Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen apropóból fékpadoztattad le, volt valamilyen átalakítás/tunning?
Csak keréken tud mérni!
Az 1ik az enyém! És tavaly volt!
Másik a Kosat-é és neki volt benne dynojet!
Itt volt az enyémben 8000km most vann benne nem egészen 10.
http://www.agomotors.hu/websho...
http://www.agomotors.hu/websho...
G
ondolom hátsó keréken értendők az adatok, nem pedig főtengelyen!
Viszont az Rxv-nek más a primer/sekunder áttételezése és nem is forog annyit, mint az Sxv!
8000-nél HA! Kimaradt.
75 lovat olvastam és olyan 60 nm 8000-nél jól emlékszek. Holnap megmérem én is ha nem féltem a mérleget.
Pénteken mentem eeeegy 13-as szixdéjsz ötössel és érezni azt a pár kilót. Majd elrepültem vele. Ha valaki átül 1 könnyebbre akkor jó pár óra gyakorlás elfér majd,mert másként kell azokkal motrázni!
129,5kg úgy, hogy mentem tankolás óta vele 68,9km-t, ami kb. 7 liter benya. Tehát az enyém Fullon mindennel ~136kg!
Teletankolva a nagy tank és az alumínium blokkvédő miatt kb. 5kg-al nehezebb, mint a sima Rxv550...
Nos, lementem a mérleggel és lemértem!
Már én is gondoltam rá, csak az a baj, hogy üveg a mérlegünk lapja...
Érdekes de arra nem térnek ki én telinek mondanám.
De fogok majd egy egyszerű szobamérleget és felemelem vele oszt nincs vita!
De jó, hogy mindenhol mást írnak!
Gondolom ez a 123kg száraz súly akar lenni?!
Nekem a Service manuál könyvemben 123kg enduro 125kg Supermoto van!
...és tényleg!
Illuzió az egész világ...
És azt is látod hogy egy KTM van a képen!
Olvasgatom ezt az oldalt és felmerült bennem egy kérdés, hogy a link szerint az Rxv/Sxv súlya 113kg?!
Én eddig abban a tudatban voltam, hogy 124kg a száraz súlya +folyadékok! Létezik, hogy az enyém a 12L-es tankjával + egyéb folyadékokkal feltőltve ~130kg?!
Valaki erősítse már meg pontos forrásból, hogy akkor most mennyi is az annyi?
A másik sötét folt a teljesítménye... Tudja valaki pontosan, hogy az 550-es Rxv (2007-es) hány lóerős és mekkora a nyomatéka?
Sziasztok!
Aprilia sxv 550-be keresek enduro szettet és idomokat, ha valaki tud eladót, akkor megköszönöm, ha értesít.
Gyárilag ez való a gyújtáskapcsoló kiváltására.
Ez mire való?
Nincs valakinek ilyen összekötő dugasza? úgy tűnik elhagytam az enyém
Rendben, köszönöm!
Töltsd fel nyugodtan, én is feltöltöttem, sőt még a tartály túlfolyó fekete csövét is függőlegesen felállítottam, hogy minél később távozzon a dölöngéléstől a hűtőfolyadék! Amióta így használom sosincs a hűtő felső részében levegő, mint előtte, hanem tele van vízzel! Csak ne ilyedj meg, mikor a feltöltés után először bemelegíted a motort, mert a számára felesleges vizet maga alá "hugyozza"!
Sziasztok!

A motor alján található kiegyenlítőtartályszerűt fel kell tölteni, vagy abba csak a többlet hűtőfolyadékot dolgozza ki?
Köszi előre is!