Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am télleg szép állapotban van...ahoz képest mien öregecske...nah nem zavarok meek vissza gitározni
elég 1 üléshuzat....
de de nemhiszem vagy 20-30at kiadnak 1 ülésé... bár lehet én most 13é hozattam 1 hőgombát a motorhoz... japánból
nem azért, de te nem halottál olyanról h GYÁRI cuccot rendelsz a motorodhoz?
szerintem kivan zárva hogy 84es mert a gyári üléshuzat van rajta....vagy csak ennyire vigyáztak rá?
Száraz utat legények!
Tegnap vettem egy 125-ös dt-t, kéne némi infó a nálam gyakorlottabbaktól.
Először is, a dt 125 10V, az melyik széria? A svájci papirjai szerint 84-es, de az internetes alkatrész kereskedések listáin az lc-k85-től kezdődnek, és ha fékbetétet nézek akkor az lc-hez már tárcsa betét van,de ez dobfékes elől is, de már vízhűtéses, tehát lc.
Az évjárat már csak azért is kéne, mert hátsó lánckereket szeretnék nagyobbra cserélni, hogy kicsit harapósabb legyen, terepen a végsebesség nem olyan lényeg, inkább erő kéne több.
Meg a gumi méret is kéne, mert krossz gumit tennék rá, de azokon másképp van megadva a méret.
A 4.10-18, és a 2.75-21 méret minek fele meg a krossz gumik jelölésénél(pl 100/100-18)?
Aki esetleg rakott már fel krossz gumit az adhatna méretet ami tuti felmegy a felnire.
Egyébbként faxa kis gép, nagypapa korához képest némi segítséggel szépen kerekezget, ma már jókat állatkodtam vele.
A segítséget előre is köszi, dobok egy képet is hátha segít az azonosításban.
u.i.: az oldal fedelek megvannak, csak itt a képen épp nincsenek fenn.
:S szerintem jogsinak akkor lőttek.de ha fellebezel és olyan dolgokat írsz hogy nagyapám féllába és nekem kell szállítanom meg versenyző akarok lenni akkor talán nem veszik el de a pénzbirságot mindenképp be kell fizetni(ja és a nagyapás dolgot csak pl.nek mondtam)
Hát nem tudom mit gondoljak. LEfényképezték hogy nincs rajta tükör, a vázszámot meg a motorszámot is lefényképezték, nem volt biztosításom, de erre azt mondták hogy szerezzem be, meg a tükröt is. Szóval ez ki fog derülni hogy 125-ös.
akkor brutálisan nagy mákod volt
Azt hogy örüljek ha nem veszik el a jogsimat, aztán mondta h irány haza.
de sokban hasonlit a két motor.
nekemse Hondám:D
ja
csak mert nemvolt még dt-m
csak akkor irok ha valami általánosságban tudok esetlegsegiteni vagy tanácsot adni, amiben hasonlóak a motorjaink..
nem pont azon vagyok felakadva hogy nem írkálsz a topicba
És?
amugy már irtam régebben is de most csak kérdeztem mert érdekel a dolog a 125/50 dolog miatt nemtom mit kell ezen fennakadni.. ha nem dtm van bese jöhetek?
nem nagyon írkálsz a DT forumba
mibajod?
nemértelek...
elvagy veszve LaciCRM....vagy csak a DT forumba nem írsz?
Mit mondott a rendőr?
ha nem szúrták ki hogy 125ös ha igen akkor mégtöbb....
plussz minusz 2év meg 40 ropi sztem...
Heló!
Szerintetek mi lehet a büntetésem ha a megengedett sebességkorlátot átléptem, 2kocsit megelőztem kereszetződésben és a zsaruk szirénával követtek, de megálltam, 125/50? És azt mondtam h 50es?
sztem mind 3 dugo tökéletes...ha jol tom a prox a legelterjedtebb...de viszont több embertöl hallottam h a vertexet jobbnak tartják; a wosnerröl nem tok sokat...de még 1* mondom szerintem mind 3 kiválo minöség!
Én egyébként proxot vennék; mivel az a legelterjedtebb.
/
/
/
/
/Klikkeljetek pls!

http://www.bikepics.com/pictur...

http://www.bikep
ics.com/member...
wösner dugók asszem versenydugók!
de lehet hogy hülyeséget írtam
hát én meg azt mondtam volna, h vertex! de sztem mind a 3 jó, de nem tudok semmit érvet mondani a vertex mellett, h miért jobb mint a többi. Az előző válaszokból wösner írtak pozitívumot a többihez képest!