Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat ha ez a legnagyobb baja hogy fuja a meleget hat akkor ez megbocsajthato . en sem tudom elhinni hogy egy hatszazas elverne egy millet !!!!!!!!!! Miota palyazik akkor a Nandi ?
A ventillátor tényleg nagyon nyomja a meleget, és ez leginkább városban a szar minden egyes piros lámpánál!!!!! Máskor nem érezhető.
jó napot vaze mennyit írtatok
na szóval nekem 2002-es mille R van, jobb mint egy 600-as, nekem az volt előtte!
a Hringen elmennek mellettem a 600-as motorok a célegyenesben , igaz máshol is de az azért mert nem vagyok egy ász! max 210 volt a legtöbb amit ki tudtam hozni a célegyenesben a gépből!
utcán viszont lemaradnak a 600-as gépek, főleg az autópályán! haveromnak 2003-as gixxer 600 van és mondta hogy szanaszét pörgette a gépet hogy tudjon jönni mögöttem!!
220 és 260 között mentünk (mentem), az övé 258-nál kifújt, az enyém 261-nél, már most 270 fölé simán menne !!!
hogy rángat e , hát NEM, mindeki azzal jön hogy remegnek, rángatnak stb, ez nemigaz !!!
a féke baromi jó, a 2002-es gixxer ezer elbújhat mellette!
nagyon jó elférek rajta, jó elég cingár vagyok, de pl a haverom 130-nál már bebújik a gixxer plexije mögé, én meg kb 180-nál!
egy baja van hogy magas, alig ér le a lábam, na meg nyáron szarrá égeti a lábam a kipufogó ha csak simán rövidgatyában, sportcipőben beszaladok a városba, meg a ventilátorok úgy fújják a meleget mintha szaunában lennék
a Nándi nem idén kezdett pályázni!
túró

Miben érzed pályán jobbnak a kawát??
azt mondják...
hallottam.

én mentem, tapasztaltam.
kawa pályán jobb. nekem! sokkal könnyebb vele motorozni.
.

futóművel meg a mi szintükön mindegyik jó. megint csak butaság ezen keresni a fogásokat...
a gyárit sem motorozzuk ki.
nem kérdés!
tény!
Az biztos hogy a versenyzön nagyon sok mulik de álitolag akik már mentek millével azok aszt mondják hogy olyan a pályán és az utakon mint ha sinen menne nagyon nagyon jó a futomüve !!!!
Azt meg szerintem mindenki beláthatja hogy agy 125 ös motort se tudnak ( tudunk ) kimotorozni . szerintem meg a biztonság a lényeg amit meg a mille nyujt mert nagyon jó a futomüve !!!
Azzal viszont teljesen egyetértek hogy sokmúlik a vezetőn!!!
Szerintem a hétköznapokon meg úgy általában ha elmegy az ember motorozni vagy elmennek többen, jobban használható az ezres mint a hatszázas!!!
És a legtöbbet használt fordszám tartományban pedig biztos hogy jobb!
szóval ezzel csak azt akartam, hogy nem a motor jobb vagy rosszabb ezeknél a motoroknál (amiket mi nyúzunk), hanem a versenyzőn múlik minden.
minden motor istencsászár, de a600-as elmegy a millének ez tuti!
:o)
igen kawasaki 636.
jó. a 2002-est megette....
de ezer százalék, hogy nagyban függ a motorostól is. na ennyi.
ki hogy milyen gyorsan fordul rá a célra.... bla bla.
nem kérdés, hogy aki 2:03-at megy az megelőzi azt aki csak 2:12-őt. bárhol, bármiléyen motorral (amivel hozza az időt)
mindkét moto tudja a 2:00-t ez nem kérdés.
innentől kezdve megint miről beszélünk?
jogos.
tehát megúsztam! :o)
nem kell magyarázkodni.
Az enyém még gyári de nem eszi meg a 600as a célban és utcán sem, még a legkönnyebb haverom sem!!!!
Az a kakaszaki, amit épp kikerül a Mille!
Na jó, nem ez az évjárat...
Megkérdezhetem neked milyen motorod van ??
senki nem vonja kérdőre a tehetségét sem.
csak te meg nehogy azt hidd, hogy 3 nap egy eus- szintű ember társaságában nem segít a gyorsulásban főleg ha van is érzéked hozzá, s gyakorolsz is sokat....
a motor meg jó, ez sem kérdés, de egy 600-as megeszi a célban.
hacsak nem meg van piszkálva, ami meg miért ne lehetne.
Gyerekek az igaz hogy ö volt meklau suliba de ne hogy valaki azt mondja hogy attol a 3 naptol hirtelen ilyen jó lesz az adorján meg már hány éve versenyzik . Azért az az Aprilia otlehet a toppon .
igen! pofonilag! a 120 kilós ember csak 65 volt, de annál szimpibb! na nem úúúúgy!

Danny meg csak kopácsolta a cigijét!
így csak az anyagi dolgokat vettem kezembe. azt az LX úszta meg! most!
Túró, hallom tegnap megúsztad.
és a babettát sem gyártják már! :o)
Ja igen, valóban változott azóta az R1 is.
Viszont a "04 és "05-ös RSVk ugyanazok.
Zsoolti, tisztában vagyok vele, ezért is írtam oda az évjáratokat!
Azért a helyzet ma is hasonló, ugyanis a 2004-es R1 is tök más, mint az elődei - azt kivéve hogy ez is a legjobb ezres motor, mint a többi ereggyes!
dannyboy

Az RSV 1000R amit 2004- től gyártottak tök más mint az elődei!!!!
Nem rázkódik, rezeg, teljesen más a motorja! És a fékek is mások rajta.