Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

520ZVM2-G 20-ért? Az jó ár... Már-már túl jó...
520ZVM-X
19.895Ft nálam! :D
Vannak XL 600-hoz alkatrészeim, akit érdekel jelentkezzen ezen az email címen: bence1515@freemail.hu
Hagyd, ilyen árversenybe nem megyek bele mert azért mindenáron beszer alatt csak azért, hogy jóformájú legyek nem értékesítek...... .......na meg ha valaki már megkeresett egy érdeklődőt nem repülök rá azért a kis pénzért......., de nem vagyunk egyformák...
A VM2 Gold? :)
Megjegyezném, hogy a VM2 75LE-ig ajánlott...
Köszi azt tudom én is.
Szia! Csak évjáratot tudok mondani!
Hali Zsolti.
Ha adok egy vázszámot akkor megtudod mondani napra pontosan hogy mikor gyártoták a mocimat
Meg akarom ünnepelni a szülinapját csak e nélkül nem tudom
Szia! Van raktáron DID 19900ft
ha EEÓL BESZÉLÜNK AMI A KORMÁNYON VAN AKKOR kell rendeld emg légyszi
Rendelni tudom! 4980ft ha kell ma délig szólj!
520 VM2......nem sok variáció van, a gyengébbiket nincs értelme feltenni és amúgy is csak 2-3 rugóval lenne olcsóbb viszont legyalázod párezer alatt....
Helló!Sajnos a konzolban nem tudok segíteni,van még pár darab,de nem erre való!
Sziasztok
Keresek Honda MTX 125-olasz kiadás- hoz felső villahidat.
Ha van,ne habozz.Itt a jó idő,motorozni meg nem mehetek
Helló!Elvileg van,ha tudsz küldj képet az adatlapomon szereplő mailre(gyorsabban megtalálom,mert kb.50 féle géphez vannak különböző alkatrészeim) és a többit megbeszéljük.Idomok és egyéb jó állapotú alkatrészeim is vannak még ehhez a mocihoz.Filléres árakon!
Sziasztok

Yamaha Yzf/Wr 426-os hengert keresek "használhatót"

Csörgess meg visszahívlak
06-70-3376-176
Van mindegyik típushoz. F-es, R-es?
A 2000 előtti F-esé 8-9000 Ft, a drágábbak is megállnak 10 körül.

Itt a Yuasa képre kattintva meg tudod nézni, pontosan melyik való a motorodba.
(Általában az YTX9-BS kell bele, az 10 800 Ft)
Szevasztok!
Valakinek CBR 600-hoz akkumulátor?
Lanckerekem van csak lanc kellene. Pontos tipust tudsz mondani a DIDrol?
21 rugó az erősebbik DID......csak a lánc, a kerekek nélkül...
Kawasaki zx6r-hez (2003-2004) keresek joarasitott lancot. DID gold ,RK green (520 108) ami kell de minden fajta megoldas erdekel csak ocso legyen es bontatlan
eladó honda vf 750 f , bontott alkatrészek. u.itt: cagiva mito hátsófelni . honda cbr 900rr 96-97 gen.dekli, állórész, gyújtásdekli, km-óra, kupl.dekli, suzuki gsxr 600-750 k5. stb.. hátsófelni gyári. valamint hiányos kevés km-es! (12 ekm, 5 éve áll ) gsxr 600 k3 blokk. 0620/992-4528
Hali mindenkinek ! nincs valakinek eladó Kawa bal lábtartó első vagy párban ill Hűtő sapka (termosztát teteje ) Gpx 750 előre is köszi .mindenkinek széles utat