Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezaz fijam jol megmondtad
én is most csititottam egy nagyarcu gyereket olyan nagyra van az rx ével
jaj ne terhelj a szar rx eddel szar az egész állitolag a 1999 es alattiak szarok mert gyujtáshibásak szoval ennyit az rx röl olasz ratyi drága hozzá az alkatrész pfff anyáám
Mennyél már a faszba. Ha szidni akarod a DT-t akkor huzzál a crm fórumba már ha egyáltalán van ilyen. Nagyon el vagy szállva a crm-eddel, egyszer kipróbálnék egyet.
Srácok!Nem bírtam tovább, igy bekelett tennem ide Most tudom, hogy megfogok halni, mert bemásoltam egy DT-t, de nem baj....legalább chuck norris-t küldim rám az FBI....vagyis chuck norris küldeti magát rám az FBI-al!Jó volt veletek!csá all

http://sportmotor.hu/motoros_v...
Barátom! Nehogy kimerj állni egy DT ellen! Ne legyél ennyire önfejű! Hallgass rám! NE tedd!
hami hami
csak nehogy megegyé a détéddel
töröltetek 2 oldalt? He? Mi?
Legalább lesz miről beszélni!
bocsi fiuk remélem nincs harag . küldjetek vagy két cirust hátha attól jobban lesztek
szopatnak a moderátorok
de tudjétok mi nem mindegy benne
hogy ki mejik végén áll
hát ez kriminális
tiszta nevetséges
ki adna ezért egy détét de most komolyan..
Ez aztán igen! Mondtam én hogy szerezni kell 1 DT-t! Ennyit simán megér, hogy elcseréljük erre a hayabusára! Bár szerintem a tag is azért adta fel a hirdetést, mert inkább egy olyan vad gép kell neki mint a DT, hogy elcseréli... csak nem értem miért akar koporsót magának...
ennyi
amugy ez csak vicc.
ki adná ezért oda a dt-jét..
hülyeség...
DT csere érdekli a srácot...
de én nem adnám érte a dtmet
http://kepesmotor.hu/suzuki/i?...
Hello mindenki!
Mi a véleményetek ezekről a gépekről?
LEhet akár a krosszrol de a supermotorol is!
Bátran bármit írjatok

a topik első hsz-e ehhez tartsátok magatokat!
Nemhiszem hogy ez lenne a titok nyitja, mert ha kábszer hatása van, akkor azt jelenti, hogy nem valós az élmény... De színtiszta brutalitásról van szó, mindenféle tudatmódosító nélkül! Mind1... valakinek v.mi ötlet esetleg még?
sztem mákdaráló, és így a ledarált mák kábítóereje még hozzátesz az amugyis félelmetes adrenalinlökethez amit érzel.....
Sziasztok! Új vagyok ezen a forumon van egy 37 lovas Dt-m eladó ha valakit érdekel irjatok ide!
Attól azért erősebb lehet! Szerintem húsdaráló legalább! De valami ipari cucc lehet, mert a forgatónyomaték az egekbe szökik tőle, akárcsak az adrenalin! Hentes egy gépezet ha nem vigyázol, leszaggatja mindened!
lehet hogy titokban kávédaráló motor van a dt-kben
természetesen ez halál komoly.
nemszoktam viccelni
Hát azt nem tudom hogy hová ment, de igen, valami lógott ki a tankból neki, kolbász vagy parízel, már nemtom... lehet daráló volt neki a motor helyett és azért ment úgy...
aztán még felnin elmet szibériába egy rúd parizerért.. 1 tankal oda vissza