Aprilia RX 125

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép motoros napot! Keresek 123 vagy 122 blokkot, akár bontva is érdekel.
Sziasztok Aprilia Tuareg Rally 125 hoz keresek hengerfejet.
Szép napot! keresek Aprilia Mx 125-höz baloldali oldalidomot
Akinek van, kérem jelezze
Vannak alternativ megoldások. Aliexpressen találsz előre, hátulra én (igaz egy másik motoron) 3D nyomtatással oldottam meg, danamiddal vegyítve.
Szia!
A fékcső már megoldódott.A hátsó lánckeréknél lévőre,de igazából ha van a villára való az is érdekel.
Szia!
Fékcsövet tudsz venni motorosboltban is. alsó láncvezető alatt mire gondolsz pontosan? Ami a hátsó lánckeréknél van, vagy ami a villára simul rá, esetleg a görgőre?
Sziasztok!
93-as évjáratú Rx 125-höz keresnék néhány alkatrészt.Jobb oldali első teleszkóp vagy pár.Hibás is érdekel,az alsó tengely befogó legyen ép.Más tipusokat is szereltek ezzel a fordított teleszkóppal. Keresek még első fém szövetes fékcsövet,valamint alsó láncvezetőt,amiben fut a lánc (fehér színű).Köszönöm!
Udv .Lenne egy kerdesem hogyan kell bekotni az aprilia rx 125 power elektronikajat rotax 123 blokk!?
Na szuper, ez egy jó hír :D Esetleg megosztanád velünk a történetet? Hogyan tűnt el, hogyan lett meg?
Szia! Köszi, meglett. Tegnap kaptam vissza.
Helló Ati!Látom hogy régi a hirdetés de azért megkérdezném behúzómágnesed van-e a power szerephez ? Üdv Kovács Gábor
Szia érdeklődni szeretnék hogy van e berugókarod?
Berúgókarod esetleg 122 blokkra van e ?
Helló! Van egy Aprilia RX 125/150 + egy Április tuareg szétszedett állapotba egybe eladó a kettő
Megoldódott köszönöm! Igazából ezeket már csak így lehet életbentartani,innen onnan egy egy alkatrész.
Teljesen más felépítésében a két blokk,
Sziasztok !
Rotax 122 berúgószerkezetet keresek kompletten.
nemtudom hogy különbözik e a 123-astól, valaki tudja e esetleg ?
Üdvözletem ! Szép estét !
Valaki tudna nekem segíteni aki ért a gyújtáshoz ?
Üdv!
Van egy új hengerszettem 2000 évjárat, egy gyűrűs új verseny dugóval. Tehát új, nem felújított, nem jó állapotú, hanem új! A henger is új, meg a dugó is! Motoron még nem volt. Olaszból hoztam. 160 E ft az új ára. 85000 Ft-ért adom a szettet, ha valakinek kell! 70/3598072
Sziasztok
94es rxre keresek tank idomokat meg pár apróságot ha van valakinek bontva az szoljon mert nem találok sehol. Előre is köszi.
nagymate398@gmail.com
+36303331220
Azta, megvan még a gép tocka? :)
Szia! Ha megvan még engem érdekel.
Sziasztok!valaki tudna segíteni fényképpel hogy a gyujtàstol melyik kàbelek mennek a trafoba
Üdv Mindenkinél!
125-ös endúróm van dellorto 34es karbival. Egyik nap benzin csap nyitás után órán szajan elkezdett folyni a benzin. Vettem egy új tűszelepet, kicseréltem azzal nem idnult, de nem is folyt a benzin. Régit visszaraktam azzal indult de folyt. Megint beleraktam ah újat, nem indult viszont ez után már a régivel sem. Mi lehet a baj? Nagyon kellene a segítség.
Sziasztok!rx 125 höz van valakinek alkatrésze?