Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Martin te tudod a Mihalik Laci számát?
szóló/ritmus gitár....de még csak most kezdtem
wáoow eerröl nemis tudtam XD naés te mit csinálsz?
vmi oasmi de még sokat kell gyakorolnunk
mindjárt vagyok, csak elkell mennem boltba!
mien zenészek?van Csiszi bandád? :D
fúúú micsoda zenszek vagytok ti!
itt vagyok, csak pakolok mert jönnek át basszus meg szóló gitárt próbálgatunk meg minden....erősítőt...
nemtudom...msn en van!
csiszi hol van?
teccet az ujj dt 50-em?
Peti deokos vagy:D
Énis csak támogatni tudom az előttem szólókat! 1-2 lóerő különbség van csak a mocik között! Sztem ha van rá lehetőséged akkor menny egyhuzamba mind2vel többet (legalább fél órát) és majd elválik, h neked melyik a kezesebb melyik a kényelmesebb, vagy melyik tetszik jobban! A CRM-et azt tudom, h lehet tuningolni, de a DT is bizti lehet annyira mint a CRM-et! Szóval ne azon filózz, h melyik az erősebb, hanem, h neked melyik fekszik jobban!
Szeva Bence/gixer/!
Nekem 1992-es 50-es DT mx-em van, szintén kereklámpás és léghűtéses. Nekem nagyon megfelel, jó kis gép. Voltak vele gondok de nem olyan vészessek, azok is csak azért voltak mert az előző tulaj balfasz volt és szart a gépre. Az enyémen sajnos nincsen adattábla csak az alváz és motor szám és abból sajna nem derül ki közvetlenül hogy mikori évjárat ( nekem is szervízben mondták meg hogy 92-es). Most 60-as malossi henger van benne és ezzel marha jól megy, van benne erő, viszi a 70-75 Km/h-t. Szerintem meg bízható bár időnként csinál egy két mutatványt de nem vészessek. A futó műje szerintem egész jó, nem tudok viszonyítani más géphez de szerintem nem rossz ha úgy kanyarodok vele néha hogy a cipőm orra már nyalja a betont :) A fékek sem olyan szörnyűek, bár dobfékes szval nem kell várni tőle stopizást meg hasonlók. Ha netán volna kérdésed, csak nyugottan.
Ja mellesleg eladó a masina, ha érdekel beszélhatünk róla.
hello
most szeretnék venni egy hasnált yamaha dt50-est. ahogy néztem a régebbi típus(körlámpa, léghűtés...) és azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek róla, és hogy bele van ütve a vázba vagy vhova a motor gyártási éve?
beszéltek itt már rola hogy DT vagy RX CRM meg sok másrol is szerintem nincsenek túl nagy külömbségek
mindenki azt dicséri amije van . És mindegyikböl van jo álapotu és rossz. Már tudod hogy megy a crm sztem brobálj ki 1-2 dt-t és akkor kiderül hogy neked mejik jön be
(sztem dt )
Szeva!
Hát a DT-k elvileg a 125R-es 25 le körül van.
Nagyon megbízható kis gépek és az erejük sem kevés...
Az enyém most lett eladó 125R 96-os kék most festve,fúás,dugó gyűrű szimering+főtengelycsapágy csere után.Ha érdekel vegyél fel msnen v írj ide!
Srácok!125 cm3 motrot akarok venni...Eddig nagyon bele voltam esve a HONDA CRM 125-be...a haveromnak van,és hát nagyon jól megy...140nel,meg ereje is nagyon van neki,pedig csak 93-as kiadás...nagyon erős gép...de most találtam egy dt-t és hát mit várhatnék tőle?crm-mel össze lehet hasonlitani?vagy inkább ha hülyülni akarok motorral,akkor keressek mást?a dt akkor most hány lovas?mert egyik helyen 16,másikon pedig 35...üdv...irjatok minél előbb...
Mér ne lehet itt képeket feltölteni?
Köszi... Király vagy.. :-))))
hy, tel szám: 0620 9104524
"nemtudom ki adta meg a vérestolnaidt bontót számát de nagyon köszi.....
msot vettem tőle fesz. szabályzót és gyujtás elektronikát és összesen 12500 postával újjan meg olyan 70 lenne:S"

Ez a telefonszám engem is nagyon érdekelne... Tud segíteni valaki?
Még egykétszer leírom és meg is tanulom! De jogos volt! Nem akartam senkit félrevezetni!