Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, 2004-es 600ccm hornetre keresek dupla izzós komplett lámpát. Köszi előre is
Köszi, leméretezem és jelentkezem!
van ilyen relém bontott 3000ftért Pesten lakom ha kell üzenj. tel06309492804
Helló!Ha az 500-asé jó hozzá,akkor tudok segíteni a karbi fedél gondodon.Van pár bontott karbi,és maradéka a polcomon.
Egy 80-as hengerszettem van hozzá.Amúgy mi kellene?
Igen.Fixen tolja a benzint az AC,de a relével már nincs semmi feszültség a csatiban és önindítózásra nem jön egy csepp anyag sem .A relé külső burkolata is elég gyászos(sérült,hiányos).A múlt héten még járattam....most pedig semmi !"0"km-es a bringa,költöttem rá nem keveset és most még ez is...Szelepfedél-tömítést esetleg tudsz?
üdv! egy csupasz kilencest rakok össze, olyan izom motor lesz idomokat nem kérnek, és ha a műszerfalra azt mondják hogy" mi az az lcd-tv a kormány mögött" akkor lepattintom róla és eladó lesz, hogy jó árasítva legyen 23e ft-ot kérek érte 44e km körül van az órájában!
mi a gáz a reléddel,nem ad feszültséget az ac pumpának? ha rámérsz az ac pumpa vezetékköteg felőli csatlakozójára és csak nyolcegész pár voltot mérsz akkor itt üzenj vissza nekem. van relém 4e ft-ért de előbb mérj rá a csatira!
hy,
szerintetek melyik éri meg a pénzét?
Kyoto fékbetétek:
http://www.universalmotor.hu/s...

RENT
HAL RC-1:
http://www.motormann.hu/produc...{3}791
Jah okés most olvasom hogy nem eladó
szia!A műszerfalért mennyit kérsz?
A motorkód ZX750F.
Újat nem igazán szeretnék,mert az gondolom horror árú...
ZX6,ZX9,ZXR750,ZXR400,ZZR600,..... a teljesség igénye nélkül ezeket mind ezzel a relével szerelték.(legalábbis úgy tudom )
A bontott tökéletes volna,már ha tökéletes...
Szia!

Kellene egy vázszám!
Kawasaki ZXR-750hez "CF308A" típusú tápszivattyú-relét keresek.Ha jól tudom elég sok szériába szerelték.(ZXR,ZZR,ZX)
hello valaki tudja hol lehet MALAGUTI MGX 50 hez alkatrészeket kapni
honda vfr-cbr lábtartó pár új után gyártott csak párban eladó. 6e ft+posta klts.
Motul RoadPlus láncspray akció!
2500Ft/db. 400ml.
info kukac motoralkatresz.eu
üdv! a ledes hátsó lámpák közül a bal oldali az csak helyzetjelző/féklámpa funkcióval rendelkezik, a jobbos +még rendszámtábla világítással is kiegészül. a bal oldali 5e ft+posta, a jobbos 8e ft+ posta, e betűs lámpák, a jobbos annyival drágább amivel többet nyújt, egy rendszámtála megvilágító 4-5e ft csak magában.utánvéttel 1690, előre átutalásnál kb 800ft a posta, súlytól függően.köszönöm hogy érdeklődtél.
YFZ 450 GYÁRI KIPUFOGÓ ELADÓ!
Ir ár.:30e ft.
06-20-5-636-213
A 2.képen levő cucc mennyi?
üdv! így ahogy látod 6e ft, ha áteresz csavar nem kell akkor 5e ft, csak azért írtam egy jelképes összeget az áteresz csavarra mert az alumínium és dupla fém fékcső befogására/rögzítésére alkalmas, zx10r-en volt amin 2db fém fékcső volt rögzítve, ha valakinek csak az áteresz csavar kell 1 eft+posta. ebbe egy felújító készlet 12e ft-ba kerül, motorhibás motorról lett lebontva, a fék kifogástalanul működött, a fém fékcsöveket, alsó féknyerget betéteket már elvitték.utánvéttel +1690, előre átutalásnál cirka 800ft a posta. köszönöm hogy érdeklődtél.
Megnéztem, úszó, vagyis tányéros. Elkezdtem összevetni az adataid a többi Kawa fixes féktácsával, egyelőre eredmény nélkül.
Honda RS250 fej és hasidom kék plexittel elado 9ezer forintért. Csak egy festés kell rá.

Hétközben csak du 4 után vagyok elérhető.
06306963423
Szia!Mennyiért adod a főfékhengert?köszi!
1994- es zzr 600E alkatrészei eladók. tel 06309492804