Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már nekem is "karácsonyfa" a műszerfalam!
Ma megcsináltam én is a programozást, de azt sem tudom hirtelen, hogy mi micsoda és mi hol van...!
Szerintem van ujj is meg használt is piros meg fehér szinű is majd megnézem és lefotozom és felteszem a képeket . Üdv B°
Én megcsináltam, de semmi értelme. Azótta az változott, hogy többet kell nyomkodnom. A kormányon lévő gombokat kellett nyomkodni, meghatározott sorrendben és asszem 3x. Nagyon okosan a szervízben a teljes listából csak ezeket kódolták be amiket mindenki használ.
Nekem nem kellett csalni,jött magától!
A hátsó lámpa az új vagy használt? A pirosról beszélünk ugye?
Nekem 11500 és ledadog! elöbb villan a fény majd dadog.
Köszi,de a kolega már küldi.
Van nekem is egy gyári (1.1) 4000 Ft postával.
Azt mondod, hogy ha beállítod Pl. 8000rpm-re a váltófényt, akkor ott ledadog a motor és nem forog tovább?
Nekem momentán le szabályoz!
...ha már ennél a témánál tartunk, akkor valakinek sikerült már kicsalni a kijelzőből a leírásban is szereplő funkciókat?
"•rpm
•AVS
•Trip
•ODO
•Max speed
•Lap timer stage 1
•Lap timer stage 2"

Mert nekem csak:
-RPM
-Napi kilóméter
-Össz kilóméter
-Óra
funkciók érhetők el!
A fordulatszám tiltás nem lehet állítani, csak a váltófény fordulatszám limitet! Ahogy írtad Scroll gomb folyamatosan nyom, majd gyújtás rá és ha felvillan a jobb alsó sarokban egy "WS" felirat, akkor scroll gomb elenged és rövid nyomásokkal tudsz válltogatni a service menüben...
Itt a képekkel illusztrált leírása!
Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy be lehet-e állítani hol szabályozzon a moci? Olvastam hogy be lehet lépni a scholl gomb hosszan nyomása utána gyújtás, és be enged a service menübe.
Ott lehet ezen állítani? mert 6800 fölött picivel már villan a lámpa 5-ben, hogy váltani kéne. Köszi előre is!
RXV ,SXV első lámpa idomok hátsó lámpa idex rendszámtartó eslő sárvédő eladó !
Írtam.
Szia!
van eredeti hűtősapkám, 1,1BAR-os.
Ha kell, írj rám mailen.
Üdv.
Hűtősapka érdekelne,új.Valakinek esetleg ?
Az enyémen kisebb a rövidebb része. A képen a függőleges rész ha jól emlkszek.
leovince handmade v6 kipufógó nincs valakinek eladó aprilia rx-hez?
És mi a bajod vele, miért nem jó a tiedhez?
Pontos nevét ne kérdezd. Az enyémen erre van felrakva a hátsó lámpa.
Mi ez, egy első sárvédő?
http://www.ebay.co.uk/itm/Apri...
Rosszat rendeltem és most foglalja a helyet. Zsír új.Ha kell valakinek akkor jöhet érte,ha ingyen nem kell,akkor 1 liter 95-ös.
...ez valóban így van!
Ezért kérlek benneteket, hogy az egymás sárral dobálását és a szájkaratét valahol máshol intézzétek és ne írjátok tele szeméttel és Off-al ezt a fórumot!
Köszönöm