Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebből is látszik, micsoda agresszív állat vagy, nem irigylem szegény LX-et ha begerjedsz!
Én verbális puhításra gondoltam, tudunk segíteni az ügyben.
Ez lett volna a mondandóm jelentése.
életemben először akkor most értettelek! :O))
kawa00

A csiki-begenél tényleg vannak tesztgépek, de tavaly volt a hungaroringen is egy teszt motorozás! Lehet h lesz idén is!
Szabó pedig Motorsport Szabó Pécs
Sehogy.
de ez hogy jött ide?
Naugye.
nem!
Kaptál már 1-et is
téged Zsu edzett fel ennyire?
korábban Ő osztotta a pofonokat!

te ma már cégeket puhítasz!?

milyen edzések vannak még???

kiszel tünde aerobik??
Kawa00, szólj ha legközelebb mész, megpuhítjuk őket!
Ha az Aprilia Szabó az akkor van asszem weboldaluk is! Nézd meg a http://www.motor.lap.hu -n az Aprilia résznél vagy guglival keress rá!
köszi turó !!! A csiki begénél voltam már 1-szer de azok nagyon rugalmatlanok
Probálom kideriteni hogy a fehér apriliás Szabó nándornak álitolag van boltja valahol de még nem tudom hogy hol !!! Ö szerintem sokat eltudna mondani az apriliárol ha már 2:03 megy !!!
Kawa00, majd tavasszal menj el a Csiki-Begébe, ott folyamatosan van egy tesztmotor Mille!
az aszalós iskola!

125-ös teszt motorok pályára!
Na gyerekek én szerintem azért kiprobálom a millét nekem most 636 os kawám van 2005 ös de nagyon megfogott az aprilia ... Nem tudtok valami jó kis aprilia kereskedöt akinek teszt motorja is van ???
ne a műszerfalat nézd, hanem a tájat.
éjjel a pirosan világító műszerfal?
gyönyoörű.

az tény, hogy kódfejtőnek kell lenni ahhoz, hogy kezelhesd a műszerfalat, s a benne rejlő tudás előszedd. :o)
feelingre amit nyújta, azt egy soros sem adja. na jó. adja, de csendben :o) a v2 varázs az varázs.
Eleve olyan a műszerfala (amit a legtöbbet nézel), hogy a szerelem helyett nekem valahogy a hányás jut inkább eszembe...
Arról már nem is beszélve, hogy a kemény 180 centimmel már nem láttam rendesen az LCD-ket, olyan hülye szögben állnak!
na tök még nem voltam! :o)
én beleszerettem oszt kész. csak győztek az egyéb érvek.
Mármint nem lehet beleszeretni, te tök!
nem kérdés!
így van nem!

köszönöm az áldásod a témában!
Szerintem meg nem.
vegyél egyet, próbáld ki.
ha utcán használod, beleszeretsz, jobban mint amikor azt hitted kurvára szerelmes vagy!
ez nem kérdés.
semmivel nem gyorsabb mint egy 600-as...
nekem 265 volt a mille vége.

yamaha r6 2001-es model 264 volt.
kawát még nem is tudom. nem met még nyélgázon hatodikban!
a franc! :o)
kezelhetőségben. gyorsulásban a célban.
kezelhetőség alatt a kanyarba befordítást értem, egyik oldalról másikra "dobást", s a lassú utcai közlekedésnél, nehéz az eleje.

lehet én voltam türelmetlen,s egy szezon kevés volt a millére, de a kawa valami teljesen más. gyorsul úgy, nyílván nem 4000-ről, de ez tök érthető...

motorozás feelingre viszont a legélvezetesebb dolog, amin valah ültem.
az a hang, meg a nyomaték alulról, meg a motorfék is, borzalmas jó. tehát nekem utcára, túra, ide elrohanni, oda elmenni, (hosszabb utakra) egyértelműen aprilia a jobb.
pálya szempontok alapján kawa!