Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi kicsit félre írtam:D
A kapcsoló az 10e
Még egyszer elnézést csak többen kérdeztem máról is és elírtam:)
Okés.Írok vissza
testvír! írtam mailt
Szia!5e : gyönyörű kopás mentes.
szia!Biztos hogy jó hozzá
az ára 5e
Köszi Andi de azok kiváló egészségnek örvendenek :-) De aranyos vagy nagyon
Szia engem meg érdekelne a gázkar melletti kapcsoló ,amin az inditó gomb is van .ára?
hello engem érdekelne a gyújtáskapcsolo hogy mennyi lenne és hogy zxr 250-hez jo ?
Hello mindenkinek segitséget kérnék yamaha dt 80 mx hez
a történet igy kezdődött : nagyon szerettem volna egy ijen mocit mivel tanulok pénz minusz apám meglepett egy használtal csakhogy nincs rajta a hengerfej apa azt hitte minden sarkon árulnak de nem . segitsetek hol kapnék olcson vagy mi más tipussal hejetesithető ez az elsö motorom tudjátok kis tapasztalat kis pénzel előre is köszi
szia vagy az én mocimra gondotál ? hátsó és elsö féktárcsa kellene 300 as az eleje 240 a hátulja ha van küldj képet s árat
köszi
Helló,
125 ccm-es crosshoz keresek kipufogódobot, tökmindegy milyen, lehet akár ütött-kopott is, egy 27 éves RM-re lesz :) Lehetőleg 10 000 Ft alatt. Kérem, aki tud, segítsen!
ez is
Eladó zx6r alkatrészek.Minden alkatrész hibátlan állapotban van.
Kérdésekre válaszolok
Szia! Látom bontos vagy. Nekem volt egy zx6r-em kawasaki 99-es.Vettem hozzá egy komplett hengerfejet vezérműtengelyeivel együtt. De aztán eladtam ugy motorhibásan. A lényaeg,hogy el szeretném adni mert már egy jo ideje itt áll csak ne álljon benne a pénz feleslegesen.Mit érhet most esetleg mennyiért vennétek meg? kb 2,éve vettem rá kakasdon 85000.ft-ért Köszi a választ elöre is!
Lemaradt az előbb : 1990-es Kawasaki ZXR-750 H-hoz(vezműlánc középen) keresek szelepfedél-tömítést.Bontott,jó állapotú tökéletes volna.
szia eltéveszteted a cimet csabi nak kell a hátsó lánckerék :)) engem kawasaki zr-7 hezz érdekelne alkatrész
Szia!
Tudok küldeni 15ezer az ára.
Üdv: Andi
1990-es Kawasaki ZXR-750 H-hoz keresnék sötét plexit.Csak jó állapotú,nem karcos/sérült érdekel.
Szia!
Nálunk csak féktárcsák vannak, az első 30ezer a pár, a hátsó 5ezer.

Üdv: Andi
Szia, ez izgi, mert az első képen láthatod, hogy épp hol van szegény motorka.
Hát most ennyi tellett
hello mindenki! nem tudjatok mibe kerulhet egy yamaha majestic/mbkskyliner*(eggy es ugyanaz) onindito? jo a kinai valtozat is
Tudna segíteni valaki? Gilera xr1-es motoromhoz kellene komplett hűtő.Sajnos tönkrement és sehol nem találok.Csak kifogástalan állapotú érdekel.Sürgős lenne.
Köszi!
Eladó a képen látható vadonatúj UNIVERSAL complett villahíd kormánybefogóval dobozában eladó!
Növeli a villa rögzítési felületét 30% -kal a jobb irányítás érdekében. 4 beállítási pozíciót biztosít a vezető legjobb elhelyezkedése érdekében. Minden villahíd CNC mart, pontos adatok szerint a legjobb minőségű, 6061 hideg kovácsolt alumíniumból. A ferdített rögzítési minta, maximális fogóerőt biztosít. Több motormodellhez is kapható! Kialakítása könnyíti a kanyarodást.
Nagyon jó minőségű anyaga könnyebb és strapabíróbb mint a gyári és nem utolsó sorban esztétikailag is sokat dob a motcin.

Bolti ára 80.000Ft felett!

Anyaga: 6061 Hideg Kovácsolt Aluminium

Eljárás: CNC

2004-2005 Yamaha YZ 450F
2004 Yamaha YZ 250

2005-2006 Suzuki RMZ 250
2005-2007 Suzuki RM 125
2004-2007 Suzuki RM 250

2003-2007 Kawasaki KX 125
2003-2007 Kawasaki KX 250
2004-2005 Kawasaki KX 250F

Kormánybefogó mérete választható 22mm normál illetve 28mm (1-1/8") túlméretes kormányhoz való is kapható.

Érd.: 06703918024 rudolf.sandor86@gmail.com


ÁR: 35000FT