Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyibe mennek a GINNAELLI rezonátorok?(használtan)
nemrég cseréltem ki az első fékmunkahenger karmantyúját és porvédőjét
tehát fullra szét volt szedve
nekem a légtelenítés tartott 10 percig max
én gyűrűtörésre tippelek, de ha valaki tud jobat remélem válaszol
és rajtam nem tud vki segíteni?:S
Vizhatlan gyertya pipa, valahogy azokat a jukakat tömitsd el vagy nem tudom szegecselj oda valamit..
Hát azért jah...
Hello! nekem egy '93-as dt50 motorom van. léghűtéses. Tegnap haverokkal motoroztunk, amikor elkapott minket egy szép nagy eső:P A motorozás csak jobb lett mint előtte, de amikor komolyabbra fogtuk a tempót hazafele, a motor elkezdett "beázni"(gondolom én). Nem tudott rendesen pörögni, maximum 30al tudtam menni. a hengertől ömlött az elpárolgott víz. Amikor hazaértem és bevittem a motort fedél alá, ott még járattam kicsit, és amint elpárolgott a gyetyától a víz, egy ből megszűnt ez a dadogás. Az lenne a kérdésem, hogy egy első sárvédő csere,(pl egy 80-as dt-é) megoldaná ezt a gondot h felveri a kerék a vizet? mert ennek a sárvédőnek a motor felöli oldalán nagyobb rések találhatók, amiket gyárilag vágtak bele. Vagy lehet vhogy tömíteni a gyertyát?
előre is kössz...
meg elég igénytelen lehet a csávó hogy amit leírt nem nézte át.... POWERSZELEK ......
Csak az nekem a gyanus ,hogy csak a jobb oldala van le fényképezve....
Motort vásárolnék és találtam egyet! Vélemény?
http://www.hasznaltauto.hu/1970817_yamaha_dt125r
_1996
sziasztok lenne egy kis gondom:S spanokkal ma elmentünk túrázni aztán elmentünk vizelni és hülyeségből befogtam haver dobját aztán leültünk egy padná
elindultunk lefele és hülye hangja lett meg nem akart beindulni tolásra se aztán nagynehezen beindul de olyan dombon ahol az én 80asommal 6.ba mentem ki ott a 25ös kuplungal 1esbe alig akart kijönni nemhiszem hogy a dob miatt van... ja és a vizet fellforralta nem enyhén mer kiakadt a mutató.... szerintetek milehet? gyertya? gyújtás? simsonnál a gyertya volt a szar de a kettőt összehasonlítani kicsit cumi:S
jah és durrogott atomból és hülye hangja lett.....
segítsetek plz. mert jövhét hvégén menni akarunk túrázni meg nyársalni eggyet:)
igen ! (szerintem de aki jobban ért hozzá majd megerösit...)
ügyes :D nem is kell légteleniteni ha cask lehuzom majd a féket nem? csak majd rápumpálni h fogjon
Logikus.....
rezonátor
Nem. A bécsi Louisban láttam ilyesmit 50 EUR-ért, csak azt kézzel kellet pumpálni.
Gondoltam ha pumpával müxik 12000-ért, akkor én inkább szívom 200-ért!
Kawa.
Okos megoldás erre magadtol jöttél rá?
rezonátor?
Hy!Megtudja vki mondani hogy dt 80-asnál hogy is hívják a kioufogónál az első szakaszt?
ezt egyszer kipróbálom
a nevem Péger János
Csinálj hozzá egy légtelenítő kézi készüléket mint én. Kb 200 Ft.
Befőttes üveg, tetején két lyuk a cső méretében, egyik cső a légtelenitő csavarra a másik a szádba, szívod(persze előtte megnyitod a légtelenítő csavart), és a vákuum szépen átszívja a fékolajat a buborékokkal együtt. Közben csak arra kell vigyázni nehogy felül a tartályból kifogyjon az olaj, mert különben kezdheted előröl.
A csövek körül az üveg kupakján érdemes sziloplasztal tömíteni hogy légmentesen zárjon.
Ha 2-3 decit igy átszívsz akkor ott tuti nem marad levegő, az átszívott naftát meg vissza töltheted, később még jó lesz.
A kép kicsit amatőr, de szerintem érthető.
Hellosziasztok!
Yamaha DT 80hoz keresek hengerfej tömítéstt, nem akarok teljes tömítésszettet, mert nemrég cseréltem az egészet, ki tud rajtam segíteni? Az előbb említett problémám van amúgy nekem is, egy tipp, onnan is látni hogy beledolgozik, hogy buborékozik a víz, kicsit benzines-olajos is a teteje. várom segítségeteket, postán, személyesen, akárhogy jöhetne! petyoking kukac gmail pont com