Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát akokr nagyon különbözik az ízlásünk...nézz meg 1 új mx 125-öst...
azért szerintem szépségbe lazán leveri az uj rx-et vagy mx-et.
ja meg a gázos központirugót sem látom,cs simát...
és elől a hengernél a motor 1 cső tartja:S szentem kicsit gázos,ha az Ltörik akkor volt 1 motorod
1. ez új motor.
2. szarul néz ki a 2 lámpa szentem
3.az 50es akkor is gyengébb (K)
azé ez enyhén szolva szebb---

50-125ig derbi a király
csak már más fogas kerék van rajta....ennyi,és derbi akkor sem jobb
tessék..
a régi sendák 2-3-4 lovasok az én rx-em 94-es és 15ló körül van 80as hengerrel,50essel csak 9 ló és derbit kurvára odabaszom vele....
elárulom hogy nem 3 loerö a 50es senda hanem 9 gyárilag ugyhogy buktad raadasul nem hiszem hogy a rx50 az jobb lenne masresazt pedig az a 16 éves aprilia jó de semmi sem gyári rajta 16 éves derbi is tudna olyan lenni ha mindent átépitenél rajta
most mit veszekedjünk 1 derbi miatt?említésre se méltó (ez saját vélemény,mentem már 50es derbivel,3le,alig ment....1ébként láttam neked zsír új 4t 125 sendát 890e.-ért)
mivan ha már nem tuttok belém kötni akkor már nem is irtok??
marmint az apriliak gyorsabbak (merthogy a senda 125 az 4T)
jo bocsánatot szeretnék kérni nem volt igazam
cska tul kevés idom volt hogy kifejtsem. de igazatok van. az uj derbik szebbek de a debi csak most futott be és az is igaz hogy sokkal erosebbek a apriliak de viszont a derbi csak kis motorut csinál(egyelöre) és a 125 ös enduroja pedig 4t tehat termeszetes hogy gyorsabb.


amugy ha az télleg 16 éves akkor gratula
lehet az öcsém írta, de csak mert hétvégén nem hagytam emnni vele mert nem forgatta és mivel járatós el van sűrítve a keverék és beköpi....

Majd mindjárt beszélek vele
mutass ennél szebb 16 éves derbit

utána 1 erősebbet is
Kinek mi,ezt nem te szabod meg!
Nem mondtam,hoyg szépek,csak az enyém kurva szép ennyi!
Meg erős mint a szar!
szerintem meg segghülye vagy danika mert a derbik k*va gyengék...
De most mér kell ide jönni fikázni?!
a derbi crossok és supermotok sokkal jobbak és szebbek mint az apriliák


http://www.derbi.hu
ott a válasz kero88nál.....

de 1enlőre az ősök nem engednek motorozni mert lázas vok és hétvégén verseny....
Nincs rajat ford.szám mérő
amikor járattam folyamatos alacsony fordulat nagy gáz.
Az egyik egy Hebo,a másik meg polisport,csak a polival nem lehet vizsgáztatni...
Ezt már irta Vityak
Te vityak!! ezen a fasza kis supermoton 2 képen más fejidom is van! csak én látom rosszul? sztem ami ez első képen van az jobb! most melyik van rajta?
és mikor fogyasszt 10-et?ha 1folytában 10-11ezer körül húzatod?