Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor a fesszabra igényt tartanék, a másik pedig nem a power meg nem a relé, hanem a kormányon van egy elektronikai vezérlő, egy kis fekete doboz, olyan kellene még nekem
feszab 5e
ami a povert vezérli ara gondolsz? vagy relére gondolsz?
Szia,
Érdeklődni szertnék a feszültség szabályzó után? Mennyiért tudnád eladni? Meg érdekelne egy elktronikus vezérlő ami a fejidom takarásában van? Annak nem tudom mi a neve.
Előre is kösz.

Üdv.: Zoli
valakit nem érdekel fékrendszerek? első , hátsó is van az ára 7e/db komplet tökéletes rendszerek!
szia már elkelt a hengerszet
Szia engem erdekelne a 160 as henger,es lenne egy 125 ös,amit betudsz számolni
Pegaso-ra jó gumik eladók!
vagy van nekem 1 tökéletes hűtőm az ára 5e
Köszönöm!
Lehet át kéne mosni Trisóval a hűtődet elképzelhető hogy sokáig volt csapvízzel használva és lerakódott benne egy csomó szar amiatt nem hűt normálisan!
Kitekered a csavart a teleszkóp alján az inbuszost és meg a tetején a kupakot és leengeded belőle aztán csavar vissza és mehet is az új olaj bele!
Sziasztok!

Tudna abban valaki segíteni, hogy hogyan lehet a teleszkópban a legegyszerűbben olajat cserélni? (Azok kívül, hogy vigyem el szerelőhöz ) Köszi
Kékre fújom ,ha lesz időm,ahoz megy a lila. Randa matt fekete,most.
azért
nem kössz,szép lila van rajta.
szia
nem érdekell a pegaodra 1 fekete ülés?
Igen, ez normális.
jó neked, én már kivettem a termosztátot is ,és még úgy is 100 fokot mutat. ha húzom ha nem. az előző dugót kilukasztottam az állandó 120 fokkal,akkor még benne volt a termosztát.Nem értem forgatja a vizet mégis meleg.Vagy műszer nem jó.
Érdeklődnék kinek hány fokon dolgozik a pegája?Nekem ha normálisan megyek vele nem kapcsol a power akkor 60-65fok ha pedig powerozok akkor megy fel 80 köré!Ez normális?
Sürgősen eladó, anyagi okok miatt 2009-es Aprilia 125ccm supermotom, eredeti külföldi okmányokkal. Kp-s ár 400eFt!
http://www.kepesmotor.hu/april...

Aprilia Sr robogót beszámolnék reális áron!
Sziasztok van egy eladó polini dugóm rotax 123 blokkhoz http://www.kepesmotor.hu/motor...
ok! csak aramondom hogy 2 vilabefogot adnka 4-5 ezbe és akkor már mindegy ha ezt emgveszed
amugy okés
Hát köszi de a villáim épp most vannak felújítás alatt. Még egy párat csak "úgy" tárolni elég drága lenne De azért köszi még 1x
meg is találtad ! nekm van!
de csak vilával együtt adom cak pak 10e
adatlapomon az elérhetőség
Sziasztok mindenki. A pegámhoz kellene villabefogó óccsojéé:) És ha lehet minél hamarabb mert ma sikerült eltörnöm a felsőt .Köszi előre is.