Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendszámtartók eladók.
Sziasztok! Keresek 2004-es gsxr1000 jobb oldali beömlőt.Van aki tud eladót? Előre is kösz. A tel.számom: 70/2907297
Eladó első teleszkóppár, Hayabusa első szériáihoz való. Sérülésmentes állapotban, kisebb használati nyomoktól eltekintve hibátlan. szimeringek nem eresztenek, krómszár karcolásoktól, beverődésektől mentes. Irányár 55 ezer ft. Érd. 70 2060339 telefonszámon vag az istvanpaizs@tvn.hu imélcímen.
igen én is mikor 23 + posta az a kis konzol
ezért melegít , és vissza hajlít, nem fog eltörni a rabócsi ringen leteszteltem
írtam
Lehet, de nekem megér pár ezret h nyugodtan tapossam :) a gyári árát már nem érné meg, majdnem lefordultam a székről mikor megláttam mennyi az a kis darab alumínium
pedig egy kis meleg segít a vissza hajlításban
Sziasztok! Nincs valakinek K6 600hoz jobb oldali lábtartó konzolja (43511-01H01)? A ringes csúszáskor a kipufogó egy picit kihajlította és nem nagyon szeretném az alumíniumot visszahajlítgatni. Köszönöm!
Sziasztok. Garázstakaritás miatt eladó 1pár Suzuki SV 650 2003 SÉRÜLT teleszkóp. Csak a krómszárak sérültek, egyik minimálisan, a másik szemmel jól láthatóan. Csizmái hibátlanok. Illetve 1 pár első féktárcsa, melyből egyik rotor része görbe, a másik hibátlan.

Méhesbe nem vinném, hátha kell vkinek.

Ui.: Biztositóban nem volt.

Sziasztok! Hétvégén sikerült elkoptatnom a motorom bal odalát. Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hol tudnék szerezni egy bal oldali első idomot? VTR 1000f em van. Előre is köszi
Sziasztok. Sürgősen keresek Kawasaki 600-650-es fűzött blokkot.Elérhetőségem: 70/6178302
Sziasztok!
Husaberg FC450 CDI eladó.
Helló
1995-ös évjárat de nem a gyári karbi van rajta, hanem a Mikuni Corp SP2 karbi
Eladó YZF 450 08 CDI 15e
Van.
70/6321-829
Valakinek van a képeken szereplő Nissin főfékhengere? 5/8-as.
suzuki gsxr 250(92)magyar papíros,jelenleg szétszedett állapotban,karbisor és fejidom műanyag hiányzik egyben eladó,ár:62eft
06302692998
Szia,
Elsőnek lesd meg az égőt. Aztán igen, lehet a dobozba kilőtte a biztosítékát(10A), vagy a reléje halt meg. Esetleg még lehet a jobb takaró idom alatt a csatlakozó rossz...
Hi,
Ez így elég kevés infó. Kéne pontos évjárat, meg pontos karbi típus.
Valahol biztos rajta van.
Zx 6 r 04 es évjáratnál elment a tompitot távolsági világitásom a biztositék dobozra gyanakszom abban van 2 db relé lehetséges hogy az a baja hol kapok olyat ?
Szerintem az nagy bele 110,115 117 en ezeket próbálnám,és megnézném a subertű állását lehet ott van elvéve a kaja,de levegőszűrő is lehet gond.Sima mezei motoros boltban kapsz fuvókát csak tudd a menet mekkora pár száz forint a gyári meg több ezer.http://servicemanualsgsxr.com/...
Uraim egy LIFAN 253 FMM-C 2 hengeres 4t QUAD hátra menetes blokkot keresek bontottan ha valakinek van kérem jelezze henger sor nem kell váltó kellene kompletten vezérmű tengely csapágyakkal együtt valamint a főtengely érdekelne ha valakinek lenne eladó az alábbi számon elérhet +36 70 328 10 64 kérem sms-t küldjön és visszahívom mert kamionos vagyok és így jobb neki is és nekem is előre is köszönöm!
Helló!
Szeretnék tanácsot kérni, hogy a suzuki gsx-r 400-ba mekkora főfúvóka kell !?
Mikuni Corp sp2 karbi van rajta.
Pár napja vettük a motort és 10-11-ezernél nem pörög többet és menet közben is érezni, hogy megtorpan nagyobb fordulaton. Most 138-as fúvóka van benne vagyis a az van a fúvóka oldalára írva. Akitől vettük adott 50-es fúvókákat,hogy tegyük bele azt. Gondoltam, hogy az nagyon kicsi lesz, 4ezernél nem pörgött többet.
Ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy mekkora is való bele igazán.
A segítséget előre is köszönöm!