Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia AF1, RS, Tuareg, Pegaso, Project 108 alkatrészek! Facebookon jelölés és lájkolás után látható a kínálat, mazsolázzatok!

Elérhetőségek:

Facebook: Aprilia Parts Hungary
Aprilia Part Store 125

Email: apriliastore@freemail.hu
Szia ! érdekelne a teleszkop megvan e még postai utón megoldható lenne köszi.
Az alapjárati fúvóka mekkora?
sziasztok
meglett a km meghajtó összeraktam 11km-ert bírt :-\ megint nem tudom mennyivel megyek :-(
a kèrdèsem: hanyadikban mekkora fordulatszámnál van az 50, ès a 60-80körüli tempó? válaszotokat köszönöm :-)
a moci Af1 125 futura
láncáttètel pedig a gyári
óóó cseszd meg... hagyd azt a rezót a fúvóka miatt nem megy :D 100%. igen 120 a gyári, de 130 esetleg 140 is elférhet neki. Tipikus amikor nagy a fúvó elsokall és 7 nél olyan mintha tiltana. Légszűrő levétel sem segít mert annyival több a normálnál a 160, h hiába veszed le. Neked a versenymotorom ment kb 160 körüli fúvóval, légszűrő nélkül, nade 34-es karbival! ami ugye több levegőt is ad Csere 130ra és jó lesz
Sziasztok!

Az AF1 Europa tök ugyan az, mint a ,,sima'' AF1, vagy a burkolaton kívűl más külömbségek is vannak a két model között?
Az Europa-nak van önindítója vagy berugós (kép alapján talán mind a kettő, de lehet, hogy rosszul láttam)?
rezót megvallva őszintém még életemben nem égettem ki!Ez a kézi gázégő elég hozzá?
jól tudom hogy 28as porlasztóhoz 120-as a főfúvóka ?Megtudnátok mondani hogy mekkora méretű a gyári alapjárati fúvóka?
28-as porlasztó!
123as Rotaxnál volt hasonló problémám. Telivan koxal vszínű, és a rezonátor nemtudja cirkulálni a füstöt.
Kipufogót égesd ki!
benzinszint miatt is lehet az alapjárati levegősödés, de egész egyszerűen az alapjárati rendszer eldugulása is okozhatja. Volt olyan karbi nálam, amit 3x kellett szarrá fújkálni mire lett alapjárat normális, szívató nélkül.

Amúgy a karbi 34-es? Ha igen, akkor sanszos, hogy a fúvóka miatt sokall el és 7 környékén megáll. Ha 28as, akkor 100000%, hogy amiatt nem pörög el tovább.
A főfúvóka 160-as ,a gyertya az b10eg gyári hézaggal , trafó az tuti jó és elég nagy szikrát ad!De majd holnap kipróbálom a hézagot módosítom!Légszűrő nélkül próbáltam!Lemaradt egy kérdésem :miért csak szivatóval van alapjáratom ?Ha rá van állítva a benzinszint ha vissza az eredetire!
ejha. látni kellene. főfúvóka mekkora? lehet h inkább elsokall a motor. gyertya B10EG gondolom. próbáld kisebb gyertyahézaggal (0,3), szikra megfelelően nagy? légszűrő nélkül próbáltad? de lehet h trafós
Sziasztok!Mitől lehet az hogy rotax 123-as blokkom nem tud 7000-ezernél többet forogni!Kapott új gyertyát ,gyertyakábelt,új dugattyút,power szelep felújítva...stb.Amikor eléri a 7ezres fordulatot úgy viselkedik mintha nem kapna elég benzint...ebből adódóan a porlasztót(dellorto PHBH 28 RD) is kitakarítottam de ugyan azt csinálja! Valamint nem tudná valaki leírni hogy mekkorák a fent említett porlasztóba a fúvókák.Előre is köszi a segítségeteket!
hello nekem lenne egy!
ha keresel mėg hengert nekem van egy eladó 15000!
Sziaasztok! az aprilia af-1 50-esről mik a vélemények? drágák az alkatrészek hozzá? könnyű hozzá szerezni vagy nehéz?
aprilia af1 125-re milyen tankpad illik?
Üdv. mindenkinek !
Keresem azt az Af-1 Sport Pro tulajdonost aki tegnap délután Lajosmizsén keresztül Pest felé tartott olyan 3 óra tájban!
Puszta kiváncsiság hogy ki lehet az ! Jah és 125/50 volt !
elado a kepen lathato alkatresz halom
akit erdekel mondjon ra egy arat es vigye postazom is ha szukseges.

+ pirelli scorpion 21es cross gumi is elado.

attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856 de inkabb email ha lehetseges.
Ez így nem jött össze. Írd be a googleba: "rotax 123 manual"
www.elektroda.pl%2frtvforum%2f..." target="_blank">innen.
Sziasztok
Valaki tudna nekem küldeni af1-hez egy szerelési kézikönyvet vagy honnan lehet letölteni?
Hello!
Első sárvédőt keresek!