Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia papíros váz+lengővilla+teló ár alatt

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok! Egy haverom Moto guzzi Griso első sárvédőt keres meg valami keretet a műszerfalhoz...Ha valaki tud valami tippet légyszi jelezzen.Előre is köszönöm.
És teló szimeringet mennyiért tudsz?
hali
kellene nekem 01 es kawanyaki zx9r hez
-gyértya
-telószár szimering,hozzávaló nedü
-szelepfedéltömités
egyenlőre ennyi
sziasztok 125 ös 92 kmx be keresnék töltőtekercset vagy gyújtástekercset vagy amelyik van benne.
keresek 70-es dugattyút Minarelli AM blokkba. SÜRGŐS!
Szia! Nálunk a kpl szett 31500ft
Üdv!

MZ TS-hez (125/150) keresek olyan rugót, ami lámpakeretbe fogja a foncsort (nem is úgy néz ki, mint egy rugó, hanem csak egy hajlított drót...) illetve a kuplungrugó fölé való alátétet (ami fölé kerül a stift.)
Köszi
Engem érdekelne 99"gsx-r Srad 750-hez láncszett.Árat tudnál mondani?
eladó egy 1100 xx faridom olcsón mert már nagyon útban van nekem

6.000ft az ára
Nem igazán Ezért szeretnék megkérni mindenkit, hogy aki tud alkatrészeket, az jelezze nekem! Míg a srácon segítenek az orvosok, mi addig segítünk a motorján...
Ez nem kis pályás baleset volt!
Csáó!

Suzuki GSX-R600 K8, sárga színű sportmotorra keresek bal oldali alkatrészeket! Erre a sportmotorra kellene...
Aki tud valamit, akár bontóból, újonnan, barátoktól, kérem küldjön üzenetet az e-mail címemre!
Üdv!
Keresen Fantic rc80/cabarello kupplungot, vagy valami helyettesítő megoldást....
Megköszöném!
szevasztok.én egy yamaha dt membránt keresnék nem tudom pontosan hogy az hány lapkás de úgy tudom hogy 4.simsonra szeretném feltenni egy mikuni 28-as karbit vezérelne van nekem itthon egy aprilia tuareg 6lapkás csak az túl széles rá viszint a dt-é jó lenne rá.ha valaki tud ilyen vagy ehhez hasonló membrán legyenszives irjon email:dani881212@freemail.hu előre is köszi
yamaha fazer hátsó felni, ami jo r6ra is gumival együtt eladó , 40e ft
lehet, találok, majd holnap megnézem
Ez nagyon drága számomra! de azért kössz!
köszi a segitséget :)
eladó r6-ra első kerék fékekkel és hűtő. 99-02
Szia gyusz
Plexim van, hibátlan
Üdv: Andi
Utolsó kettőt felejtsd el. Még Brembot lenne érdemes bevenni, lévén ez a legjobb -reklám helye- :)
Gyújtás kapcsoló:6.000ft
Műszerfal:20.000ft
Csutka kormány:5.000ft\db
kormány kifli:5.000ft
Kormány kapcsoló:5.000ft
Gázkar:4.000ft