Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1250_s_bandit_1250_sa-14516576
Az a szellemes , változatos orosz névadási rendszer, éppen olyan mint a bolsevizmus!
Nagyobb és fiatalabb enduro csere érdekel: https://www.hasznaltauto.hu/motor/betamotor/evo_250/betamotor_evo_250-14445650
Suzuki Bandit 1200 Bontás !

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Honda cbf600s eredeti külföldi okmányokkal,forgalomba helyezhetően,középsztender,szivargyújtó,új gyertyák.esztétikailag nem a legszebb de amúgy egyben van,sérülésmentes.Csere nem érdekel.Ár:650e ftÉrd:30-324-3486b
Az is van!
EZ HAMISÍTVÁNY.... tudom, mert az eredeti porszívó....
egy kék örök naptáras órám van ha érdekel.
Ja...amúgy árúlnak zsír új hétzenéseket
Retro...találkozókon ezt hordom
Ez a legújabb lajosos.
volt nekem is poljot, szputnyik, meg rakéta is, Taszáron vettem 87ben az orosz katonáktól, pedig akkor már citizent hordtam
Nekem ilyen van...
Ja, hogy Te tényleg venni akartál? Azt hittem csak poénkodsz.
Te ügyesebb vagy , én 3ezer+ post kapom, de a képről jól néz ki
Ja! Vateráról van ezeröccá a kárcóra!
Iyen van nekem is.
számológépest nem akartam soha, de vízmentes 7zenést most pont találtam a jófogáson
79-ben a keleti aluljáróban gagyizósoktól vettem egy Marantz sokzenés számológépest és nagyon jó volt, ha megtalálom eladom szívesen, akkor vettem 1000-ért, de azóta ugye a patina no meg az OT-s rendszám miatt sokkal többért tudom csak adni.
7zenés kvarcórát tud valaki? Az enyém a napokban elromlott, nem vállalják megcsinálni.
06 70 6155160
Piaggio Zip 40000 .-
Malaguti F12 50000.-
Simson 140000.-
Yamaha Tdm900 2003
Yamaha Fazer600 2003
Bontáás!

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Yamaha majesty 150 eredeti külföldi okmányok, forgalomba helyezhető. Idomokon karcok, repedések. Kappa dobozzal, új aksival. Ebben az árban benne van egy színazonos donor kissé hiányos San. Külön is eladó. Egyben 150e Ft. Külön 100 a papiros 50 a donor. érd:30-323-8861