK!

Talán nem lesz szentségtörés, hogy beírom ide is, de ELADÓvá vált szeretett motorom! Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá, bátran hívjon!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Az adatok valósak, nincs visszapörgetve a km számláló, simán csak mindenki keveset használta! Én vettem egy GSR-t, azóta kb 100km-t vettem vele (tavaly augusztus óta).

Széles utat!

Tomi
Én is hasonlóképpen gondolkodtam!Vettem egy 15000.-es Bluepanther zaphire gps-t az azért van,hogy navigáljon.A telefon meg azért,hogy telefonáljak vele.Nem is térek ki rá,hogy a olcsóbb telefonon lévő gps-ek nekem nem jönnek be,mert szerintem soha nem úgy működnek,ahogy kellene.Wifi sem tök kifogástalan az olcsóbb procis telefonokon,azért meg nem vagyok hajlandó sok pénzt kiadni egy jó telefonért,hogy a munkahelyemen tönkrebasszam.Csajoknak való villogást soha nem részesítettem előnyben,ezért meg pláne nem érdekel.
Ha eszerint gondolkodnék,akkor vennék egy Yamaha R6R-t és rövid-gatya pólóban alapjáraton integetnék a csajoknak,mint a PÁPA!
Nekem is GPSMAP volt. -30 fokban simán elment 1 napot. Jó cucc... Csak kicsit lassú és korlátolt szegényke.
Az Omnián nekem is van IGO, de az mire műholdat talál néha, addigra meg is érkezem. Meg félteném a motoron, és úgy vagyok vele, hogy jobb szeretem a "célhardvert", vagyis a Garmin szoftver is igazán jól csak Garmin hardveren fut, pl. a reset gomb tök fölöslegesen van rajta . Ráadásul pár órát a nüvi simán elmegy akkuról (a régi GPS60 meg 28 órát két ceruzaelemről ). Gondolkodtam én is egy fejlettebb turista GPS-en a víz- és porállóság miatt, de 60-80-100e azért sok.
Azaz, rángattak a pacik, amíg fáztak.
látom már válaszolt is...
Ha jól emlékezem Tibkin tavaly kipróbálta fele-fele üzemmódban, de aztán visszakozott, mert nem tett jót a ménesnek...
Pedig az Omnia I-től felfele már szépen fut az IGO8!(Primó is)
Három havonta friss térkép van,nem úgy mint a többi navikon!Aki esetleg nem akar fizetni érte,szerintem az IGO8 a legjobb választás.
Kell hozzá:500Mhz proci és 128MB RAM.Ezt a legtöbb okostelefon tudja manapság.
Nekem semmivel nem lassúbb, mint az "hagyományos" GPS. Viszont az IGO-t szerintem felejtsd el, de ezt már mondtam.
Vicces volt, amikor a Duna fölött lebegtem az autóval... Az M0-ás híd már megvolt, de a térképemen még nem. Aztán leszedtem vhonnan egy frissebb Magyarország térképet.
Én is olyan Samsunggal szemezek, de azt olvastam, hogy lassú az iGO-val. Egyelőre. Míg nem lesz jobb verziója. A Garmint még nem próbáltam, de jó lehet, ha ennyien jókat mondanak róla.
Három éve kisebb európai körútra indultunk autóval. Nokia N82-re és a rátelepített Garminra bíztam magunkat. Szlovákia-Csehország-Németország-Franciaország-Olaszország-Ausztr
ia-Mo. A 4ezer km alatt elég jól teljesített, de jópárszor nem talált jelet, főleg a MontBlanc környékén. Franciaországban feltűnt, hogy délre akar vezetni, mivel az első Párizst ott találta , így kb 150 km-es kitérőt csináltunk miatta. A Garmin hátránya volt, hogy külön kellett mindent számítógépen át feltölteni. Így fordulhatott elő, hogy az országok rákerültek, de Párizs nem, így ott értek kellemetlenségek ebből adódóan. Egyébként szépen tette a dolgát, ill. az N82 a kategóriájában a legjobb képeket is készítette (4 MP). 5-600 km-nél többet nem tudott áttervezni.

Utána IGO-t használtam rendszeresen frissítve egy Wayteq gazdaságos GPS-sel, teljes megelégedéssel.

Most a HTC Desire-ön szintén IGO van, bár ez jóval fapadosabb változat. Eddig ezzel is elégedett vagyok, nemrég felraktam rá a legtöbb európai országot. Ennek a legerősebb a hardvere, navigáció közben felvételt készít az útról és még telefonálni is lehet vele úgy, h nincs túlterhelve. A gugli maps meg mellette jó szolgálatot tesz (mobil nettel) a váratlan helyzetekben. Nemrég rendeltem neten egy vízhatlannak tűnő GPS tartót, ill. korábban már kivezettem egy USB hosszabbítót a kormányra.

A külföldi utak során eddig minden településen sikerült ingyen wifit találni ami az emilek megtekintéséhez és a VOIP hívásokhoz jön jól. Ez utóbbit költséghatékonyság szempontjából tudom ajánlani mindenkinek (pl. Ephone). Így a roamingot is meg lehet úszni.