Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol lehet beszerezni ilyet?
Nem hinném,hogy hosszú lesz.Pont 2 szemmel kell hosszabbítanom
az bizony lehet....
Nittelő meg patent is van hozzá, viszont ugyebár kettő kell, és így 2-vel növekszik a lánc, ami már hosszú lesz.
körülnézek mim van, addig is rendelj egy patentszemet...
Van féktárcsám, írj az adatlapomon található mailre.
Motorszereléshez, quadozáshoz: Mechanikus csörlő, 3 500 Ft -ért!
Sziasztok CBR1000RR 2004-2007ig versenylábtartó 30/9786419
Szia,
érdekelne. Egy képet tudsz dobni róla, méretezéssel?
szia van tárcsám mindegyik évjárathoz, 70 317 90 83
szia van zx6r hátsó rugóstagom keveset futott svájci mociból,ha érdekel 70 317 90 83
Sziasztok!CBR 900 RR sc 33-hoz keresek első féktárcsát.Igazából egy darab kellene,de nem tudom,hogy lehet e így cserélni,vagy csak párban.Vélemény?
Ha van valakinek írjon!Előre is köszi.ÜDV: Sanya
Szia! D.I.D lánc,de egyenlőre csak annyit tudok róla,hogy "50 VM " ez van ráirva sajna nem értek hozzá,de majd átnézem jobban. Jó lenne vhogy megoldani,mert nem sok kellene hozzá ,de így nem használható és főleg nem 2 személlyel.Valamennyit mozog a lánc,de kb csak 1cm-t.
milyen lánc, van itthon pár kivett szem hosszú láncokból és ahogy kutya mondta patentszemmel megoldható....
eladó honda cbr 600 rr 2010-es , (2007-től jók) , a képen látott vadonat új és 100 km-es alkatrészek. egyben vagy darabonként. 0620/992-4528
Biztosan be lehet, ha mást nem, egy patentszemet betenni, ha elegendő az egy tag növelés.
Szia!Megjöttek a cuccok,köszi!
Viszont,sajnos nem jó a 44es lánckerék az én 108as láncomhoz,nagyon feszes
Lehet hülyeséget kérdezek,de a lánchoz nem lehet betenni plusz szemet? Ha nem így jártam,majd jó lesz ha kell láncot is cserélni,addig marad a 41es
eladó felnik hibátlan állapotban ára 40.000ft alku nélkül
okké kösszönöm szépen!
Sziasztok!

Keresek Elektronikus index relét. Cbr 929-hez kellene, ami 3 pólusú
holnap estere megmerem oket, ok?
hello van olyan teleszkopod ami 33cm nél nem nagyobb? és ha igen milyen árban lenne?:) kösszönöm válaszod
Okés.
ok majd kereslek
vasárnap tuti nem
Én a régebbi változatát használom a gépemen,szerintem nem zajos,pedig sűrűn megy a gép 200 felett.
Plexi nem torzít nagyon jó,sötét plexi egyenlőre nincs,mert a beszállító horror 15000 Ft-ért adná.Ez a hátránya,hogy nincs a Nitro-nak itthon importőre,még!
Már tárgyalunk velük!Ha gondolod vasárnap meg tudod nézni,mert holnap elutazom és csak szombat éjjel jövök vissza.
Szia. Köszi nekem csak a fehér index üveg kellene mert van rajt egy kis lyuk. Keresek hátha van valakinek csak üveg külön.