Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ktm 620 lc4, volt, meg husaberg fe 600
hehe a másik 2 milyen gép?
télleg figyelem vonzó hangja van mikor visit a power
de mikor kicsit morcosabban mentem hazafele és szorgalmasan használtam a motorféket a husky-n , a szomszédnak még a riasztója is bekapcsolt olyan rezgést idézett elő, az a két nyitot dob hátul
ettől már csak az volt brutálabb mikor a három 600 asal rallyztunk végig a városon.
jaaaaa az más
termékleírásban azt olvasta, 21 év alatt nem ajánlott...
egy DRZ-nek kurva jó hangja van, de mennyivel eredetibb érzés mikor egy ugratón kiugrik egy 2t 250es vagy 125ös krossz gép és elvisít mint állat...na akkor szerintem mindenki azt mondja "aztakurva"
mér kéne 21 évesnek lenni egy ktmhez? rá van irva?
Amugymeg mentél már egyáltalán 125ös 4t enduroval? olyan gyenge mint a halál
figy ha 125ös akkor legyen kétütem kivéve talán a gyorsaságikat.És az h. mi a király hang?--->amikor a krosszmoci poweren visit(jo azé a 4t-nek se rossz)
krasy,asszem veled jobban kijövök mint danikával
motornál főleg krosszgépnél nem hiszem h a hang a legfontosabb, akinek az annak elég nagy lyuk van az agyába..egyébként meg király krosszmotor igazi 2T sikítással a király!
annyira dicséred bazdmeg a szar derbidet hogy má ktm hangra vársz?enynire jó a derbi?saját hangja sincs, ami van nem jó és ktm hangot kell belőle csinálni?ekkora faszságot, szánalmas
lol...danika téged innen kikéne tiltani itt Lbaszod a fórumokat mert okoskodzs és nem kéne
ne szójjábe majd mi eldontjuk masreszt 3.5 eve motorozok
akkor meg mit kell itt méjerkodni
1-2 éves motoro tapasztalattal?
jol van en is annyi vagyok
nem mer cs 15 vagyok...
tudom hoyg te olyan gizda vagy hogy jogsi nélkul vezeted és a rendörök leszophatnak gratula
igen de ha ktmet akarsz akkor várhatsz még mig 21 éves leszel, addig jó a derbi is szttem
de és kit érdekel a ktm hang,ha nem ktm motor duruzsol benne?
a derbinek ha jol megvan csinálva akkor lehet fasza ktm hangja is, mint egy igazi supermotonak a mx nek sohase
ha van 1 rendes dobod rá akkor nem az a hang és a gyári dob is jó...psze nem olyan mély mint a 4tnél de sokkal jobb érzés jobban megy...a 4t nyomatékos én azt nem bírom,1 enduro az emelje ki az elejét még 3asban is.
lehet, de az derbi az 4T!! jobb hang, megbizhatobb motor.

nem ez a -- dingdiriririridingdingding
1,2 milla újonnan....a derbi meg 9kiló....ott az a 3 kiló de reálisal sokkal jobb és erősebb motort kapsz.
meg nem aze mondom de az 50esnek picit elavult a formája

a 125ös az szép
ja. és menniybe kerül??? egy picit irreálisan sokba