Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah vagyok....zsííír és elis hoztad?
Ne nem azt még nem mutatok, mert féle, h vki lecsap rá! Egyenlőre igyekszem kibogózni a papírjait, mert ott van kis gebasz aztán, ha már azok jók akkor lehet beszélni a vásárlásról!
Nagyon odakúrt! Mikor először megláttam olyan kicsinek tűnt, meg a hengere is! Aztán megmakacsolta magát és nem nagyon akart bemutatkozni, biztos felbasztatuk a délutáni alvásból!
De gecc mikor berúgta a faszikám , baaaazzzz feldübörgött és rendesen lehetett hallani, h van benne kajak! Gecc mikor felébresztesz egy alvó sárkányt és ásít eggyet!
Nem nézek sok rajzfilmet!
kép van?
sztem is jó gép a Honda :) akitől vettem a DT-t az vett egy mittomén milyen 400as hondát (enduro) és azé adta el a DT-t hogy azt megcsinálja
eszem ágában sincs! Sztem jó gép!
:D sok sikert neki:D
nem zavaró sztem ha nem szidod a DT-t:)
hokizik biztos
mi van csiszi hova tünt?
de kettőt is! Nem vagyok én benzinkút!
XL
CR?
500-as Honda-t!
A yamaha-soktól ellnézést kérek, h ezt itt dumáljuk, h ha zavaró, akkor jelezzétek aztán elvonulunk privátba!
milyen gépet?
Cső!
Voltam megnézni a gépet!
Egyébként unokaöcsémnek ugyanolyan mocija van amint amit beraktál Skyro, csak fekete zöldben!
ja csak elfelejtettem válaszolni
skyrot kérdeztem
igen voltam
most megkérdezted magadtól?
voltá motorkiálításon
ÍKSZDÉÉ
Én mz gázbowdenből csináltam a végére meg csavaros diót raktam, és így mindig megúsztam pár száz Ft-ból. Olyan 4-5000km-t bírt ki, 3szor cseréltem
csá
nekem a régi dtmen amikor elszakadt a kuplungbowden,akkor babetta hátsófék bowdent tettünk rá fel és ugy is adtam el... tökéletesen működött nekem! de ha rohadftul kínzod ako lehet h elszakad,de pár száz forintot megér....
Ajánlották már ezt a felújító készletet, ha azt mondod, hogy tényleg jó, akkor valószínűleg megpályázok egyet. Csak addig nem mertem, amíg nem tudtam, hogy mennyire tartós. Köszi!
az enyémnek elszakadt a bovdene (belseje) egy szer de a burkolat hibátlan volt találtam othon bovdent(jo vastagot ) levágtam akkorát amekkora kel beletettem a régi bugkolatába a 2 végére pedig rögzitőt tettemés enyi azota is jo
ja és meg olajoztam
a rögzitö ojan hogy egy pici kis "csö" menetes belül az oldalán van két juk azokon áttolod a bovdent a menet be bele tekersz 1 kis csavart ha meg huzod nem tud elcsusz ni a bovden
de ijen bovden javito cucot is lehet venni és nem drága