Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jó aksi volt... már semmi gond
elöször amikor nem indult
aztán sem
utána még roszabb volt
aztán jó lett
mentem vele
és most leraktam
Meg szerintem csak attól csúnyább lenne a motor.
Én felszoktam magam mögé de azok mindig belém kapaszkodnak amúgy se szeretem ha hátra kapaszkodnak mer akkor nem érzem annyira a motort.Mongyuk mostanába inkább csak csajokat viszek.
Nem ugy mondtam csak hülye aki felültet rá maga mögé még valakit!!!!!!!!!!!!!!!!
most jöttem meg és nem indul!!!!!!!!!!!!!!!!! remélem nem halt be az iditómotor mert akkor qrva ideges leszek!!!!
ez nem egyszemélyes csak mondom
Minek neked kapaszkodó?????
Ez nem málhás ló!!!!
Ez egyszemélyes sportmotor!!!!
jól néz ki látom neked sincs kapaszkodód?
Jól néz ki!
na az adataimra klikkelve feltettem ma a mocit:)
mármint az RS 50re gondoltam
a kisebbik RS-nél hogy tudom lejebb engedni az ülést?
igen,ingyen
Amikor motoros napok vannak a hungoro ringen az azt jelenti ingyen lehet menni a pályán vagy fizetni kell érte és akkor úgy?
helló!persze,hogy ismerem,hiszen egy utcába lakok vele legalábbis gondolom a Balogh Levire gondolsz nem?
A korlátozott... csak 21 vagyok nem tudom miért ír ki 22-t de mind1. Amikor csináltam a jogsit akkor nem tehettem még le a korlátlant...
de h bp.i vagy akkor h.ring is mehet majd valamikor.
Aha és neked már A s jogsid van?De amúgy a pálya is jó lenne mongyuk euro ring.Ott mehettem volna csak nem iratkoztam fel.
Én majd benne vagyok, bár először jobban preferálnék egy pályát, h jobban érezzem a mocit... 1 éve van jogsim és ez az első mocim Még nagyon kell vigyáznom
Mátrába kéne menni majd egyszer túrázni.
Hello MATT^RS 125!!!télleg sásdi vagy??Én dombóvári!!Ismered a haveromat??ő is sásdi!!Levente,és yamaha dt 50-je van!!
Köszi!!!!
Nekem kb jövőhétre lessz kész a moci mer most a kuplungot csinálják.
OK:D
már van:)
Persze hogy érdekel!, de nincs cím sehol:S:S, vagy csak én nem látom:S