Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és ne s50simson videót külgyél hanem valami 80-as hoz hasonló legalább 70 4F,nem gagyirezósát. Láttam már én pollini hengerrel szerelt Dt-t na az is nevetségesen ment. De véggyed csak,ha neked az van. Én soha nem védtem ami nekem van,megmondom a hibáit ha van. Per pillanat nincs neki és nem is volt csakhát nekem ennek is kevés a teljesítménye! Az az egy hibája,amúgy meg olyasfajta motorok mint a tiéd jól tudom megeszik a 4,5-5litert is cserébe semmi menetdinemikát nem nyújt,enyém meg eszik 5-7 és 2* úgy megy!
Tudom mire gondolsz. ELeve hülye ötlet 50-es motorra 80 hengert rakni nem csoda. De ide figyelj 2tuaregem volt 28000km-et tettem beléjük semmi probléma az égatta világon nem volt velük. Haveroknak van rx125 annak sincs semmi problémája. De neked lehet magyarázni sz*rt is lehet venni amit aztán szerelhetsz! Olasz motor nem sz*r,különben meg a rotax osztrák,de ezt is hiába magyarázom neked. Csak sok ember van aki azt hiszi,ha megvesz valamit az úgy jó ahogy van és nem kell rá költeni,ha meg kell valami megveszi a legolcsóbb silány ócskaságot bele. 80Dt felújítása haveromnak amiket írtam kb 42000volt és lesz*rozod,h jó dugó lehet benne na akkor aki 30ból csinálta meg annak milyen lehet benne!
találtam vmi érdekeset neked aprilias cimborám:
http://www.sportmotor.hu/tagok...
nézd meg a képeit és olvasd el mik vannak aláírva....
amúgy ha annyira jó a simson majd küldök videót hány órát verek rájuk? úgy megfelel?
szép dugót vehetett akkor bele
CSapágyakkal/fúrás/dugó 30,35 marha jó ár azt meg,hhogy csináltas, itt egy haver 80-dt be cserélt összes csapágyat az volt 27000 fúrás 4500,dugó 7800!
jah azt nem is mondtam hogy az enyémen nem gyári rezó volt..... nem sok minden vot nekem a rezóba
én egy éve vettem a szakadt dt80ast
most van full generál alatt kb 30-35 be áll meg
az összes csapágy szimmering csavar csövek cserések felfúrva új dugó csapszeg stb

de még szakadtan is jobban ment mint bármelyik "vidéki tunning" szimó
kuplungbowdent meg egyszerűen beforrasztottam egy csőbe és kész
a csavaros mindig széttment
Crossgumitól meg abszolút nem lesz cross ,te sem mentél még motorral az terepen nagyon messze van a kategóriájukban lévő 28-32Hp-s pl80-as rm-től stb(csak megjegyzem dt80:9.8le)..És hát az utcaitól sem lesz supermoto úgy látom Te még nagyon amatór vagy...
A 4F simsonok nem felfúrtak gyári 60,70 stb... hengerekre csináltak +2 felömlőt,láttam már nem 1ilyen gyorsulni és nyugodt lehetsz benne,h leverheti a 80-as Dt-ket. Ugyanakkor 80-asok közt sem kiemelkedő a teljesítménye,mentem nem egy ilyennel és ismerőseim is versenyeztek egymás közt 80dt illetve 80mtx-el,két ilyen "versenyt láttam 2-2külön motorral és mtx-ek odaverték őket...
DT80-asokat nem szidni!

Kategóriájában szerintem a legjobbak! Főleg ha azt nézzük, hogy 100E körüli az áruk. Ennyiért a legjobb választás! Szaros Simsonokat adják 60-80-100-akért, és azt tutira mondom, hogy egy normális DT akármilyen 8 leömlős rezós felfúrt feltuninglt szaros Simsont elver. Ugyanígy van ez a robogókkal, meg minden kismotorral. Derbiket, ilyesmiket, mindet alázza. Legalábbis az enyém, és szerintem nem egy kimagaslóan jó erőben lévő az enyém. Szóval szerintem ebben a kategóriában, ebben az árban a legjobb választás. Ja és emelett kurvajól néz ki, a vázuk nagyon erős, akármit kibír, alkatrész is akad hozzájuk .És kismotorként szó nélkül elmegy. Ha crossgumit teszel rá van egy kis crossod, ha meg országúti gumit, akkor egy kis supermotód. Csak pozitívat tudok mondani. Ennyi pénzért vegyetek jobbat....
http://www.bowdendoctor.hu/
Itt nézd meg,én már egyszer beszéltem a gyerekkel,bármilyen bowdent legyártanak és nem 6 ezerért...
Cici
ÁÁÁ hülye vagy büdösen nem meek!
Na csöcs!
Széles utat. Ééés Ne fürgyé le!:D
Na kössz mindent! Szorítsatok, meg imádkozzatok értem a kövcsi 2-3 hétben! Most meek fürdeni, mert mamával meünk bank dance hóólba!
Nyomatékban gazdag motorozást mindenkinek!
Csöcs!
még nincs meg a jogsim... multkor látom ott a rendőr megnézem jobban eger legköcsögebb rendőre mondom fasza... leszállok elkezdem tolni a DT-t odajön a rendőr ugylátom megint montorozol mondom ááhh dehogy most gyalog vagyok és elengedett utána még utánam szólt hogy mivan nem megy mié nem indítod be mondom jogsim még nincs meg kérdezi kressz megvan mondom meg ha eltudsz indulni elsőre mehetsz mondom viszlát:D
én eddig Eger réme voltam:D szeretnek nagyon a rendőrök:D

ghószt rájder csak svábul
Köszi! ÁÁÁÁÁÁÁ csak jönne össze! Én leszek a csolnoki szellem lovas!
A-A! Meg kell tanulni! Ez a jó benne! Nehezen lopják el! Gecc a faszikámnak van eredeti szervízkönyve, 39 Nm nyomatéka van gyárilag!

Grat hozzá
nem, mondom még nem majd, ha rendben lesznek a papírjai akkor remélhetőleg! Nem rajtam fog múlni!
De nagyon kajak a gép, olyan kibebaszott jó hangja van! Váááááááááááááá!
önindító nincs? 250es ETZ-t alig bírtam berugni:D