Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a DT-m.
nah és újra. ma mentünk haverokkal erre arra aztán jöttünk vissza és a km óra csak ugrált.... aztán megállt egy hejbe szétszedtük és rájöttünk hogy a keréknél nemjó vmi. mert ha forgattuk kézzel ugy ment a mutató de ha kiszedtük a km órából és a kerékbe beleraktuk és toltuk akkor nem forgott a spirál... szerintetek miért lehet?
hát egy ismerősöm akar motort venni persze csak DT-be gondolkozik és a tieddel csak az a baj hogy 2004es és az már gyárilag 18le
Hello KAWA 550! Nem tudok most neked konkrét információt adni ! Erröl a szelepröl! Nekem ezt már mondták régebben (motor szerelök) ,hogy ilyen van ! Kb. 3hónapja olvastam egy 1993-as DT 80 Lc2-es /olyan mint az enyém/ tesztet és ottt is volt róla szó! Kb.2órát kerestem hogy meg tudjam neked is mutatni. Nem sikerült. De ha megtalálom majd küldöm a linket!
valószínű azért RÉGI dtm mert már nincs meg és azért ÚJ mert az lett RÉGI helyett!2004es kiadású,rendszámos!7400km van benne!ha komolyan érdekel akkor vegyél fel msnre és ott megbeszéljük! csonkamail@citromail.hu
anikor még szimóval jártam melózni akkor kísérleteztem ilyen pillangószeleppel
de nem jött össze, helyette egy szűkítést tettem be állandóra így sikerült "levenni" a fogyasztását 1.8l/100km-re max 40-42 volt így a vége meg alig gyorsult
de akkoriban az volt a lényeg minél kisebb pénzből járjak melóba
Jelenleg nincs sisakom de találtam egy ólcsot http://www.lidl.hu/hu/home.nsf... szerintetek megéri? majd szemüveget nézek hozzá olyan 5 körül és akkor nagyón is ólcson meguszom ha azt nézem hogy sok sisak 25 e nél kezdödik. Gondolom ha olyan gagyi lenne akkor nem lenne rá 3 év garancia . Ár minőség aránya milyen?vannak tapasztalatok ezzel a siaskkal?
26 éve szerelem a saját motorjaimat, cseréltem már főtengelyt 4 hengeres négyütemű motorban, amit utána még évekig használtam, egy polcra való szakkönyvem van motorszerelésről ,tuningról.
De hogy 2 ütemű motor kipufogódobjában bármiféle pillangószelep lenne, azt sem elképzelni nem tudom, sem nem hallottam/olvastam még ilyenről. Ismerve a rezonátor dobok működését, teljesen kizártnak tartom hogy bármit is tennének a dobba, ami akadályozhatja a gázlengéseket.
Szóval érdekelne hogy honnan/kitől hallottál erről a szelepről, láttál e ilyent magad, vagy ismersz e valakit aki már tuti látott ilyent(és itt most nem a 4 ütemű yamahák exupjáról beszélünk, mert az teljesen más tészta, és azt is csak és kizárólag többhengeres motorokba alkalmazzák, és ott sem a dobban, hanem a leömlők összekötésénél).
Engem érdekelnek a képek,nem tudod feltenni őket ide képtárba?Vagy esetleg egy-két vidit is tehetnél fel.
Egyébként Sok locsolót mindenkinek!
Hello a 80-as DT-k be nincs power csak a kipufogóban /elsödob/ van egy ugynevezett /pillangó szelep/ az én 80-as DT-m be az 4-5000nél nyit ki.! De azt nem tudom ,hogy az összes DT-be van-e!
Üdv mindenkinek! Tegnap voltam motorkiállitason! 170 km esöben! Fasza volt! Hidi Miki bemutatozott! Sztem nagyon baba volt! Hamarosan felrakom a vidit! Akit érdekel a kép és videoanyag az vegyen fel msnre...
széles utat
a régi vagy az új dt-d adó el?
mikori évj. és mennyibe?
de mennyibe?:)
80asokban nincs power szelep!
eladó a dt-m!akit érdekel írjon
Ha lehetőséged van rá, akkor 85 utánit keress, az már tárcsfékes(nekem 84-es van ,dobfékkel, hajtósabb meneteknél kevés, és hegyről lefele könnyen túlmelegszik, olyankor a libazsírral megkent trabant fékre emlékeztet), és rendes lengővilla van hátul.
Még jobb ha az R modellt keresed (asszem 91-től) az már poweres, alul jobban harap.
Hogy a 85 utániban van e power azt az előző hozzászólás képe alapján már el fogod tudni dönteni a próbakörnél.
Hogy 80-asba raktak e valaha power szelepet, azt nem tudom pontosan, de nem hiszem.
De ha ránézel a henger oldalára és látsz valami hasonlót mint itt a képen a bekarikázott, akkor van.
pont erre találták ki a jobbik lábad
biztos megoldható csak nem éri meg
McGyver tuti megcsinálná neked percek alatt
vki nemtudja hogy 80as LC2 DT-be be lehet-e szerelni önindítót?:)
Üdv! ha netalántán egy 125ös DT vásárlásra adnám a fejem mikori évjárattól volt valami technika fejlődés hányas évjáratól érdemes nézelőni?
Hello mindenkinek nem tudna valaki segíteni 125ccm Dt power beállításában mert nem nyit ha valaki le tudná írni h az 1-2 csavar pontosan h áll azt megköszönném!
hagyad nem kel megkérdezni am köszi
nem jó hozzá. a 25ösé teljesen más!
hello
Egy olyan oldalt ahol Dt50R re van bármilyen alkatrész tud valaki?
megkérdezhetem bontóba esetleg van-e ha érdekel....
hello engem érdekelne a bal oldali oldal idom ha az a dt 80-as ra is jó és nem törött!