Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Megnézem! Remélem a gyertyával lesz valami(mert azt még viszonylag egyszerűbb kivenni )
nezd meg,hogy a gertya nedves-e.
Ha igen,akkor a gertyaval lehet valami gebasz.
Ha nem nedves,akkor meg a karbiban van valahol dugulas.
Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem. Nem tudjátok mi lehet a baja a mocimnak: amikor indítom az önindító dolgozik, de a moci nem kap benzint. Pedig a csövet is megnéztem és ott még folyik a benya. Az nem lehet h a karbiban van valami?? (de már elegem van, mert egy 2005-ös gépnek, amiben 1900 km van nem szabadna ezt csinálnia!!!!!!)
Segítsetek pls!!!
Nem említsd meg neki azokat a motorokat amin 2 nél több ütem van , a saját éerdekedben .
www.2-takt.com

csak NS 400,nem NSR.Szerinted hany utemu motor? Nem olvasod a tobbi topicot?
3 hengeres es ebbol adodoan csak 3 dob van rajta.
Gyarilag 72-74 LE.Enyem kb olyan 90 lesz.
Csá Mr2ütem

Nem láttam még ilyan Honda Nsr 400r de az most 2 ütemű motor ugye és hány hengeres és hány le és 4 kirufogó dobja van? Csak úgy kérdezem.
1-2 liter benzinnel ne menjel el palyazni.
Kulonben meg tenyleg megnezed merre van tartalekon es menetkozben gond nelkul at tudod forgatni.De az elotte ugyis erezni fogod mert dadogni fog...szoval nem ugy van,hogy mesz aztan egyszer csak hopsz megallsz.
Hát azt csak úgy lehet hogy gyorsan megtanulod hogy merre kell fordítani a kapcsolót ahhoz hogy tartalékon legyen és megjegyzed ennyi nem tudsz vele mitcsinálni amúgy én is így szoktam. Vagy megnézed hogy mennyit megy el a moci a tratalékig és ha közel jársz km-ben akkor gyorsan átkapcsolod és elmész tamkolni amúgy nagyon jó motorok az Rs-ek szeretem őket de a mito is jó de az valahogy más beálítottságú de mind a kettő gyönyörű! Szóval van egy ksi időd mert vannak jelek mielőttleállna benzin hány miatt pl elkezd szaggatni dadok és abban az időban gyorsan átkapcsolod.
most néztem a 2006-os rs-ben már van benzin szintmérő. Bár nem vágom mi célból veszik és 6 év után újra visszarakják...
yaya. És ha repesztek a pályán és kifogy a benzin akkor megáll alattam a moci??? vagy te hogy küszöbölted ki ezt a hibát???
De ez így van mert van egy Mito Evo-m is azon pedig van benzin jelző van azon més nincs rajta tartalék nem tudom miért van ez így kitalálva de tehettek volna rá mindkettőt.
gyönyörűűű tehát nincs benn............. ez elég vicces de hát ez van ezt kell szertni amit nem is olyan nehéz mert zsíír gép.
Áhh nmekem az új RS csak 1 szép álom marad... Nincs annyi zsé a háznál... talán 1 95-6ost még tudok venni...
szép nem?
Na Hali Jamal nekem is van Rs125-öm

és az amire te gondolsz az a sztendert jelzi ki hogy fel van -e halytva vagy nemmert ha lenn van akkor nem fog indulni a vas egyesbe. Az Rs nem jelzi ki a benzin szintet csak azzal tudod ha tartaléákra kapcsolod mikoir leáll és csak kb ra a régi Rs-ek még azt is jelezték szóval ott azon ahelyen egy benzin jelző volt de csak a 2000-es év alatti rs-eknek nem fikázás képpen mondtam a régebbi rs kifejezést. na és ha van kérdésetek akkor csak írjatok.
de letöltöttem de semmi nincs benne arról hogy van vagy egyáltalán nincs is rajta benzin szintmérő. Bár elég vicces hogy egy jónak mondott és elég fejlett sportmotorból ezt kihagyják szal elég röhejes ....
Nem töltötted le hozzá a manualt?
neeeee komoly??? és akkor honnan a rákból tom hogy mennyi van benne??? kb 3 napja kaptam meg szal még ismerkedek vele de azt nem hittem volna ha lcd-n még hőfoktól kezdve az akksi feszt. is kijelzi akkor egy ki*aszott benzin szintmérőt nem tudtak ráoperálni
Én úgy tudom hogy nincs rajta benzin szint mérő
peretyo milyen rs-t tervezel??? Márciustól elvileg lehet kapni az újat ami a mille formáját kapta meg bár az ára..... huuu bele sem merek gondolni .
Na végre 1 125ös RS fórum...
Remélem gyűlnek majd ide is rendesen mnit a "konkurencia " fórumába. Addig is minden jót!
Mi a fa.... csak nekem van apriliám vagy lusták vagytok írni?????
Valaki mondja már meg ezt a benzines dolgot
valaki tudja hogy ha kifogy a benzin azt hol jelzi ki??? az lcd- n??
neem az olaj a fordulatszámmérő mellet van