Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az hittem hogy a gyújtás fokát kérdezed mert annak 20foknak kell lennie megfelelő műszeren. Az elő gyújtás az attól függ milyen rendszer? Mert ha fix gyújtás akkor ott nem tudsz állítani semmit mert a lendkerék elhalad a fix jeladónál.
Köszi a választ, de nekem a hengerbe van dugva az indikátor óra és miliméterben értem. 20 fok az mit jelent?
20 foknak kell lennie.
Szia, rakok össze rs50 es blokkot, AM6 - os. nem volt hozzá gyujtás rendszer, :alaplap, lendkerék, stb... megoldottam más tipussal, van szikra. DE! MENNYI LEGYEN AZ ELŐGYUJTÁS? EZ ITT A KÉRDÉS?
Srácok van egy oldal ahonnan tudtok rendelni nem olcsó de legalább van 😀
www.oem-parts.hu
Keresek Aprilia rs 50 2t-hez komplett levegő szűrő házat 17,5 dellorto karburátorhoz komplett kézi szivatót illetve első fékcsövet és olajpumpát. Akinek van az kérem jelezze köszönöm.
Tudok küldeni services manualt neked a szét szedésről ha pedig sport légszűrőt akarsz mindenképpen át kell fúvókázni.
Sziasztok! Van nekem egy 2001-es Aprilia RS50-em. Múltkor mikor beváltottam 1-esbe, letört a bal első sebváltó/lábtartó konzol. Körülbelül 10 éve volt meghegesztve, így inkább szeretnénk egy új konzolt. A kérdés az, hogy hol vehetek bontottat, vagy hogy esetleg van-e valakinek?
Sziasztok, tud valaki vidiót valahol 2008 as évjáratu rs 50 szészereléséröl. Meg ha kiszedem gyári légszűrőt és egy sport légszűrőt rakok be akkor kell e fúvokát cserélni.
Sziasztok ! Tudja valaki , hogy a 2009-es évjáratban gyárilag hol vannak elhelyezve a folytások?
sziasztok. aprilia rs 50 2010 évjárathoz keresek légszűrőcsövet.vagy valaki aki bont ilyen tipusu motor,alkatrészeket.lehetőleg budapest környékén.
Sziasztok!
Kis segítséget kérnék, világítással kapcsolatban.
Az alany egy RS 50 szívlámpás 1998- ból.
Milyen fényforrás alkalmazható,
tompított fényforrásként
Jelenleg egy H1-es 55w halogén van benne 2db adapterrel.
Egyértelmű mókolás... nem tudom bírni fogja e a foncsor, hosszútávon megbízható megoldás érdekelne!?
Sziasztok tudna valaki segíteni
Aprilia sr 50 robogóra érdemes - e.,sport levegőszűrőt rá tenni
Ha igen milyen méret jó hozzá?
Telyesítményt növeli?
Vagy csak a fogyasztást?
Köszönöm a válaszokat előre is
Hello. Érdeklődnék hogy az oldalidomok meg vannak-e még?
sziasztok! Bp-n belül tudna valaki megbízható szerelőt ajánlani egy '04-es RS50 rendberakásához? elsősorban Dél-Pesten
http://kisenduro.5mp.eu/
alkatrészek raktárról másnapra
na itt pont van egy eladó rs50......jófogáson megtekinthető
Bocsi, látom, nem mostani a bejegyzésed.... Austriában 500-600 €-ért már adnak 2005 körülit, ott keresgélj ;-)
Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni van egy Aprilia RS 50 motrom. Nem tudom kinyitni a benzin tankot meg a rakodó részt se mi lehet az oka ? Kulcsot nem tudom elforditani . Előre is köszönöm a válaszokat .
Nekem ugyanez volt a 125-ös RS-nél, csak az néha meg is állt... gyújtáselektronika volt szar, cseréltem és tökéletes lett
Heló. Aprilia rs 50 96-98 évjáratú zd4Mm alváz számú,
légszűrő házat keresek
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Van egy Aprilia Rs50 2004-em.
Valamiért nem pörög fel a motor. Van amikor 8ezernél nem megy tovább, van amikor 4ezernél sem.
Gyertyát cseréltem, karburátort ki takaritottam, kipufogót ki égettem, de ez sem segített.
Ha valakinek lenne valami ötlete, azért nagyon hálás lennék! :).
Szia RS 50 be is jó?mert akkor érdekelne ha meg van még
Sziasztok. Honnan tudok rendelni önindító relét és üresjárat kapcsolót? Van valami normális webshop? Köszönöm
Hello. Van egy Rs50-esem és az lenne a kérdésem hogy van-e valakinek eladó/ tud olyan oldalt ahol lehet kapni hatsó lábtartókat felfüggesztéssel?
Akinek van NE tartsa magában.