Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Eladó egy EREDETI GYÁRI KTM SX 125-be való VERTEX DUGÓ !
Kb 5-10 üó-t ment, nagyobb henger csere miatt lett kivéve.
Mérete: 53,95 mm
Ára: 11000 Ft
érd.: 06705659022 v email: g.trikkal@freemail.hu v msn: g.trikkal@hotmail.com
zx6r 98-99 fejidom, vfr 750f rc24 fejidom 86-87-évj hoz, givi füst színű túra plexi zx9r 98-01 oldalidom eladó.
Igen 91-es
a tárcsa amit ajánlottál sík vagy tányéros ? ez az egy dolog befolyásolja
Nálam lehet ilyet rendelni ! :D Azért nem 10 hanem 8 mert nem postán jön hanem az 1ik ismerősöm hozza !
a gyűjtőrendszer az összekötővel és a dob.
kawa zx10r 04-05 hátsó felni, zx9 98-01 tükörtartó,ledes hátsó lámpák, egyik rendszámvilágítással rendelkezik,zx9r-zx10r főfékmunkahenger,zx10r első irányjelző, 54mm összekötő csőre karbon kipufogódob, 1mm vastag rozsdamentes sor 4-es gyűjtő rendszer 60mm összekötőcsővel 6db rugóval, cbr 900rr oldalidomba bajonett záras csavarok eladók.
De a tiéd nem '91-es?
Sziasztok

KTM exc 360-asra keresnék rezót.Úgy tudom ,hogy a 200 és 250-esé jó rá.
Köszi
B.
suzuki gsxr 600 srad hátsó rugóstag himbarendszerrel, gsxr olajos 750-1100 kapaszkodók, alu kormánysúlyok,cbr 900 rr elsőlámpa - búra repedt-, suzuki gsxr kormányteló eladó!
kawa zx9 98-99 műszertartó eladó, sztreet lesz a gép nem kell rá, a műszerek nem eladók csak azért tettem rá hogy lásd nem hajlott, zx6 98-99 is jó.
kawa 00-01 műszertartó eladó, 02-es lesz a saját verdán.
kawasaki zx600 (86-88) karbisor, olajhütő, és lánckerékdekli eladó, eléthetöségek az adatlapomon, ugyanitt zx1000B hengerfej valamint hengersor és kuplung kábelköteg fékalkatrélszek elsö felni tárcsákkal.
Üdv hol lehet ilyen kamot rendelni mert álltalában midnenhol 10 körül van nem 8 ért
választ köszi
Üdv lehet érdekelne a tárcsa de a JT oldalátnéztem csak 89-91 es motorra való tárcsát gyárt ... A-s motorhoz enyém viszont C tipus szóval a tárcsa sík nem tányéros.
Cső, vannak még otthon valami vízcsöveim...majd ha hazaérek 1szer, akkor lefényképezem. Bár azok nem a hengersorhoz mennek sztem...
danke
Szia!Egyenlőre van most rá vevő valamelyik nap jön megnézni.Neki kompletten kel.De megnézem mit tehetek érted
Eladó!

BMW R1200 GS hátsókerék gumi nélkül jó állapotban 20.000ft
Szia bácsi,
nekem az egyik karbi (műanyag) fedél sérült a ZZR-en.
Ha egyezik ezzel, akkor tudunk boltolni?
Szia báttya , kellene nekem a big ONe hengersorhoz tartozó mindenféle vizcsövek ,van valami neked,vagy tudsz valami helyet? .
Van egy kevésbé borongós. Olyan záporesősféle. Ha jó akkor olcsón megszámítom. Vagy egy Bárányosfelhősösaligborongós?
Naposvas,felhősnap kertek alatt az rgv-ém foroghat!
Helyes helyes... Ügyes...
Felhősvasat tud valaki eladót
Aki keres talál.
Nemtudodm, azt hol találtad, de ez 13e újonnan...
Lehet azért mert piros... Bár én akkor sem találom az akciós termékeknél sem...
http://www.rmcmotor.hu/termek....

Az SMX meg 6500... tök jól néz ki...