Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én semmire sem sajnálnám, ha lenne, de a baleset óta igencsak át kell gondolnom, hogy mire is költök és mennyit!
Lehet, hogy meg próbálom én is össze barkácsolni, de jobb szeretem, ha olyan nyúl hozzá, aki tudja is mit csinál!
Amúgy nem hiszem, hogy horror ára lenne a belső huzal cseréjének, de a kedvedért teszek egy próbát!
De ha netán csuklanál...
Mert kevés dolgot utálok jobban, mint a motorral való lerobbanást, főleg (Pl.) egy erdő közepén lévő katlanban, ahol térerő sincs...!
Az máris jobban hangzik mint az itthoni Apriliáéktól 28-ért.
Ebayen 11-12 ezer körül találtam postával alsó-felsőt amcsiból.
SXV-hez keresek kormánycsapágyat!
Itt az volt a lényeg,hogy a térdgép annyiba kerül,de a bowdenre meg "sajnálom",nekem jó a megfoskerolt is-neked meg nem!
Minden héten megyek Pestre.Az e hetit már letudtam,de vasárnap még messzi van!
Jársz mostanában Budapesten?
Jársz mostanában Budapesten?
Azt nem mondtam, hogy nem vennék, mert ha megengedhetném, akkor én is vennék! Csak annyit jegyeztem meg, hogy annyiért már motort lehet kapni! Azért van kb. 176e forint difi, a bowden és a térdgép között!
Ha esetleg kell akkor megkeresem neked,de akkor 6 fonttal több lesz (20) mert nekem angolba lett rendelve és onnan hozta a sógor.Így csak 14 font volt.
Érdekes amúgy! Te nem vennél 180-ért térdgépet,én meg nem vinném szervízbe a bowdent.
Tartalékba rendeltem,mert még mindig jó ahogy megcsináltam! De ha véletlenül szakadna ösvényen,akkor ott van a táskában.
Lehet, hogy megpróbálom Őket, ráadásul a barátom keresztapja!
Ma, hogy kioperáltam a helyéről, szembesültem vele, milyen szar helyen is van elvezetve a bowden. Több helyen is 90fok-ban meg volt "törve", így persze, hogy kemény a kuplung és egy idő után megadja magát! Azt hiszem máshol fogom elvezetni, ha meg lesz az új, hátha tartósabb lesz a bowden és puhább a kar!
Ha előbb szólsz.....múlt pénteken hoztak angolból nekem egyet,14font volt.
Valaki tudja a gyári kuplungbowden árát?
Sajnos ma majdnem teljesen megadta magát a bowden, fent a karnál!
Valaki rendelt az amcsi manustól anno ebayen? Postából lehet alkudni?
Ha nem kell neki a pénz!
Nekem kellene!
Szerintem vagy nyert a Lottón...
...vagy csak statisztikai adatokat gyűjtött az Aprilia gyárnak...?!
Vagy kiment Kínába legyártattni...!
De ne legyünk gonoszak...
Szerintem nem akarta, hogy feszültség legyen közöttünk, látva, hogy több potenciális vevő is lenne a 4. kép piros lámpásrára, így inkább senkinek sem adja!
Szerinted él még az az ember aki hirdette a cuccait a múltkor itt a fórumon?
Mintha a fogamat húzták volna! De fél év alatt 1-szer tuti,de lehet 2-szer már mentett! Tehát megérte!
Ma voltam mindkettőben........én a legkényelmesebbnek a Jett j1-et találtam (igaz kicsi volt) de ez lesz majd jó! Amelyik olcsóbban ide adja onnan veszem.
180e-ért már motort lehet venni...!
Bár első az egészség...!
Kint is az akciós dolgokat érdemes (csak) megvenni! Bár mintha legutóbb kint durvább árak lettek volna, mint itthon!? Az akciósaktól eltekintve...
Az a baj(om) az Aunerrel, hogy a kinti katalógus árakat veszik alapul és ahhoz alakítják az árakat, árfolyamtól függően. És nem foglalkoznak vele, hogy az épp akciós kint, vagy sem!
Érdemes nézegetni a kinti oldalakat rendszeresen, hátha bejön valami jó fogás!
Én az Alpinstars csizmámom és pár apróságon kívűl, mindent itt vettem az Universal-ban!
Korrekt, jófej társaság és az árak is "képlékenyek" náluk is!
Van ami jó áron van,de inkább nem. Egyébként engednek mindig,a térdgépből pl.20-at,bár így is 180 volt.
Most nézem a kinti Aunert,ugyanaz az ár van,mint itthon. Megnézem a másik kettőt is hátha.Bár jó lenne felpróbálni a csizmát,mert nekem nem "Jeti" talpam van és lötyög 1 pár csizmában a lában(lábfejem). Éppen ezért valószínű Jett J1 lesz,úgyis ezzel szemeztem már mióta.
Bár rég voltam az Auner-ben, de ha az emlékeim nem csalnak, akkor ott elég horror árak voltak, főleg az Universal motorhoz képest szerintem! De ki tudja, hátha van valami jó akciójuk, vagy redukálódtak az áraik...!
Én ha nagyobb összegű vásárlást tervezek, akkor mindig kimegyek Ausztriába és végig járom a kinti Louis-t, Hein Gericke, Auner motoros boltokat és összekötöm egy kis családi városnézéssel plusz kirándulással...! Méd az útiköltséggel együtt is olcsóbban szoktam kijönni, mintha itthon venném meg a dolgokat!
Pl.: A Scorpion bukómat 25e-ért vettem kint, ami itthon 90e volt!
Gondoltam hátha tudsz valami olcsóbbat.Bár ennél 1 fokkal szerintem olcsóbb lesz az Auner.
Azért köszi.