Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy látom teis eggyidős vagy velem:)
Nekemis ua. DT-m van:) énis simson után ültem rá csak az a baj hogy haver simsonja után nekem a DT az első saját motorom:)
szerintem nem sokban különbözik a CRM meg a DT sztem próbálj ki egy DT-t és rajtad a választás de ha a CRM-et választod nagyon jól jársz:)
valakinek nem kallódik otthon gumirögzítője?
az a csavaros izé ami a külsőt szorítja le a felnihez
belsőim mindig szétmennek ha kicsit laposabb gumival veretek
És tudnál segíteni hogy a DT -met ki szeretném világítani egy kicsit.Milyent(ajánlsz) és hogyan lehet bekötni?talán itt találok választ
Nm! remélem sikerrel jársz! További szép estét!
köszönöm a segítséged!
Na figyu gubris! Több megoldást is tudok ajánlani! 1: a kipufogó.lap.hu oldalon nézd meg a kipufogó márkákat és a különböző márkák honlapjain keresgélj, h gyártanak-e DT-re.
2: menny fel az egumotors.hu-ra és írj nekik egy emai-t lehet tudnak seggíteni!
3: a simson.hu-piactér-kipufogók, vagy a simsonbolt.hu-kipufogóknál találsz olyan telefonszámot/emberkét/stb aki gyárt rezonátort, fele annyiért mint pl egy leo vince. Hívd fel mond meg, h DT van és, h arra is tud/nak-e!
Én legjobban a 3. megoldást ajánlom, mert egyedi lesz és olyan amilyet te szeretnél (arra megy amerre te akarod...),de persze nem bizti, h Dt-re is tudnak, telefont megér!
Megvan a 80-as dt ez az!
még egy kicsit gyakorolnom kell a simson után!de faxa a dt
simson után felüdülés.(a kép sajna telóval készült)
A moci mellet van egy eladó grex bukóm is egész állapotban...Ha valakit érdekel írjon ide vagy msnen.
Hello korábban írtam de nem "tudott" vagy nem válaszoltatok rá!

Nekem van egy Yamaha Dt 50R es motorom enduro 2006 os és érdeklődnék valaki tudna hozzá sportdobot ajánlani vagy egy oldalt adni ahol van rá? választ köszi
Szevasztok ! Van egy Yamaha DT lámpám , de nincsen hozzá felfogatóm !

Valaki tudna esetleg hozzá ? ? ?
terepen a cross gumi sokkal jobb akármien enduro guminál
thx!am megéri rá cross gumit venni vagy elég a sima enduró gumi?
Skodi engem érdekelne az a fejidom lámpával! adj nekem egy msn cimet! Köszi !
Hy!vki megtudja mondani nekem hogy hanyas a dt 80-as, első-hátsó kerékmérete?


A válasz: elöl 21", hátul 18" :-)
„Crossgumitól meg abszolút nem lesz cross ,te sem mentél még motorral az terepen
úgy látom Te még nagyon amatór vagy...
A 4F simsonok nem felfúrtak gyári 60,70 stb...”

De nagytudású itt valaki…..hogy oda ne rohanjak. Szerinted én ezeket nem tudom?

Mintha úgy írtam volna, hogy "kis-cross", stb, szakikám ! Jól kell érteni, nem pofázni !
Hy!vki megtudja mondani nekem hogy hanyas a dt 80-as, első-hátsó kerékmérete?
thx
Hello!
Eladó a kis kedvencem....
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Hello
Nekem van egy Yamaha Dt 50R es motorom enduro 2006 os és érdeklődnék valaki tudna hozzá sportdobot ajánlani vagy egy oldalt adni ahol van rá? választ köszi
"zevasztok emberek!mitől lehet az a DT-men h egyik napról a másikra elment az alapjárat"

Nekem akkor történt ez, amikor a lendkerék alatti szimeringem megadta magát.
"Meg azt is megszeretném érdeklödni ,hogy honnan tudnék beszerezni fejidomot 80-as dt-hez?"

Ha kell, nekem van egy, kompletten lámpával. 3000-ért viheted!
kössz a segítséget, még meglátom hogy lesz:) csak ez a DT egy ismerősömé és ő eladja, és elégé olcsón. de nincs különösebb baja a mocinak