Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még ki sincs rohadva az alja(kezeit széttáró) Rakd rá vissza a szőnyeget azt majd 10 év múlva hajtsd fel újra addig kár fölösleges energiákat belepocsékolni(kezeit széttáró) Látod kawa fordja 6 évesen lyukas volt mint egy szita de az opel az opel(kezeit széttáró)
nem (ujjával nemet mutató) 20+-osa van(kezeit széttáró)
A 3 éves furgonra fizetek 100 ezret úgy, hogy emeltek rajta egy tízest idénre. Eddig 90 valamennyi volt és b2 vagy b3-ba vagyok(kezeit széttáró)
Amilyen autista vagy nalad fényévekkel jobban.
na öcsém a 2 év alatt befizetett az ódi A4-re vagy 6-7száz ezret. Valamelyik teszkóparkolóba meghúzták a hátsó sárvédőt minimálisan a küszöb hátsó része is kapott. szemle nélkül fizettek neki 1,4 millát és nem volt köteles márka szervizben javíttatni. Nem volt egész 2 kila a javítás maradt a zsebbe 1,2 milla azért nem olyan rossz ez a kaszkó dolog 😅 nekem is fizetett már a kaszkó jó pár dolgot anyagilag mindig jól jöttem ki belőle(kezeit széttáró) Nekem egyedül a múltkori tűzkárom volt az amin buktam minden másnak pozitív volt eddig a mérlege(kezeit széttáró)
Nem eléggé
na a másik nagyokos(fejét fogó)
na ennyit találtam most gyorsba. szóval amikor megvettem a gépsárkányt 51 ezer volt az éves kaszkó b7-be aztán lett 55 ezer b8-ba ezt találtam most meg hirtelen, most sem lett sokkal több emlékeim szerint olyan 58 ezer forint körül van ez az év(kezeit széttáró)
Figyelek az eredeti hsz-re,amire reagaltal a bontott legoval.
majd ha bankolok az előzménybe megnézem de valami ilyesmi összeg rémlik amit írtam(kezeit széttáró)
950vokt a lámpa a bmw-nél,igaz?Figyelj,hagyjuk,nem értesz hozzá.A te tudásod addig tart hogy betolod a bmw-hez.
Te,akkor leírom neked is,én a bidéről egy szót sem beszéltem.
Színkód?
Mit kellett cserélni?
Azon kívül, hogy félidőben volt facelift, az enyém a legutolsók közül való, és eltér akár az 1 évvel öregebbtől is. A lámpa biztosan, meg az eleje spoiler, meg állítólag a motortérben is van eltérő alkatrész.
Azon kívül a legdrágább fajta választható festése van, nagyon kíváncsi lennék, hol kapsz te ebből színazonosat 😂 pláne az elejéből, mert az ugye mindegyiken legelőször törik 🤣
Nézelődhetek... 3 hónapja még olyan biztosító sem volt, ami egyáltalán köt rá... nem tudtak még tarifálni se (próbáltam)
Egyébként hiszek benne, hogy a biztosítók jólelkűek, ha mind 600-ért köti, biztos lesz, ami 300-ér...
Ja, nem 🤣
(mert ugye kötelező a Casco, kötnöm kell, amennyiért mondják - és ezt ugye tudják...)
Aha, 400-ból... 🤣 mintha azt mondtad volna, értesz az autókhoz... 🤣
Ott hibádzik a logikád, hogy mikor kötöttem a BMW-re, az is új volt... ahoz se kaptam volna semmit bontóból. Most Bidé dettó.
Látszólag feleslegesen fizettem 4 évig, aztán egy pillanat alatt megtérült busásan. Sztem az a hülye, aki ilyen értékű autóra nem köt... leginkább mert amúgy is cég költség.
Atto 3-hoz pedig még hamarabb is lesz, mint SEAL-hez 😁 Az nem lesz itthon népautó... már az ára miatt se, meg mert nem SUV, hanem 4 ajtós sedan.
megirigyeltem zolitól a szopást
Lófaszt csinálnál te meg "színazonos bontott gyári alkatrészekből" 🤣 új autókról beszélünk, szted honnan lenne pl. egy új Bidére ilyesmi? 😅 még az 5 éves Bömbire is nehezen, és nyilván nem azonnal.
Lófaszt lenne a cascó alatt, még ha te tüsszögnéd is össze... nekem most 950 volt csak a lámpa 😅 biztos lehetett volna valami utángyártottat venni 300ér, de arról beszéltem pont, hogy munka színvonala... meg aztán TK-ra is könnyen törik egy új autó, azt hogy kendácsolod meg "színazonos bontott gyári alkatrészekből"? Ne tréfájj má 🤣
...és én látok csak "eddig" 😅 te nem lácc túl a 10 éves Passzáton... ☹️
Én sose hagytam a kereskedőnek, elkértem az adatlapot aztán küldtem a kötvényt.
Nem,én azt írtam hogy mit csinálnék ha olyan helyzetbe lennék mint ő.De hogy jön nálad az f30-hoz a 600ezer?
Baszki,te elmondtad mlasnak hogy nem fizetsz cascot hanem legozol bontobol polcrol vett szinazonos kasznival.
Akkor amikor mlas azt irta hogy a 600e-res cascoja kicsit draga.
Aha hasznalt F30 ra.
Senki nem írta hogy új autóhoz van bontott alkatrész,ezen csak a bútoros rugózik.