Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

👌
Bocsánat , 206,48 MPH azaz 332,297 Km/h 😇
329,6 Km/h 402m-en ! Igazából nem csak lődörög a vas ! Szedi a lábát rendesen ! 😏
Ú bakker!Na ez jöhetne akár még utcára is,max mindig csak egyenesen mennék vele. 😄Állat! 👍️
Ami a motorradban van annak is van már tulaja.Én úgy tudom már nem is rendelhető,nem tudnak rendelni itthon
A jubileum busa 7,2 Milla
200 ezer Ft vel több mint a széria.
Elvileg itthon 4 db van-lesz belőle de már el is vannak adva
Ja,már megvan,7 helyett 7.2.
http://motorradszerviz.hu/ULTIMATE-SPORT
Gyönyörű ez a kolbászzsír!Mennyibe kerül?Mennyivel drágább,mint az alap?
Már ott pihen a Motorradban ez a Szépség
Ez király volt!Mondjuk,nem voltak túl nagy ütések,de megsüvegelendő mutatvány. 😄
Bár más kultúra,mint a miénk,és főleg más életszínvonal,de kikötözném a főtérre,és nyilvánosan 50 botütésre kárhoztatnám,ha reklamálna,akkor némi korbácsolásra is. 😠 😁
A másik dolog meg az, ebben az eltorzult világban, hogy a videóval elképzelhető, hogy többet keresett, mint a motor ára.
Van igazság abban hogy bizonyos értelemben vett szabadság az ha a tárgyakat nem helyezzük bálványi státuszba, de azért attól mert "megtehetem" nem gondolnám hogy nem vigyázom meg ha valami a birtokomban van. A pénzügyi kultúra része szerintem az is, hogy nem költök felesleges hülyeségekre. Ha megfontoltan tervezek az anyagiakkal, akkor a képlet nálam így néz ki: Megveszem a busázt, mert megvehetem. Ok! Megadom az eszköznek azt amit megkíván, mert így tudom hogy extra kiadásokra nyilván nem kell szerencsés esetben számítanom. Kiveszem az élményfaktort belőle, majd azután ha Off-road élményre vágyom, akkor veszek egy bokorugrót erre a célra. Tehát lesz egy üzembiztos busám, és lesz egy sarazó gépem egyszerre. minden élményt kimaxoltam, de nem romboltam. Azért nem véletlen talán az sem, hogy mondjuk egy megvigyázott gyári darabért jobban megmozdul a piac, mint a "szabad" gyerek fűrészelt darabjáért. Lehet mondani hogy nem érdekli, mert egy jóléti társadalomban él, és ez neki nem pénz. De a pénz is csak egység. Miért vonnék le a kreditemből ha felelősen tervezek? Amúgy értem amit Negru ír, mert nekem patika motorjaim vannak, vigyázok rájuk. Aztán megérkezik valaki a bolthoz, és kis híjján a falnak támasztja az ütött-kopott motorját mint a bmx biciklit. Elmeséli hogy itt járt, ott járt, mutatja a képeket. Nem költ semmire ami nem fontos az üzembiztonságon kívül. Ő nézi az én gépemet: Hú de szép...Én nézem őt, akit ne érdekel ha az 50 karc mellett megjelenik az 51-dik. Azt mondom: Mennyire szabad. Ez szabadság. De a szándékos baromság, a rombolás, az rombolás továbbra is. Szerintem....
www.darazsgarazs.hu
Ez nem " igazi szabadság " hanem valódi parasztság ! 🤔
A lánckereket elnézve nem volt egy túl gondos gazdája. A másik dolog meg, arra biztos nem egy élet munkája egy 15 éves hayabusa, így igazán szabadon reszelgethetik, túl nagy értéket nem képvisel, szimpla használati tárgy. Ez az igazi szabadság!
És nem a kínai idomot faragja a fogyatékkal élő, hanem a gyárit. Ez egy külön nyakleves .
Voltak ott egy páran a garázsban. Egynek sem volt esze?

www.darazsgarazs.hu
Remélem a hülyegyerek otthon szelektíven válogatja a szemetet és engem is erre biztat.
Ezért tönkreb@szni egy 2-es kolbász zsrosat ! ?! 🙃
Hayabusa the best ! Verhetetlen , a gumiszerelés etalon ! 😉 http://youtu.be/j3qbi0xSby8;t=1333s
🤣 😅
Hát végülis a lángoló üveg narancs sem rosszabb,mint a narancsvörös cukorka metál. 😄 😂 😁