Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkészült a bowdenem!
Újat nem tudtak gyártani a speciális fémcső miatt a végén, de felhasználták a gyári spec elemeit az újhoz...
Viszont teljesen vissza kellett állítanom mindent minimumra és még így is rövid lett a belső huzal!
Épphogy össze bírtam akasztani, nulla a holtjáték és az utolsó 2-3cm-en kezd fogni a kuplung!
Próbáltam a garázsban, de 5.-ben sem tudtam megcsúsztatni...
Remélem nyúlni fog és nagy fordulaton sem fog megcsúszni terhelés alatt?!
Azt hiszem kellene az Ebay-ről tartalék...
Te tudod. Teszünk még 1 próbát!
Egészségedre!
Köszönöm!
Az új viszont(amit rendeltem) az 122 cm. Lehet annyi volt a gyári is,csak már nem emlékszek,hogy hol és hogyan szakadt! (a hol az oké,csak nem találom a végét)
Azt mértem amit kivettem belőle. 121 cm ha jól mértem.
Megtennéd azt nekem, hogy leméred a bowden teljes hosszát pontosan? Leköszörültem a kiszálkásodott végét és nem tudom hány centi esett le a hosszából!
Holnap viszi a barátom a Bowdenes mesterhez és tudni kéne, hogy milyen hosszút is csináljon.
Előre is köszönöm!
El voltam utazva , jövöhéten felteszem még azt a pár dolgot ami van & értekezzünk.
A Supermoto szettől szívesen megszabadítalak, ha sikerül megalkudnunk!
Lacigazda! életem egyik nagy baklövése volt hogy nem a tiédet vettem meg pedig megvolt rá a lehetőségem.. jól befürödtem ezzel a vassal
http://www.kepesmotor.hu/april...

Még mindig eladó :( valaki vigye már el csak fájdítja a szívem épp ezért nem is otthon tárolom
Megbeszéltük.
20 perce értem haza és 15 perce esik az eső!
Rendben!
Most már megvárom a hétfőt, hogy mennyit mond a Váci úti Bowdenes, aztán meglátom!
1,az 1 g-tehát EGY.
Nem adom el,bocsi.Elfér itthon.
http://www.ebay.co.uk/itm/3808...
De itt is van eggy, 20 fontból itthon van
Konkrétan arra, hogy megvásárolnám tőled a bowdent, ha meg tudunk egyezni!
Gyári Aprilia, vagy utángyártott?
Majdnem? Akkor mire gondoltál?
Hááát majdnem....! De ha nem más, akkor jó lsz az új bowdened is!
A szerelésre gondoltál ugye? Ok.
De szerintem a héten nem,mert holnap motrázunk,vasárnap meg valószínű,hogy kadozok!
SÓS-AV!
Ha esetleg mégis jársz a héten Budapesten és még mindig áll az ajánlatod, akkor kérlek jelezd!

Gondolom nem egyforma küllőanyát használtunk, mert ebbe sehogysem fért bele! Próbáltam beleforrasztani, de hiába zsírtalanítottam féktisztítóval, akkor sem fogta meg a cink!
Nekem nem kellett fúrni,éppen csak de ráment!
Na nekem még mindig bírja! Cipő is azt énekelte,hogy : Ha itt lennél velem...... Akkor én megcsinálnám neked!
Vidd el a bowdeneshez inkább,nem szeretnék csuklani!
Nem rossz ez a küllős elképzelés, pont belepasszol a bowden végén lévő gumóba. Csak át kellett fúrni a küllőanyát 2,5-os fúróval, hogy belemenjen a huzal. Melóztam vele egy bő órát és mikor végigfűztem a bowdent a vázban és beakasztottam a karba....
...na addig bírta!
Maradok a kész, vagy a bodwenjavító szaki verziónál!