Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Shark RFS 3 sisakom újszerű állapotban cserélném bőruhára.Xl méretű nekem nagy lett igy felesleges.Őtvenes méretű ruha csere volna legjobb de készpénz is játszik
Szia!
A sötét plexi külön nem eladó?
A minden díjat megnyert FG-15 méltó utódja megérkezett.

Héj: Spectra-Kevlar-üvegszál tripla héjszerkezet.

MÉRETPROBLÉMA MIATT ELADÓ...!!!
ÖT ALKALOMMAL VISELT.
KÉT PLEXIVEL, PINLOCKKAL, MINDEN TARTOZÉKÁVAL ÉS PAPÍRJAIVAL!!!

MÉRETE: S

ÚJ ÁRA 65.000 + 15.000 A SÖTÉT PLEXI ÁRA!!!

TELJESEN HIBÁTLAN, GYÁRI/ÚJ ÁLLAPOTBAN!
A KÉPEK MAGUKÉRT BESZÉLNEK!!!

POSTA OK

ÁRA :55.000
Louis hátizsák eladó.Vadi új!22 L , 6000.-
sziasztok!
eladó Forcefield protektor nadrág. ára 20000 ft. ha érdekel írj atikovacs2kukacgmail.com
Sziasztok!
Eladóvá váltak az alábbi holmijaim:

SHOX Mondial komplett kétrészes bőrruha 3XL
Kihasználatlanság miatt eladóvá vált keveset használt SHOX Mondial bőrruhám.
Teljesen újszerű állapotban van, rendszeresen tisztítottam és ápoltam a bőrt. 3XL méret, 175-195 cm, 85-120 kg között tökéletes. Színe: kék/fekete. Anyaga: bőr/textil. Kivehető CE protektorok mindenhol, a nadrágon térdkoptatónak kialakított hely + térdkoptató, a kabátban mosható, kivehető bélés van. A kabát és a nadrág összecipzározható. Külön külön is eladó! Sosem estem el benne. Kabát: 20.000 Ft, Nadrág: 18.000 Ft. Ha kell, postázom utánvéttel, vagy személyesen Szegeden.
Ár egyben: 33.000 Ft

MDS Pro Vent bukósisak irrídium kék plexivel, M
Kihasználatlanság miatt eladóvá vált szeretett MDS Pro Vent sisakom. Irrídium kék plexivel (enyhén karcos), kivehető, mosható béléssel, kiválóan szellőzik, M-es méret. Szín: kék/fekete. Sosem estem el benne. Ha kell, postázom utánvéttel, vagy személyesen Szegeden.
Ár: 10.000 Ft

TRACE RX-1 Sport csizma, újszerű! 45 méret
Kihasználatlanság miatt eladóvá vált újszerű TRACE RX-1 csizmám. Párszor volt rajtam csak, 45-ös méret, de jó 43-46-ig . Színe: kék/fekete. Anyaga: bőr/textil. Ha kell, postázom utánvéttel, vagy személyesen Szegeden.
Ár: 20.000 Ft

Blizzard Carving síléc 180 cm
Kihasználatlanság miatt eladóvá vált egy pár 180 cm-es Carving Blizzard síléc, kötéssel együtt, a képeken látható állapotban.
Ár: 8.000 Ft

Érdeklődni: Peti, Szeged
Tel: 70/6199777
Mail: peter88.economist@gmail.com
Kérésre további képeket küldök!
Eladó egy alpinestars atem 2 részes fekete fehér ruha 2015 ben vásároltam egyszer estem benne bal karján illetve a vállrésznél található rajta a nyoma de csak feluleti nincs kiszakadva javitgatva!
Ár: 180.000 Ft!
Sziasztok!
Lenne egy eladó acerbis zárható tanksapkám. Újonnan vettem csak sajnos nem jó a motoromra. Akit érdekelne írjon emailt erre a címre: kornel.4361@gmail.com
Ár:5000ft +posta
Sziasztok!

XL 1-1 darab. 18.000 FIX = INGYENPOSTA =
Másikat elvitték.
Szia tudnál adni egy telefonszámot!!!
Hali, L-esből nincs valamilyen kesztyűd?
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Arrow, Shark Termignoni, G.P.R, Rombo, Danmoto, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok!

XL 1-1 darab. 18.000 FIX = INGYENPOSTA =
Utolsó ár,posta is ok!L-es méretű,használt de szép állapotú!Protektoros,kicipzározható béléssel,akár utcai viseletnek is!
16000 Ft
Közel új ára harmadáért!

czako20@freemail.hu
70 5761477
Az S2-es Schubert bukó elkelt, ha valaki érdeklődne. Lövésem nincs hogyan tudok hozzászólást törölni. Elnézést az offért.. Üdv.
Sürgősen eladó holmik.
Doboz 5900 tanktáska 6900, kabát 19900.
hdavid0000@gmail.com
Szia!
A hátsó gátlónak mennyi lenne az ára.Ha jól tudom Sv650-be is belemegy.
X9 500ccm
2001-es
84500 km
Gondosan szervízelt
Új variátor tárcsa
Új görgők
Új feszítő
Új csapágyak a hajtásban
Új első kerékcsapágyak
Új olaj es szűrő
Erős nem füstöl nem zörög
Jobb hátso idomot festeni kell ( müanyag színü)
Oldal sztender kapcsoló vezetéke szakadt!
Friss műszakis!
MAGYAR!
330.000ft
70/562-1404
Sziasztok! Eladó megmaradt alkatrészek ! Hyperpro hátsó gátló :Suzuki gsxr 600-750 k4-k5, k5 1000, Perxport ruha javított állapotban 50es méret, Kawasaki zxr 400R Farokidom L es modellekhez, Honda cbr 600 f2 hátsó lengővilla, Honda cbr 1000rr 2004 kormánypár, Suzuki gsxr 1000 k5 féknyergek. 06 20 4606391
Eladó a képen látható 2003-as évjáratú Honda CBR600RR motorkerékpár 19e Km-el, 850e Ft-ért.
Új kora óta van a tulajdonomban. Eldőlve sem volt!
- Elöl/hátul új gumi
- Új lánc
- Új akkumulátor
- friss olajcsere
Eladó a képen látható motorkerékpár szerelő állvány. Keveset használt, Újszerű állapotú. Max teherbírás: 300kg, 75cm magasra emel.
4db rögzítő szem van rajta.
Fix ár: 40.000Ft
06307369590
Sziasztok! Valakinek nincs veletlen feleslegesse valt motortakaro ponyvaja ami nem kukazsak anyagu es max 3000be megvallna tole??
Sziasztok!

Van egy eladó első lámpám KLR-hez ha érdekel valakit.
Kihasználatlanság miatt eladóvá vált garázsban tartott, frissen 30e. km szervizelt egyedi fehér festésű '08 Honda CBR 1000 RR-es motorom. (Csak márkaszervízben volt karbantartva).

A motor jobboldalán van enyhe felületi sérülés, egy 20-25km/h-val történt olajfoltos elcsúszás miatt.

Az alap felszereltséghez képest extra a motoron:
- Akropovic sportkipufogó (eredetit is adom)
- Sport plexi (eredetit is adom)
- Integrált hátsó lámpa (eredetit is adom)
- Rövidített fék és kuplung kar
- Bukógomba

Ár: 1.950.000Ft
Érdeklődni: immorteljedi@gmail.com
Eladó 08-as Z750 , keveset futott, motorikusan/szerkezetileg kitűnő, kicsit hiányos állapotban. Komplett 636 06 első futóművel, nyergekkel.

core1493@gmail.com