Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na várjunk!Jól jártál?Ne azt nézd hogy erre az autóra mennyit fizettél és mennyi volt a kár!Életedben eddig mennyit fizették cascora és abból mennyi jött vissza
Értem,de miért akarod te megmagyarázni nekem az autójavítást?Mert te már ott tartasz hogy azt magyarázod nekem,hogy mit hogyan lehet és nem lehet javítani.
de gondolom avval tisztában vagy hogy ez a megszokottól eltérő eset
mert olyan nincs hogy mindig az ügyfél jár jól
Az autista tűzoltó itt is kivétel.
Nem a tudásom annyi, a pénzem 😁
Érted a különbséget?
Egyébként meg kurvára nem értelek.. nem hiszem, hogy ezt nem direkt csinálod, még pipi se ennyire hülye. Levezettem már háromszor, hogy tulajdonképpen pénzt kerestem a cascóval... plusz nem kellett geciznem vele azt is mondtam már neked sokszor hogy nekem sok döntésemet az motiválja hogy mi a kényelmesebb
Így jár a tudatlan.
Látod,írtam hogy lövésed sincs róla.Vicces ahogy ezt meg akarod magyarázni nekem,miközben mint ahogy te is írtad,a te tudásod annyi hogy betolod a bmw-hez.
És akkor mi az összefüggés?Én órát írtam,nem összeget.A bentley az kiemelt kategória.
Neked mennyi az önrész?
ne is mond
egyszer mentünk c vectra ajóért színkód egyezett gyönyörű szép karcmentes ajtó de az a buzi a földön tárolta és rohadt az alja
volt egy ingyenes utunk lajosmizsére vagy hova a faszba
mert ha úgy is festeni kell akkor inkább az eredetit festette annak legalább nem rohadt az alja
de ha ráteszi két szőlőkaróra akkor nem rohad....
Nomeg minden bontos egy tróger hanyag szemetlada,meg ha serulesmentes akkoris vegighuzza a betonon minimum az alljat a legkisebb elemnek is.
azért akit a múlt rendszerben lenulláztak és raklap szögelő melós lett az sosem állt fel csak úgy ha volt benne az àtlagosnál jóval nagyobb zsiványság
aki dolgozott rendesen az egyik se lett gazdag csak a sumák dolgokból lett sok pénz
szóval ha 3x lecsukták az nem azért volt mert kádár apánkat fikázta a kocsmában félig bebaszva
Látom pipi megint kiverte a biztosítékot 😅 erről lemaradtam, mert nem látom... ha előre tudom, csináltam volna Popcornt 😅 Amikor a "megütlek, ha meglátlak" elhangzik, ott már van méreg 😅
Zafírfekete metál a neve a BMW-nél, megnéztem, és 304 000 felár volt.
Nem mondtam, hogy más nem tudja megvenni, ezt te írtad csak. Amit mondtam, az az, hogy te ilyet nem veszel bontóban, amit javítás-fényezés nélkül fel tucc tenni, az tuti. Talán németből, pár hetes keresgéléssel...persze addig szétszedve állna az autó egy műhelyben, azt köztudottan szereti minden szerelő 😁
Azok télleg megkophattak, mert 2 hete linkeltem ide ba a fóccvágeny szervíz 45-60 eFt közti óradíjait... ezt úgy értsd, hogy általában 45, de a villanyosra 60 - ugyanaz a festés, ugyanaz a kasztnizás, ugyanott...
...de ez még ócó, mert a Bentley-re 100 🤣 azt biztos aranyozott pisztollyal fújják 😁
A fenét.....csalódtam is benne
Aszittem a samu igényes és figyel a fontos hibákra. 🤕
ja ilyen 4,5 körül volt akkoriban(kezeit széttáró)
A furgon sem volt sokkal drágább nettó 6,1 volt de ebbe már benne volt fél milla EXTRA 😅
Nem mukodik. Tönkretettétek..........
