Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki an 650 2002-es burgman bontott alkatrészei eladók magyar forgalmival törzskönyvvel
Sziasztok

K6 K7 (2006-2007) GSX-R 600/750-es motorhoz keresek fesz. szabályzót. Lehetőleg gyárit. Köszönöm előre.
Kawasaki gpz750 uni-trak-hoz keresek légszűrőházat és a légszűrőház és a karbisor közötti gumicsöveket.
Sziasztok!
Váltót keresek 2004-es 636-os kawasakihoz. Hibás váltó is érdekel, a lényeg, hogy a 3-as fogaskerék pár legyen rajta sértetlen.

Köszi előre is az infókat!
Eladó szervizkönyvek,robbantott ábra.stb
http://www.kepesmotor.hu/kezik...
Érdeklődni:06703469050
Köszi és egyben kár minden esetre ha valaki nek lenne a jelzet tipusbol üzletelnék
Hello már semmi elvitek mindent max szivocsonkok meg benzin dzintjelző van meg.
Papacino a 400 gsx fl hez még midvan tel 203805015
Bocsi albertka vagyok a gsx 400fl nek kükdtem de ha valaki tud nekem cdi panelt vagy egy tipus motort megveném alkatrésznek tel 203805015
Egyeztesünk midvan 20380 5015 vissa is hivlak
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hol lehet ZZR 1200-hoz alkatrészeket kapni? Esetleg valami bontó? Illetve arra lennék kíváncsi, hogy az 1100-al vannak-e kompatibilis alkatrészei? Konkrétan a benzincsapra, váltókarra, telószárra gondolok.
Előre is köszi, ha valaki segíteni tud!
Szia van hozzá hrc hütöm www.hokayasu.com
Szia van hozzá hasonlo müszerfalam www.hokayasu.com
Sziasztok
Amint lezárul a biztosítós sztori lesz egy Burgmann 650-es bontásra ítélt gépem. Első átnézésre a főbb darabok épen maradtak. Blokk, hajtás, kerekek, Főbb elektromos alkatrészek azaz elektronika borulás érzékelő szerintem a lámpák is. vélhetően a az első teleszkópszárak is egyben megúszták a dolgot. Kerekek, féktárcsák. Hátsó fertályon műanyagok is így ahogy megúszták. Váz és a burkolatok az motor első felén kuka meg a hűtő is de ezen kívül minden más eladó lesz. Akit érdekel az írjon rám (ogergg@gmail.com) a szétszedés még várat magára vélhetően a télben lesz szétkapva a masina ugyanis még a biztosítóra várunk nem e akarja megnézni a gépet. Ár változó de ezt már személyesben. A fényezett és még egyben lévő elemek egyedi gyöngyház fehér színben pompáznak. amúgy a motor 2002-es széria ha esetleg valaki olyan alkatrész után érdeklődne ami évjárat specifikus.
Sziasztok,

Honda VT 250-hez 90` keresek komplet kilométer órát fordulatszámmérőt (műszerfalat), bowdennel és a meghajtóval együtt. Aki tud valami infót lécci jelezze.
Köszi
Gaben
SZia!

Érdeklődnék, hogy meg van e még az eladó plexi? Érdekelne, mert az enyém eltört sajnos :(
Üdv és köszi! krisz
Sziasztok!

Kellene nekem 2008-as Honda Cbr600rr-hez hűtő.
Ha valaki tud, kérem írjon a petra.szamosi@gmail.com címre. Koszonom :)
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Two Brothers, Mivv, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
aprilia rsv hátsó lámpa eladó. képek szerint. egy jó ajánlatért........
KTM lc4 adventure benzintank 30 literes aluminium tanksapkával és benzincsappal,üzemanyagszint jelzővel,16os és 17 es lánckerék ELADÓ!
Kawasaki gpz750 uni-trak alkatrészek,eladók érd:zoli_motor@freemail.hu
leo vinci sbk alu dob, kis horpival bilincs nélkül 20 000 ft E13 betűs killer nélkül. slip on dob. foglalkozni kell vele.
zx9 00- fabri plexi zx6 98-99 givi plexi új , 14 000 ft/db