Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia, jónak tűnik az ügy, a csigakeréknek (ami meghajtja a bowdent) nincs baja, csak letört a műanyag ház....

mailre írok, küldök majd képet róla, és egyeztetjük az átvételt...

Köszi,

Laci
Pegára jó gumik eladó 97%-ak felni váltás miatt áruk 20e alkuképes!
van 1 km megjato ház akerékhez való az ára 2e a csigakerék hiányzik belüle! trafó 10e
üdv nekem van gyujtótrafóm, ha érdekel akkor keress meg itt: angeluszmail@gmail.com
szia! Na úgy alakult, hogy sajnos letört a kilométeróra spirál csatlakozása az első keréknél.... a műanyag ház...
Lenne ilyened? Van tanácsod, hogy cseréljem?
Egyébként esetleg gyújtótrafó ill. a gyujtásvezérlő érdekelne.

Köszi,

Laci
Kösz a válaszokat :)
aprilia pegaso 125 bontódik! regeteg minden van még belőle!
ha valakit valami érdakel jelezze!

tel:06307316232
e-mail: czegledizsolt@freemail.hu
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czegledi
ha nem rajoskodsz a kutya nem fog megállítani
ha nem húzod neki a rendörök előt meg nem nagyon poverozod a környékükön nem fognak szólni! énekem pl 1 sr 150 van 50 es pairokal soha nem álitozak még meg sem pedig járok vele mindenfele!
szia ha érdekel alkatrész én most bontok 1 pegasot ha érdkel rotx 123 blokkal szerelt!
adatlapomon az elérhetőség
Hali
Használja valaki 50-es papírokkal a motorját?
Ha van ilyen akkor mik a tapasztalatok?A rendőrök elhiszik hogy 50-es?
sziasztok!
Új Pegaso tul. vagyok, még ismeretlen a gép... Tudnátok tippet adni hol tölthetnék le Felhasználói kézikönyvet?

Meg Budapesten kit ajánlanátok szerelőnek, aki tényleg ért a Pegaso-hoz? Rotax 123 motorhoz?

Köszi! :-)
a fesszabályozó meg a power elektronika együtt 10ezer + postaköltség, angeluszmail@gmail.com -on tudunk egyeztetni ha kell
Szia, nekem kellene egy feszültség szabályzó és egy pover elektronika.
Hali!

Rotax 123-as blokkból az alábbi alkatrészek eladóak:

Blokköntvény, szép szürke: 2500Ft/ pár (adásvételivel)
Komplett váltó ( 2 tengely, csigatengely, váltórúd és minden hézagolója): 3500 Ft
Kuplung ( kisfogaskerék és kuplungkosár, lamellákkal fedéllel, kivéve az a rész amibe a 6 db csavart tekered bele mert eltört): 3000 Ft
Balance-tengely: 1000Ft
Vízpumpa törött rotorral: 500 Ft
Powerszelep fedele: 1500 Ft
Perselyezett henger 54.00-ra kell furni, életbe nem volt még használva: 10000 Ft
Új dugattyú dobozában: 10000 Ft
Powernyelvet adom a hengerhez.

Jelenleg ennyi cuccom van, egyben is elvihető jelképes összegért! Ha valami változik változtatom, Képet holnap tudok feltenni, e-mailre válaszolok!
Pegaso teljes idom garnitura, nagyon szép fényezéssel, matricázva, újszerü plexivel, üléssel eggyüt!
Hátsó csomagtartó, ritkaság!
Illetve új km-óra,ford.szám, és kuplung bovden, gyári csomagolásban!
Ezeken felül bármilyen alkatrészre szükséged van 125ccm Pegaso-hoz nálam megtalálod, korrekt árakon és minőségben!
Érdeklődni adatlapomon lévő elérhetőségek valamelyikén!
Üdv
06306120505

akit érdekelne pegaso alkatrész olcsón hívjon
125ccm Aprilia Pegaso minden bontott alkatrésze eladó! 3db Pegaso bontódik jelenleg, minden van hozzájuk, Rotax123-as blokkal szereltek. Szinte minden alkatrészük hibátlan!
patvaros87@gmail.com
Üdv
Szia, engem érdekelne egy power elektronika
Hello egy teljes Pegaso bontódik akit valami érdekelne írjon bátran minden áron alul van!
email: czegledizsolt@freemail.hu
igen, a feszabra igényt tartanék. holnap írok neked egy emailt és megbeszéljük a részleteket. :)
ez a póver elektronika
de ijenem már nincs sajna!
a feszab érdkel akkor?
ami benne van az nem gyári szóval nem biztos hogy ráismersz, de ilyen van benne. Az van ráírva, hogy Ducati Energia.
denyképet készitenél róla ?, és akkor tudnám mejk az