Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó Naraku performance 30-as karburátor.
Ára: 33000.
Széles utat!
Keresek ZX6-10R/Z750/ER6 első felnit!

core1493@gmail.com
Akrapovic, Yoshimura, Leo vince, Arrow, Termignoni, Bódis, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
6.000,- Ft
Eladó a fotókon látható 4 db használt, újra vezetékelt, kifejezetten jó állapotú irányjelző.
Gyárilag Yamaha, de bármilyen más motorra felszerelhető.
Adok hozzá négy darab rövid, átmenő furatos csavart és egy speciális csőkulcsot, amivel a gyári hosszú szárak nélkül is felszerelhető.
(Nekem ezzel a megoldással szolgált Pannonia P12-őn és Honda CBR900RR-en.)
Természetesen működik és nincs eltörve.
Posta megoldható
Na kezd összeállni a kép...Valószínű a szimeringen lévő 36-os belső átmérő méret a kész méret, miután a tengelyre felilleszkedett. Illesztés előtt meg 34,8 mm. Csak baromira nem egyértelmű számomra, hogy egyik helyen az illesztett méretet adják meg a másik helyen meg nem...Pl. Bárdi meg tudja hozatni cikkszám alapján és a cikkszámhoz a 34,8X70X6-os méret van megadva. 5377 Ft. De legalább ez is kiderült, esetleg ha valaki ilyennel találkozik a jövőben. Köszi a segítséget!
Sziasztok!
Az enyémben lévőt lefényképeztem a biztonság kedvéért. 36X70X6-os van benne. Akkor ilyet keresek. Nem is gondoltam külön márkakereskedésre, pedig ez a leglogikusabb...Akkor lehet legegyszerűbb, ha egy márkakereskedést megkeresek, átküldöm a fényképet és a méretet, aztán a gyári cikkszámnál rákérdezek azért, hogy ez most hogy van. Nem tudom mennyire hajlandók postázni ilyen alkatrészeket. A közelemben nincs Suzuki motor hivatalos kereskedés (Szolnok megye). Suzuki autókereskedés tud ilyet rendelni szerintetek? Nincs tapasztalatom, csak Unix, Bárdi meg hasonlóakban...Köszönöm a válaszokat!
Ez tényleg nem egyértelmü, bár a képen a szimeringen 36 70 6 van, de szövegben meg ott a másik méret is.
http://www.partzilla.com/parts...

Èn ilyen cuccnál gyárit rendelek, a Suzukitól (17€). Nem azért mert szeretek érte sokat kiköhögni, de általbán ezek forgásirányos többajkú szimeringek, és nem árt tudni az anyagát sem, mert ugye van viton,epdm, nbr, és még pár anyagféleség amiből gyártják...de szimeringet a szimeringboltban szoktak árulni pl:
http://www.germalex.hu/
http://www.solvart.hu/ én őket ajánlom. garanciális.
Biztos hogy 36-os mert ha megnyitom ott meg 34.8X70X6 ír
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni, hogy honnan tudnék rendelni ilyen szimeringet: (privátban is jöhet)
http://www.bike-parts-suz.com/...
A 31.-esről lenne szó. 36X70X6-os, nem épp szokványos méret.
Köszi előre is minden segítséget.
A V35 dobozok elkeltek, de a GiviPLX1137 oldalkofferszett tartókonzol Honda CB650F-hez továbbra is eladó.
Ugyanitt Givi 1137FZ topcase tartókonzol és M5 platni is keresi gazdáját.
Keresek K2 600 hoz fesszabályzót!Ha valakinek esetleg,vagy valami jó ötlet!Köszi előre is
Esetleg fesszabályzó?Talán stimmel a 600-as hoz!?Ha megvan érdekelne
Givi Oldaldoboz pár V35NT Monokey Side technológia, fekete oldaldoboz-pár fehér prizmával. Ára alku nélkül 90.000Ft.

Továbbá eladó Givi oldaldoboz tartó PLX1137 szett Honda CB 650 F motorkerékpárokhoz a V35 oldaldobozok rögzítésére.
Ára alku nélkül 40.000Ft.

Ha a kettőt egyszerre viszed, akkor 130eFt helyett csak 120eFt.
R&G hűtővédő rács, fék- és kuplungkar, Gipro és konzol elkeltek. Bukógombák,tankvédő, szélvédő és bukókeret megvannak még.
Keresek Honda CBR900RR SC28 (1994) felső-oldalsó idomhoz csatlakoztatható állapotú (nem törött, nem repedt) belső takarólemezt.

A lemez kinézete a fotókon látható.
A rajta olvasható gyári szám:
Jobbos: 64325MAE000
Balos: 64375MAE000

Ár max 10 ezer forint + posta.
Eladó a fotókon látható 4 db használt, újra vezetékelt, kifejezetten jó állapotú irányjelző.
Gyárilag Yamaha, de bármilyen más motorra felszerelhető.
Adok hozzá négy darab rövid, átmenő furatos csavart és egy speciális csőkulcsot, amivel a gyári hosszú szárak nélkül is felszerelhető.
(Nekem ezzel a megoldással szolgált Pannonia P12-őn és Honda CBR900RR-en.)
Természetesen működik és nincs eltörve.
Ár: 8.000,- Ft a 4 db
Posta megoldható.
SRAD 600 majdnem minden alkatrésze eladó,lehetőleg CSAK telón keressetek!!!!!!!!!!!!30/259-05-47
A kép illusztráció
Sziasztok!

Eladóak az alábbi tartozékok, CBR650F és CB650F modellekhez:
- R&G hűtővédő rács 15.000Ft
- GSG Mototechnik villa bukógomba 12.000Ft
- GSG Mototechnik hátsó rugós-tag bukógomba és emelőszem 22.000Ft
- Állítható fék- és kuplungkar rövid kivitel 20.000Ft
- Healtech Gipro sebességfokozat kijelző (Honda) 27.500Ft
- Gipro sebességfokozat kijelzőhöz polírozott CNC konzol 15.000Ft

Illetve CB650F-hez:
- Puig szélvédő Himalaya fehér fényezéssel 29.500Ft
- Bukókeret 30.000Ft
- tört-fehér színű tankvédő CB650F hímzéssel 30.000Ft

info@saab-club.hu
Kawasaki gpz750 unitrak alkatrészek.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Van egy k1 750 bontva, adatlapon elérsz
KP-s ára van?
Én is hirdettem egy gsxr kormánykiflit 10éve és még mindig megvan....