A többi topicban müködik de már ott is csak alapértéken :))
mi mennyi? Meg mit nekem? Írd már le a kérdést, hogy értsem(kezeit széttáró)
kérlek AI,mukodj..... 🤣
most akkor lácc? (kérdőjeles) Nem azt mondtam, hogy tudok olcsóbbat kötni neked.(kezeit széttáró) Nem én álltam most sem beléd hanem te amikor azt írtad ininek, hogy nekem közelebb van a biztosítás a 200-hoz mint a 100-hoz(kezeit széttáró) Ehhez képest ez az összeg 50-en párezer 😆 2000-es években afrikában vadászni nagyjából olcsóbb volt repjegyestől szállásostól mint itthon egy nagyvad kilövés(kezeit széttáró) Az, hogy már nagyapám már jobban élt a régi rendszerben mint egy segédmunkás az nyilván azért volt mert tett érte. (kezeit széttáró) Nagyjából 4 szer varrták be hosszabb rövidebb időre ebből egyszer közlekedési baleset miatt háromszor csak mert a rendszer ellensége volt nézetei nem voltak összeegyeztethetőek az akkori rendszerrel 😅 nem lépett be pártba nem viselt semmiféle pártfunkciót, nem volt tsz tag és bírálta a rendszert 😅 Lépten nyomon kikezdték. 4 szer kellett újraindulnia a nulláról 3 gyerekkel meg egy feleséggel a nyakában. Akár hányszor szabadult mindig kifosztották. Vagy az állam vagy a család. Drága testvérei elhordtak mindent amíg a papa bent nyaralt(kezeit széttáró) Mindig felállt és mindig jó módot teremtett meg magának. Még az után is, hogy az 50-es években minden ingatlanját ingóságát elvették tőle államosításkor. Volt ő is segédmunkás és még raklapot is szögelt de valahogy nem tudott ezzel az élettel azonosulni nem ismerek közel távol olyat aki erre képes lett volna önerőből mint a nagypapi. Te is én is nagyon messze állunk ehhez ő egy más liga volt(kezeit széttáró) nem nézek le másokat én is dolgozok és nem is keveset persze már nem konkrétan a megélhetésért ez is igaz.(kezeit széttáró) Én is tettem érte, hogy 50 évesen eljussak idáig nem a kanapén forgolódtam álló nap elhiheted(meghajlós) Ja és engem sem tart el senki hanem én tartok el másokat(kezeit széttáró) Diplomáimat nem vették meg hanem munka mellett erőmön felül elvégeztem. Kicsit sem sírom vissza azokat az időket amiikor munkával tanulással együtt 17 órám ment el egy nap a hétvégékkel együtt.(kezeit széttáró) A parkszájd nem lom. Vannak gyengébb darabjai összességében ár érték arányában azt mondom, hogy gíneszrekord(kezeit széttáró) Szokott itt nálam lenni makita meg milvóki néha használtam is ezeket a szerszámokat én pl. nem fedeztem fel rajtuk azokat a plusszokat a párkszájdhoz képest amennyivel drágábbak ezek a szerszámok(kezeit széttáró)
Azt írod, hogy próbálsz velem nem foglalkozni még is azt teszed amikor ininek írogatsz rólam hülyeségeket amikor meg viszont válaszolok vérig vagy sértődve meg ráadásul nincs is igazad 😅 A pofázmányodról nekem is van képem el van mentve ha kívánod fel is teszem ide 😅
Szóval ha arról van szó messziről be tudlak én is azonosítani még akkor is ha már levágattad a bunkó focihuligános hajadat 😅 Én nem ijednék meg ha találkoznék veled hiába fenyegetsz majd elkullognál vérző orral oszt ennyi 😅
na most, hogy ismét így jól összebarátkoztunk nincs kedved adni egy eph nyilatkozatot? kellene a gázbekötéshez(gondolkodós)
Na ja, ezért csökkenhetett.
Eurotaxot nézik. Az üzletkötő csaj idén is mondta mennyi az érték alap és még mindig drágul az autó, több a számszerű értéke mint amennyiért vettemmindkettőnek.
Mondjuk fontos, hogy mennyire értékelték/értékelik a járművet, mivel amikor vette a támogatással együtt akkor 4m körül fizetett és gondolom azt vették alapul, most nekünk is ennyire értékelték és ugyanennyi a cascónk.